Grimm AMA

Ask me anything
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57661
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Grimm AMA

Post Postao/la Sherpa »

koji je bio trenutak kada si sebi kazao 'ja želim ovo raditi'?
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

raptor1989 je napisao/la:QR_BBPOST Što misliš o lucha libre sceni? Da li bi promijenio stil hrvanja da ti neka od meksičkih promocija (CMLL, AAA, The Crash) ponudi ugovor?
Taj stil je po meni toliko fenomenalan, toliko ga volim gledati i uživam u tome. A scena da ne pričam, u zadnjih je 5 godina ta scena dobila jedan veliki boost u popularnosti (čini mi se barem) i stvarno im je produkcija fantazija. Ali da li bi promijenio stil hrvanja na lucha libre... teško, ne zato što ne bih htio ili zato što mislim da sam bolji od tog. Nego mislim da meni ne bi odgovarao takav stil, čini mi se da bi trebalo puno puno truda da se ja na lucha libre naučim, da izgleda kvalitetno, a ne botchamania. :lol:
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Kako je došlo do suradnje s Mađarskom?
Iskreno nisam upoznat sa svim detaljima, no s PWM smo već neko vrijeme bili u kontaktu prije nego što je došlo do suradnje, a u trenutku kad su oni odlučili da bi htjeli nekog od nas da dođe kod njih, tu je krenulo nešto ozbiljnije. Ta suradnja je još u svojim povojima, ali mi svakako njuši da ima dobrog potencijala, tako da se nadam da će se već kroz ovu godinu pokrenuti neki veći kotačići :D
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Sta mislis o Strowmanu?
Čovjek je zvijer, zar ne? Kad se prvi put pojavio kao dio Wyatt familyja, već je bio monstruozan koliko je bio ogroman, ali tek što su počeli nakon raditi s njegovim bookingom je divna stvar. Pretvorili su ga u zvijezdu. A i on je odigrao sve karte odlično :D Samo se nadam da neće skroz postati comedy gimmick kao što je nedavno krenuo s kontrabasom i onim klincem na WM
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la raptor1989 »

Koga bi odabrao kao tag team partnera i zašto?
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Sta vise volis da budes heel, ili face?
Face :D jako mi se sviđa ta underdog uloga. A i imam nekako konstituciju tijela za to :lol: no nisam bio još heel, tako da će mi se možda to puno više svidjeti kad probam jednom.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la Rio146 »

Mišljenje o Luchi Underground? Ne samo mečevi, već kompletna produkcija.
Yes Sir!
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST omiljena glazba? koga najvise volis slusati i u kakvoj si glazbenoj fazi trenutno :D
Veliki sam ljubitelj korejske glazbe, k-popa, tako da mi je to najdraži žanr glazba i slušam nekoliko grupa na svakodnevnoj bazi. Ali me trenutno pere nekakva ex-yu / domaća faza, tako da slušam dosta Urbana, Majki, EKV, Van Gogh i ekipe.

Ali mislim da svaki žanr glazbe ima barem jednu dobru pjesmu, tako da nije neobično da me se nađe u nekom klubu kako čagam na dobar stari r'n'b ili da ludujem na raveu ili čak da okrećem žarulje na cajkama. :dance: kao ne volim cajke, ali kad popijem, znam svaki tekst
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la AlenB »

Hoćemo li te nakon subote gledati kao dvostrukog prvaka kad osvojiš Hardcore titulu? :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57661
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Grimm AMA

Post Postao/la Sherpa »

Kako tvoja obitelj / prijatelji reagiraju na wrestling?
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Svaki wrestler, kao i covek ima neke nedostake... Koji su tvoji nedostaci u wrestlingu?
Ja sam tako tehnički loš, to je nenormalno. Ima ih nekoliko u PHK koji su se prije bavili borilačkim vještinama i onda im leže zahvati, bacanja, chain i mat, jer su navikli na tako nešto. Ja se nikad prije nisam bavio tako nečim, najdalje što sam došao je bila košarka i šah. Tako da nisam uopće potkovan koliko bih htio biti u tim stvarima, traljav sam dosta :lol:

a i to što većinu stvari radim na neki svoj teatralni, dramatičan način - to može biti i prednost i nedostatak, ovisi kako se gleda na to :D
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la Sake »

Midcarder u WWEu ili main eventer u ROHu?
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST S kim bi volio ukrstiti rogove ako uspijes da se probijes vani?
Jednog dana bih tako htio imati samo scenu s Codyjem, ne nužno meč ili tako nešto apsurdno, ali scenu barem, da me pojede na mikrofonu :D

Nemam neke pretjerane želje, doduše, da s bilo kime imam priliku imati pravi krvnički feud, u kompletu s mečevima i mic segmentima (što je rijetkost na indie sceni), bio bih presretan.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10280
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la ~MandyRose~ »

hoces li cesce posjecivati prohrvanje i biti aktivan na forumu nakon ovo Q&A-a? :P
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST koji je bio trenutak kada si sebi kazao 'ja želim ovo raditi'?
Osnovna škola, negdje šesti osnovne čini mi se. Igrao sam neku od wrestling igara, ne sjećam se više koju, ono gdje je bio i ECW čini mi se. I napravio sam takav bolestan stable s najboljim leaderom na svijetu (to sam naravno bio ja) i tu sam bio "ja ovo želim raditi, barem jednom u životu".

I onda sam puno kasnije vidio meč Taker vs. HBK na WM i to me još toliko dodatno zapalilo da sam bio prodan.
Odgovori