Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

WWE/UFC razlike, WWE/TNA, WWE/NJPW

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Pa svi govore kako tna ima trenutno najbolji tjedni show pa ga nitko ne gleda :(
A jebiga, godine i godine glupog bookinga ostave posljedice. Problem je kao što sam rekao u tome što je Impact postao meme, LOLTNA i ta sranja.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Pa svi govore kako tna ima trenutno najbolji tjedni show pa ga nitko ne gleda :(
Smrdi na najgore TNA-a još uvik, jebiga
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOSTi TNA je dovodia legende pa šta im je to donilo.
TNA je dugo vremena imao konzistentno bolji program od WWEa sa tonom dobrih mečeva i segmenata. Problem je što su postali meme pa se sad sve svodi na LOLTNA. Imao je TNA dosta problema i tada, ali ne može im se osporiti da su bile dobra alternativa za WWE.
Ne kažem da je TNA bia 100% 100% vrimena, al kad gledam alternativu WWE-u ne želim hrpu WWE staraca.
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Mortiis »

u svoje zlatno doba, TNA je bio itekako iznad WWE po kvaliteti showa i samim mečeva...
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Mortiis »

a ovo da AEW treba scott steiner,rvd,stinga i tko je sve jos nabrojan...NE TREBA!
ja kao attitude era fanatik cu to potvrdit u svako doba dana...sta oni mogu pruziti sada? mozda neki dobar promo, ali vise od toga ne....pa oni se jedva krecu jebote...
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la HunterDX »

Mortiis je napisao/la:QR_BBPOST u svoje zlatno doba, TNA je bio itekako iznad WWE po kvaliteti showa i samim mečeva...
Slažiću se, imali su i oni zlatno doba, ali je problem i u brendu, WWE živi zbog svog imena, istorije i dobrog finansijskog stanja.
Dok će ostale kompanije propadati kada krenu da padaju, bojim se da je TNA otišao u nepovrat.

Mortiis je napisao/la:QR_BBPOST a ovo da AEW treba scott steiner,rvd,stinga i tko je sve jos nabrojan...NE TREBA!
ja kao attitude era fanatik cu to potvrdit u svako doba dana...sta oni mogu pruziti sada? mozda neki dobar promo, ali vise od toga ne....pa oni se jedva krecu jebote...
I ovde se slažem, mislim da im nisu potrebni, samo bi uzimali mesta na cardu, pa bi izostajao i dobar wrestling.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la TheBesir »

Mortiis je napisao/la:QR_BBPOST a ovo da AEW treba scott steiner,rvd,stinga i tko je sve jos nabrojan...NE TREBA!
takodjer se slazem,pa pogledaj kolko imaju mladih talenata
wwe im treba koristit kao primjer za koristenje starkelja.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Wulf7X »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST takodjer se slazem,pa pogledaj kolko imaju mladih talenata
da li su ti mladi u mogućnosti da rasproadju stadium showu Arabiji hahah :lol: :lol: :lol:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Maki »

Problem je što je veoma teško promijeniti sistem rada. Evo recimo WWE scriptovi su užasni, ali cijela generacija WWE kečera je navikla isključivo raditi preko scriptova i zamislite da sad to ukinu. Pa koliko bi smo samo dobili Braun-like awkward promoa jer kečeri nisu navikli tako raditi tj. možda su radili ranije, ali su se odvikli?
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST
TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST takodjer se slazem,pa pogledaj kolko imaju mladih talenata
da li su ti mladi u mogućnosti da rasproadju stadium showu Arabiji hahah :lol: :lol: :lol:
Nije ni WWE :mrgreen:
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

Upravo gledam koje promocije WWE Network i Library emitiraju, a koje Impact Plus
Impact Plus:

Classic wrestling
Pro Wrestling Superstars

Indy wrestling
Capital Wrestling
International Pro Wreslting
WrestleCade
Superkick'd
AML Wrestling
Future Stars of Wrestling
WrestlePro
Rise Wrestling
PCW UK
Rocky Mountain Pro
Great White North Wrestling
Prestige Wrestling
Destiny World Wrestling
Border City Wrestling
Championship Wrestling From Arizona
World Series Wrestling
Smash Wrestling


WWE Library:
American Wrestling Association (1957-1991)[4]
Georgia Championship Wrestling (1944-1985)
Eastern/Extreme Championship Wrestling (ECW)[9] (1992-2001)
World Wrestling Alliance (1998)*
Power Pro Wrestling (1998-2000)*
International Wrestling Association (1999-2001)*
Memphis Championship Wrestling (2000-2001)*
Ohio Valley Wrestling (1998-2008)*
Deep South Wrestling (2005-2007) *
Florida Championship Wrestling (2007-2012)*
Heartland Wrestling Association (2001-2003)*
Smoky Mountain Wrestling (1992-1995)[4]
Stampede Wrestling (1948-1989)[4][10]****
Global Wrestling Federation (1991-1994, shared with ESPN)
World Championship Wrestling (WCW)[8] (1988-2001)
Jim Crockett Promotions (1931-1988) which by the end included
Eastern States Championship Wrestling (1945-1973)
Mid-Atlantic Championship Wrestling (1973-1988)
Central States Wrestling (c. early 1950s-1986)
Championship Wrestling from Florida (1961-1987)***
Championship Wrestling from Georgia (1984-1985)
NWA Tri-State/Mid-South Wrestling/UWF (1950s-1987)***
Heartland Wrestling Association (1990's)*
World Class Championship Wrestling (1966-1988**)
Maple Leaf Wrestling (1930-1995)
World Wrestling Council (1973-2018)
^* Former WWE developmental territory
^** Angelo and Mario Savoldi, the former owners of International World Class Championship Wrestling, own all post-1988 footage of WCCW and its successor promotions.
^*** While the promotion was bought by JCP, the video library was not part of the purchase. WWE bought the video library from the private owner.
^**** While WWE owns the library, Bret Hart owns the rights to the footage of his matches


WWE Network:
Other promotions
Select episodes of AWA Championship Wrestling from 1983, 1986–1988
Select episodes of Global Wrestling Federation from 1990–1992
Select episodes of Mid-South Wrestling all from 1983, select from 1981–1982, 1984–1986
Select episodes of Smoky Mountain Wrestling from 1994
Select episodes of World Class Championship Wrestling from 1982–1988 (339 of 397) total

Mišljenje (moje):
Po meni Impact Plus opasna je konkurencija WWE Networku i WWE Libraryju. Kad bi Impact Plus postao All Elite Network ili All Elite Plus to bi bilo još opasnije za WWE.
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

Čestitke AEW-u što su upravo prešli Ring of Honor (393 000 pretplatnika) na YouTube-u sa 1 000 pretplatnika više nego Ring of Honor (392 000 pretplatnika) i sa samo 2 500 videozapisa manje nego AEW. :lol:

slika


slika




slika

slika


slika

slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Rio146 »

Ja to nebi ni zvao nekim uspjehom
Yes Sir!
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

Još uvijek se bore sa Ring of Honorom na Facebooku:

slika

slika

Ali zato AEW ima više podrške na Instagramu
slika



Bit će to opasna bitka na društvenim mrežama :lol:

slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Ja to nebi ni zvao nekim uspjehom
Ja više poštujem NJPW, ROH i TNA jer oni rade teže i duže nego AEW. WWE ima razlog zašto su glavna kompanija jer od njih prohrvanje se pretvorio u multimililijunski biznis. AEW nije zaslužio da bude glavna tvrtka jer to je nepostovanje prema ovim četirima tvrtkama. Neka nova kompanija (rookie) koji sad konkurira WWE-iju nemas smisla. TNA se razvio polako od NWA, bio je bio konkurirao WWE-iju i preživio i dalje pružaju dobar show. To zasluzuje postovanje, zar ne? Po čemu bi AEW zaslužio postovanje, šta su oni u ovom biznisu, sta su oni napravili za prohrvanje? Ja vidim čistu mješavinu (kopiju) WWE-ija i WWE-ovih rivala.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Maki »

Ja više poštujem NJPW, ROH i TNA jer oni rade teže i duže nego AEW.
Kakve to veze ima?
WWE ima razlog zašto su glavna kompanija jer od njih prohrvanje se pretvorio u multimililijunski biznis.
Dosta upitna tvrdnja, ali isto tako je WWE i razlog zašto je pro wrestling izašao iz mainstreama i postao žešći fringe. Monopol nikada nije dobar.
AEW nije zaslužio da bude glavna tvrtka jer to je nepostovanje prema ovim četirima tvrtkama.
A jel Vince poštovao NWA po toj logici? Onda ni WWE nije zaslužio da bude glavna kompanija.
Neka nova kompanija (rookie) koji sad konkurira WWE-iju nemas smisla.
Pa sad baš ima smisla. WWE ima sve niže ratinge, prodaja karata sve slabija, WWE carstvo odavno nije bilo ovako slabo.
TNA se razvio polako od NWA, bio je bio konkurirao WWE-iju i preživio i dalje pružaju dobar show.
Je, al taj show iskreno malo ko prati, a TNA je postao meme i svaka loša stvar koju naprave odmah dovodi do spominjanja LOLTNA.
To zasluzuje postovanje, zar ne? Po čemu bi AEW zaslužio postovanje, šta su oni u ovom biznisu, sta su oni napravili za prohrvanje?
Jebeno ne postoje ni godinu dana, a prvi show su imali prije 3 mjeseca.
Odgovori