Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

WWE/UFC razlike, WWE/TNA, WWE/NJPW

Za sve druge wrestling stvari
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

Još malo pa će AEW preteći ROH i NJPW.

slika

slika

slika

Međutim još je uvijek daleko od Impacta

slika

I WWE-a

slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

WWE vs. AEW

slika
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

WWE je sustav utvrda kojem je vrlo teško konkurirati. AEW-u će trebati desetljeća da uspiju poraziti WWE. Računajmo da je WWE starija tvrtka (1952.) od AEW-a (2019.) pa imajmo na kako je tvrtka WWE tvrtka koja ima mnoga iskustva u konkuriranju i pregledima. Shabid Khan je bogat 6,9 milijardi američkih dolara, a Vince 2,8 milijardi američkih dolara dodajmo uz to da je WWE imao legendardne hrvače i spektakularne trenutke kao što ima i danas. WWE trenutno broji oko 18 naslova koje su osvojile i držale brojne legende, dok AEW ima tri koje su na čekanju. Kako AEW tako misli poraziti WWE ja ne znam, ali znam da će AEW morati kopirati WWE u nekim stvarima da bi ih pobjedili. A u kopiranju mislim na razbijanje stvari (poput velikih ekrana, televizija, nekih produkcijskih stvari), mečevi sa abulantnim kolima, Inferno mečevi, Buried Alive, hardcore titulama, puno pirotehnike i dovesti legendardne kečere poput Scotta Steinera, Stinga i RVD te po mogućnosti svoju verziju The Undertakera, Kanea, Steve Austina,...

4. listopada na TNT-iju će debitirati AEW-ov tjedni program (koji još nema ime) i na FOX-u SmackDown Live. Vidjet ćemo kako će se rangovi ponašati...

Iako zasada sve zvuči obečavajuće Bog zna kako će izgkedati u budućnosti? Možda će pokupovati nekoliko indy promocija kako bi postigli uspjehe?
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Rio146 »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST dovesti legendardne kečere poput Scotta Steinera, Stinga i RVD te po mogućnosti svoju verziju The Undertakera, Kanea, Steve Austina,...
Nedaj Bože
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23273
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne daj bože da moram gledat polupokretne starce i u AEW-u :lol: :lol:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24544
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Maki »

TBF, ima neke poente u ovom što Roman Empire govori. Voljeli mi to priznali ili ne, ali da dovedu neku takvu legendu to bi privuklo oči casualaca. Moxley je imao odličan debut, ali Hall i Nash nije.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23273
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ljude koje privlače takve legende ionako nije briga za hrvanje kakvo je danas, to su Cornettyevi tip ljudi, i TNA je dovodia legende pa šta im je to donilo.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24544
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Maki »

Al onda se AEW neće moći takmičiti sa WWEom nikako jer realno aktivnih wrestling fanova koji vole likove kao što su Elita, Mox itd. nema puno, a casualci će uvijek gravitirat ka onom starom sigurnom tj. WWEu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23273
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Pa oni ionako stalno naglašavaju kako se ne žele takmičit nego žele bit altenativa.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24544
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Pa oni ionako stalno naglašavaju kako se ne žele takmičit nego žele bit altenativa.
Moraju naglašavat jer ako otvoreno kažu da se hoće takmičit a onda ih WWE krene gazit, ispašće jadni isto kao što je i TNA sa onim svojim Monday Night Impactom. Ovako uvijek mogu reći da su ustvari alternativa. Codyevo razbijanje trona i prozivanje WWE kečera je dovoljan znak šta je AEWu cilj.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57774
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Sherpa »

al imali su dovoljno legendi

ddp i hart su imali minorne uloge

a ne isključujem da će još poneko imati takvu, minornu.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6907
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la crocop97 »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST A u kopiranju mislim na razbijanje stvari (poput velikih ekrana, televizija, nekih produkcijskih stvari), mečevi sa abulantnim kolima, Inferno mečevi, Buried Alive, hardcore titulama, puno pirotehnike
Šta Vince polaže autorska prava na pirotehniku i velike ekrane? :lol: To sve jednostavno znači da kompanija ima love da ju utroši na to, a ove loše a la Russo gimmick mečeve neću ni komentirati.

Vidjet ćemo prvo kakav će im bit taj tjedni show i u kojem će smjeru ići, ali za početak krenuli su odlično.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24544
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Maki »

U suštini kad krene TNT show znaće se na čemu su. Ako uspiju imati 50% WWE ratinga, to će biti ogroman uspjeh.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24544
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOSTi TNA je dovodia legende pa šta im je to donilo.
TNA je dugo vremena imao konzistentno bolji program od WWEa sa tonom dobrih mečeva i segmenata. Problem je što su postali meme pa se sad sve svodi na LOLTNA. Imao je TNA dosta problema i tada, ali ne može im se osporiti da su bile dobra alternativa za WWE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57774
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Sherpa »

Pa svi govore kako tna ima trenutno najbolji tjedni show pa ga nitko ne gleda :(
slika
Odgovori