Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

WWE/UFC razlike, WWE/TNA, WWE/NJPW

Za sve druge wrestling stvari
crocop97
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Status: Offline

PostPostao/la crocop97 » 03 ruj 2019, 22:33

Sherpa je napisao/la:Source of the post da, zato wwe redovito dolazi na balkan - zato što mu je neisplativo, samo iz ljubavi

Jel to hoćeš reći i da Vince ide u Saudijsku Arabiju samo zbog njihove love, a ne zato što zaista želi proširiti demokraciju i američki način života? :shock:
slika

Roman Empire
Rank 7
Rank 7
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.

PostPostao/la Roman Empire » 03 ruj 2019, 22:37

Sherpa je napisao/la:Source of the post da, zato wwe redovito dolazi na balkan - zato što mu je neisplativo, samo iz ljubavi
i zato je wrestling popularan na ovim prostorima - otprilike u razini curlinga

Nije, nego zato što ljudi nenaju minimalac kao oni u Njemačkoj, da ima lako bi se to pokrilo.

crocop97, AEW postoji manje od godinu dana i upravo zato nisu dostojni natjecati se sa WWE-om dok ne zaposle Hrvate, Srbe i Bosance. Uostalom AEW nikad neće imati Donalda Trumpa i Terminatore...

Maki
Rank 10
Rank 10

PostPostao/la Maki » 03 ruj 2019, 22:38

crocop97 je napisao/la:Source of the post

Jel to hoćeš reći i da Vince ide u Saudijsku Arabiju samo zbog njihove love, a ne zato što zaista želi proširiti demokraciju i američki način života? :shock:

Ne, on želi podržati revolucionarnu viziju velikog princa bin Salmana. Dovoljno je pogledati rezultate njegovog rada. Žene čak smiju voziti auta i ići na javne skupove same. Ovim tempom za jedno 200 godina će ih prestati oblačiti kao nindže. Samo nebo je granica.

Roman Empire
Rank 7
Rank 7
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.

PostPostao/la Roman Empire » 03 ruj 2019, 22:43

"Toliko su se zanimali za promicanje hrvatskog nacionalnog identiteta pa su mu dali gimmick zlog Sovjeta"

Ali i dalje je jedna od cijenjenih Hrvata u WWE koji je osvajao naslove...

crocop97
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

PostPostao/la crocop97 » 03 ruj 2019, 22:44

Roman Empire je napisao/la:Source of the post Nije, nego zato što ljudi nenaju minimalac kao oni u Njemačkoj, da ima lako bi se to pokrilo.

Opće je poznato da Balkanci ne vole "namještene" sportove, zato gledaju nogomet, jer to nije namješteno, jelte :mrgreen:
slika

Roman Empire
Rank 7
Rank 7

PostPostao/la Roman Empire » 03 ruj 2019, 22:58

Maki je napisao/la:Source of the post
crocop97 je napisao/la:Source of the post

Ne, on želi podržati revolucionarnu viziju velikog princa bin Salmana. Dovoljno je pogledati rezultate njegovog rada. Žene čak smiju voziti auta i ići na javne skupove same. Ovim tempom za jedno 200 godina će ih prestati oblačiti kao nindže. Samo nebo je granica.

Prije bih rekao zbog mira sa Arapima... i tako da ne bi bili isključeni iz "trendova" kao što je profesionalno hrvanje. I sam Znaš da su Vince i Trum dobri prijatelji.
crocop97, ti voliš Tonyja Khana samo zato što je njegov otac Pakistanac islamske vjere, a ne Irčanin kršćanske vjere? Imam jedne novosti za tebe:
"AEW ne planira nikakva putovanja po Arapskom poluotoku nego po SAD-u i Velikoj Britaniji."

Dalje, to što je bogat znači da može priuštiti bogate i poznate kečere u AEW-u i samo zato je bolji. Inače rad kamera su kao u WWE-iju, hrvanje kao u NJPW-u, gluma kao u TNA-u, a koncept kao u ROH-u. Ovo je Attitude Era 2.0.

crocop97
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

PostPostao/la crocop97 » 03 ruj 2019, 23:04

Roman Empire je napisao/la:Source of the post ti voliš Tonyja Khana samo zato što je njegov otac Pakistanac islamske vjere

Ne brini, pozvat ću te na Bajram
slika

Rio146
Globalni moderator
Globalni moderator
Status: Online

PostPostao/la Rio146 » 03 ruj 2019, 23:07

Roman Empire je napisao/la:Source of the post A to što AEW nema Hrvate i Srbe u svoje kečere?

@
Roman Empire
molim te možeš li mi pojasniti kakve veze imaju Hrvati i Srbi, s AEW-om?

crocop97 je napisao/la:Source of the post Roman Empire je napisao/la:
A to što je Nikolai Volkoff iz Splita hrvao u WWE

Toliko su se zanimali za promicanje hrvatskog nacionalnog identiteta pa su mu dali gimmick zlog Sovjeta

Upravo ovo.

Roman Empire je napisao/la:Source of the post Dominik Dijaković

Kao prvo, mislim da lik uopće nije Hrvat, kao drugo dali su mu to ime jer je Hrvatska bila druga u svijetu, pa smo bili u nekom “trendu”.
Roman Empire je napisao/la:Source of the post WWE se zanima za Hrvatsku i Balkan, a AEW ne.

Kad su održali ijedan show u Hrvatskoj?

Roman Empire je napisao/la:Source of the post Želite li da naši budu izbačeni iz WWE-ija jer u AEW-u sigurno kako sasa stvari stoje nikad neće ikati prilike?

Šta? :think:
slika

Maki
Rank 10
Rank 10

PostPostao/la Maki » 03 ruj 2019, 23:09

AEWu su ukrali pojas. Jel se to ijednoj kompaniji ranije desilo?

crocop97
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

PostPostao/la crocop97 » 03 ruj 2019, 23:10

Jel se računa ono kad Bork nije htio vratit pojas New Japanu? :mrgreen:
slika

Rio146
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Rio146 » 03 ruj 2019, 23:12

Roman Empire je napisao/la:Source of the post Prije bih rekao zbog mira sa Arapima

Šta jest, jest, Vinceu treba dat Nobela za mir.
slika

Roman Empire
Rank 7
Rank 7

PostPostao/la Roman Empire » 03 ruj 2019, 23:19

Rio146, Zašto se Hrvati i Srbi ne bi hrvali na velikim promocijama, nego samo na malim indy promocijama?

Roman Empire
Rank 7
Rank 7

PostPostao/la Roman Empire » 03 ruj 2019, 23:22

Rio146 je napisao/la:Source of the post Rio146, Kad su održali ijedan show u Hrvatskoj?

Nije ni bitno u Hrvatskoj bi im publika bila vrlo slaba... dovoljno je da zaposle nekoliko hrvatskih kečera.

AlenB
Administrator
Administrator

PostPostao/la AlenB » 03 ruj 2019, 23:28

Roman Empire je napisao/la:Source of the post crocop97, AEW postoji manje od godinu dana i upravo zato nisu dostojni natjecati se sa WWE-om dok ne zaposle Hrvate, Srbe i Bosance. Uostalom AEW nikad neće imati Donalda Trumpa i Terminatore...

ahahhahaahahahhahhaahahahhhahaahahhaahahahahahahahhahahahahaha pa ko ovdje koga zajebava majko mila

znači kompanija koja je mlada de facto ne smije postati uspješna i popularna i kao takva se nametnuti odmah u početku kao konkurencija WWE-u? ako po tvojoj logici budemo čekali Impact i ROH da postanu konkurencija, trebat će nam još četiri života da to doživimo

a ovo da WWE-a zanima Hrvatska i Balkan je smiješna izjava, a ovo da AEW nije konkurentan sve dok ne zaposle nekog s ovog područja je još smješnije, kad bi ovo područje bilo presudni faktor popularnosti nekog branda, WWE bi ovdje već gradio kule i gradove, ne želim dalje ni komentirat ovu izjavu jer ne znam što bih napisao iskreno, samo moram reći da je nevjerojatno glupa

Nije ni bitno u Hrvatskoj bi im publika bila vrlo slaba... dovoljno je da zaposle nekoliko hrvatskih kečera.

ti zaista misliš da zapošljavanjem wrestlera iz Hrvatske odmah porasti i popularnost kečera u Hrvatskoj?
slika

Roman Empire
Rank 7
Rank 7

PostPostao/la Roman Empire » 03 ruj 2019, 23:30

Maki je napisao/la:Source of the post AEWu su ukrali pojas. Jel se to ijednoj kompaniji ranije desilo?

Mislim da je ti bio Jim Ross ili Bret Hart. Oni su AEW-oca verzija Eric Bischoffa i Hulka Hogana. :lol: :lol: :lol: :lol:

Natrag na “Oko ringa”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.