Wrestling Observer Newsletter Awards

Za sve druge wrestling stvari
azo234
Rank 11
Rank 11
Status: Offline

PostPostao/la azo234 » 15 ožu 2018, 21:33

Naito nije najkarzimatičniji
Bilo je puno gorih meceva od Wyatt/Orton,i to nije najlosije rivalstvo
Impact nije bila najgora promocija
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Status: Online

PostPostao/la emirates » 15 ožu 2018, 22:17

Ma uz duzno postovanje, ali tu listu ne bih bendao toliko. Being the Elite je cetvrti najbolji weekly show, iako nije weekly show. Haman da mozes i E&C podcast staviti tu negdje.
Most overrated wrestlers - Jinder Mahal prvi? Tu trebamo dobru definiciju overrated, jer Mahal nije ni rated da bi bio overrated. Ne znam da je iko ikada spomenuo njega u pozitivnom kontekstu kao hrvaca. Ili se gleda kao overpushed? I onda Roman Reigns kao drugi najoverrated na svijetu? Haj dobro... :lol:
Nek mi neko pomogne, Kevin Kelly je onaj lik sto je na WK nabrajao zvjezdice i prosipao insider terminologiju, right?
UFC uopce nije wrestling... mislim, kontam da su cesto oni ubacivali i MMA stvari, ali to nisu isti svjetovi, ne mogu se uopce porediti da ih mozes rangirati.
Battleground... je zasluzio to mjesto, by far. Zar nije ovaj End of the Line bio u 2016.? I ne mozes vala staviti Maniju i Survivor Series u top 10 najgorih wrestling showova u godini.
Wyatt v Orton najgori feud? Lol, ovo je bila jedna od boljih prica u to vrijeme. Drugo je sto su sjebali Mania match i onaj HoH trainwreck, Do Manije su bili jako dobri, i mnogi su navijali da to bude main event.
NJPW AxS najbolji weekly? Ne pratim taj show, a jednom je neko (cini mi se crocop, ali nisam siguran) spomenuo kako je to bezveze, ali da uvijek rasturaju za te vece evente. Onaj ko je pratio taj weekly, je li stvarno bio najbolji weekly show godine?
SmackDown je bio daleko gori od Rawa prethodne godine, pogotovo za vrijeme Jinderovog runa.

To je ipak glasanje fanova, a wrestling fanovi su sve samo ne razumni i objektivni.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

PostPostao/la Sherpa » 15 ožu 2018, 22:31

@
emirates
slažem se, nisu objektivni, ali kada ih tako puno glasa onda to ima neku težinu. Naravno, mnogi od njih se ne trude biti objekitvni. Cijela ta kategorija za overrated je doslovno za one koje ne vole, što je potpuno promašen način razmišljanja.
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 15 ožu 2018, 22:33

Ako ništa priko ovog se lako može vidit šta je popularno trenutno. Drago mi je šta su kompanije koje nisu WWE izdominirale većinu dobrog, sve šta iti malo (iako realno neće) motivira WWE da ide na bolje podržavam.
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

Mortiis
Rank 9
Rank 9

PostPostao/la Mortiis » 16 ožu 2018, 09:09

kako D'Angelo ''The Pope'' Dinero i Josh Matthews nisu u listu najgorih commentators????

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 16 ožu 2018, 10:21

Mortiis je napisao/la:Source of the post kako D'Angelo ''The Pope'' Dinero i Josh Matthews nisu u listu najgorih commentators????

Da bi ljudi znali kakvi su neko ih mora I gledat. :lol: :lol:
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

Natrag na “Oko ringa”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.