Mišljenja o wrestlerima /asocijacije

Što mislite o kojim wrestlerima?

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Mišljenja o wrestlerima

Post Postao/la Mortiis »

jebozovnna ufff...bas ima ono nesto u sebi iako u faci nije nesto prelijepa...
sto se tice njenog inring abilitya...nisam obracao paznju previse na to pa nemogu komentirati...

candice michelle
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Mišljenja o wrestlerima

Post Postao/la TheGrimm »

Uvijek mi se sviđao njen finisher (killswitch od christiana je ista stvar, ako se ne varam?) i uživancija gledati entrance :D

Layla
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Mišljenja o wrestlerima

Post Postao/la Mortiis »

odlična guzica je uvijek ono sto mi je upalo najvise u oko...i sjajne plesačke sposobnosti :P

jojo
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Mišljenja o wrestlerima

Post Postao/la Sherpa »

kog briga za nju? U ringu nema pojma čak ni kao najavljivač

Becky Lynch
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Mišljenja o wrestlerima

Post Postao/la Mortiis »

u ringu dobra,ali čim otvori usta najradije bi ugasio tv...

d'lo brown
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Mišljenja o wrestlerima

Post Postao/la azo »

celavi crnac,mogao je samo biti upper mid carter biti solidan mid cart sampion,sto sam gledao od njeg najvise se mi se svidio u TNAu a i dok je bio sa Teddy Longom,nekako mi se naj vise uklapa u neke stablove

Mark Jindrek
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Mišljenja o wrestlerima

Post Postao/la Mortiis »

Mark Jindrak kad se pojavio u WCW Saturday Night u jesen 1999 godine odmah mi je upao u oko..kad su ga uparili sa Sean O'Haireom i u 5.mjesecu 2000.godine odmah ubacili u vatru na WCW Nitro/Thunder i dali im big push obojica su mu postali najdraži wrestleri...imali su great look,sjajno izgledali u ringu,dobre poteze itd itd...
šteta što ih je Vince uništio kao i većinu njih iz WCW (jer jel,sve što nije on proizveo ili izmislio..to se mora sjebat!)
a eto Sean se nažalost ubio :( Mark je već dugi niz godina u meksiku..tamo se i oženio za neku poznatu glumicu čini mi se...

Shawn Stasiak
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Mišljenja o wrestlerima

Post Postao/la azo »

Jedino što zanam o njemu je da je sa planete Stasiak,i da se jedan dio karijere ultra čudno ponašao,svidjelo mi se to,nešto na foru Broken Matt Hardya,odakle je mozda i sam Matt pokupio inspiraciju

James Storm
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
CookieMonster
Rank 3
Rank 3
Postovi: 42
Pridružen/a: 02 vel 2019, 18:40
5
Status: Offline

Mišljenja o wrestlerima

Post Postao/la CookieMonster »

Jedno je tko je najveći svih vremena, po meni je to definitivno Hogan, a drugo je tko je najbolji svih vremena. Evo moje petorke:

1. Kurt Angle
2. Kenta Kobashi
3. Shawn Michaels
4. AJ Styles
5. Sting

KURT ANGLE: Tehnička perfekcija, wrestling stroj, nitko ga ne može uništiti, napravi counter iz bilo čega, prilagodi se svačijem stilu, ostavi dušu u ringu. Zato je on moj #1.

KENTA KOBASHI: Savršen omjer visine i težine, tehničar, brawler, jedan od, ako ne i najveći japanski pro wrestler, ogromne ruke, može te "pojesti" u ringu. #2

SHAWN HBK: Kralj drame, daje sve od sebe, odličan wrestler u svakom pogledu, tehničar, high-flyer, unatoč ozljedama se borio do iznemoglosti, može parirati bilo kome. #3

AJ STYLES: Vrlo slično kao Kurt, napravi counter iz bilo čega, prilagodi se svačijem stilu, nevjerovatan high-flyer, vrlo snažan za svoju visinu, jednostavno fenomenalan u ringu. #4

STING: Nevjerovatne mečeve je imao 80-ih i 90-ih sa Flairom i Vaderom, a tu se mogu vidjeti sve njegove vještine koje posjeduje: snaga, volja, tehnika, brzina. #5
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Mišljenja o wrestlerima

Post Postao/la Maki »

CookieMonster je napisao/la:QR_BBPOST Jedno je tko je najveći svih vremena, po meni je to definitivno Hogan
Omiljeni član :D
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Mišljenja o wrestlerima

Post Postao/la HunterDX »

CookieMonster je napisao/la:QR_BBPOST Jedno je tko je najveći svih vremena, po meni je to definitivno Hogan, a drugo je tko je najbolji svih vremena. Evo moje petorke:

1. Kurt Angle
2. Kenta Kobashi
3. Shawn Michaels
4. AJ Styles
5. Sting

KURT ANGLE: Tehnička perfekcija, wrestling stroj, nitko ga ne može uništiti, napravi counter iz bilo čega, prilagodi se svačijem stilu, ostavi dušu u ringu. Zato je on moj #1.

KENTA KOBASHI: Savršen omjer visine i težine, tehničar, brawler, jedan od, ako ne i najveći japanski pro wrestler, ogromne ruke, može te "pojesti" u ringu. #2

SHAWN HBK: Kralj drame, daje sve od sebe, odličan wrestler u svakom pogledu, tehničar, high-flyer, unatoč ozljedama se borio do iznemoglosti, može parirati bilo kome. #3

AJ STYLES: Vrlo slično kao Kurt, napravi counter iz bilo čega, prilagodi se svačijem stilu, nevjerovatan high-flyer, vrlo snažan za svoju visinu, jednostavno fenomenalan u ringu. #4

STING: Nevjerovatne mečeve je imao 80-ih i 90-ih sa Flairom i Vaderom, a tu se mogu vidjeti sve njegove vještine koje posjeduje: snaga, volja, tehnika, brzina. #5
Ne moram da se složim sa tobom oko toga ko je najveći a ko najbolji, ali su tvoji opisi svakako dobri.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6651
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Mišljenja o wrestlerima

Post Postao/la crocop97 »

CookieMonster je napisao/la:QR_BBPOST Jedno je tko je najveći svih vremena, po meni je to definitivno Hogan
Hoganov rad u ringu je dosta podcijenjen, svi vole ignorirati njegove mečeve u Japanu koji su tehnički sasvim pristojni
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Mišljenja o wrestlerima

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

CookieMonster je napisao/la:QR_BBPOST 5. Sting
:dance: :clap:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Mišljenja o wrestlerima

Post Postao/la Maki »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST
CookieMonster je napisao/la:QR_BBPOST Jedno je tko je najveći svih vremena, po meni je to definitivno Hogan
Hoganov rad u ringu je dosta podcijenjen, svi vole ignorirati njegove mečeve u Japanu koji su tehnički sasvim pristojni
Zato jer to krši njihov narativ o zlom Hoganu koji je uvijek pobijeđivao likove koje nije trebao.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Mišljenja o wrestlerima

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Hogan je bia kreten backstage, al tada malo koji main eventer nije bia.
slika
Odgovori