CMLL

Puro i Lucha na jednom mjestu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

CMLL

Post Postao/la Sherpa »

:shifty:

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

CMLL

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

:lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

CMLL

Post Postao/la Melloo »

Kad svi pokusavaju zadrzat i jobbere ovi otpustaju main eventere haha
Bice ponuda na bacanje
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6875
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

CMLL

Post Postao/la crocop97 »

Može im se, baš i nemaju neku konkurenciju. Dobro pa nisu poslali da ih netko sačeka negdje u mraku, kako to inače rješavaju tamo u Meksiku :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

CMLL

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Čujem da su ova dvojica dali otkaz prije, koliko sam razumija žele bit indy.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

CMLL

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

CMLL

Post Postao/la Sherpa »

dave: There was a robbery on 12/10 when two people came to Arena Puebla, the company’s weekly Monday night stop, and were able to talk their way in, and then forced employees to hand then over the ticket revenue from the show the night before, which was about 230,000 pesos (a little over $12,000). They left before police arrived
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

CMLL

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

:lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

CMLL

Post Postao/la Sherpa »

dave - A new company policy change is that tecnicos and rudos are no longer allowed to take photos together. That’s because of the old school management back in place. So on the current Japan tour, even though Euforia & Soberano Jr., are working as a tag team on the tour, and are father-and-son, and that’s not a secret in Mexico, they can’t be photographed together unless it’s only for personal issue outside of their matches.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

CMLL

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Meksiko je lud :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

CMLL

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

CMLL

Post Postao/la Maki »

Obećao sam da ću pogledati nešto iz Meksika pa eto random meč.

Caristico/Forastero vs Volador Jr/Barbaro Cavernario - CMLL Torneo Nacional de Pareja Increibles 2020
Prvi fall je bio potpuno bezveze i završio se fakin Monkey Flipom u corner. Drugi fall je bio hit and miss. Bilo je dobrih stvari tipa kad je Cavernario radio worma ili kad je Dropkickom oborio Caristica iz zraka što je bio i highlight cijelog meča. U isto vrijeme je Volador Jr. pogodio Forastera Backstabberom no ovaj je to skoro pa no-sellao jer je ustao nakon 2 sekunde i krenuo raditi svoje poteze. Nisam navikao na ptičju perspektivu i na neke druge uglove kamere no to mi je upečatljivo bilo u dobrom smislu. Vidjeli smo i nešto high flyinga ali vrlo bazično. Jedan Moonsault Forastera i koju Planchu i Suicide Dive. Imali smo interference za kraj, no meč je završen najbržim countom ikad. Dakle, umjesto 3 ako je bilo i 1,5 sekunda. Takođe je bilo i poteza gdje se vidjelo da pogađaju vazduh, a ne protivnika. Sve u svemu, prilično neimpresivno pogotovo jer je ovo bilo finale turnira. Atmosfera je bila okej, komentatori su podizali glas u zavisnosti od važnosti poteza, no vrlo malo kvalitetnog wrestlinga smo vidjeli. Ne znam, ovo jeste random meč ali je ipak finale turnira. Šta ja znam, nekako nije moj shtick idalje.
6/10
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6875
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

CMLL

Post Postao/la crocop97 »

Oni (CMLL)su po pitanju wrestlinga dosta konzervativni (npr. rijetko da ćeš vidjeti krv na njihovim showovima, jedino ako se dogodi slučajno) i mečevi su im uglavnom pod 2 out of 3 falls stipulacijom. Prvi fall često ima tako čudan kraj i zna završiti običnim potezima na koje bi inače bio kick out.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

CMLL

Post Postao/la Maki »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Oni (CMLL)su po pitanju wrestlinga dosta konzervativni (npr. rijetko da ćeš vidjeti krv na njihovim showovima, jedino ako se dogodi slučajno) i mečevi su im uglavnom pod 2 out of 3 falls stipulacijom. Prvi fall često ima tako čudan kraj i zna završiti običnim potezima na koje bi inače bio kick out.
Zato sam i odlučio prvo pogledati nešto od njih jer su "čistiji" lucha libre. Znam to da su im mečevi 2/3 falls i da ne mare puno za titule.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17342
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

CMLL

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Općenito u meksičkom wrestlingu best of three je uobičajena stvar koliko sam gledao njihove mečeve. Bolji su im takvi nego obični
Odgovori