Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Stardom

Puro i Lucha na jednom mjestu
Maki
Član mjeseca
Član mjeseca
Status: Offline

Stardome

PostPostao/la Maki » 23 tra 2020, 14:50

Aha pa najvjv da ću pogledati nešto od tog zadnjeg. Nezz sad da li ovaj njihov weekly emituje skorije mečeve, ali čini se da da pošto nema publike.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Stardome

PostPostao/la Maki » 25 tra 2020, 14:03

We are Stardom #16

Oedo Tai (Bea Priestley/Jamie Hayter) vs Queen's Quest (Momo Watanabe/Utami Hayashishita)
Meč je krenuo prilično meh dok Utami nije prvi put ušla. Onda se poboljšalo dosta. Popila je lijep Suplex i Backbreaker od Hayter. Kasnije se ipak ušlo u neku malo dinamičniju fazu gdje smo vidjeli par dobrih stvari. Skontao sam da Momo Watanabe ima ljepše Yes Kickove od Bryana lol. Bilo je stvarno dobrih kombinacija. Assissted Double Knee Drop sa top ropea QQa, onda Gutbuster - Back Senton kombinacija OTa. Bilo je interesantno i kad je Watanabe roknula Beu nekakvim Modified Piledriverom na apron. Kraj mi je bio bezveze dosta. Priestley je podigla Momo i kontam da je trebala pasti u cover, ali je bukvalno bilo preočito da ju je i Watanabe povukla dole. Ali sve u svemu nije bilo loše.
8/10

Ček, šta će sad opet Utami ići na ove tag pojaseve? Pa tek je izgubila. Nema mi to nekog smisla.

Giulia/Maika vs TCS (Hana Kimura/Jungle Kyona)
Ovdje nije prikazan cijeli meč, već zadnjih par minuta. Ono, ajde, bilo je i tu nečeg za vidjeti. Lijepa Knee Kick-Armbar tranzicija Giulie i Maike, lijep Slam (zaboravio sam kako se zove) od Kyone za kraj. Ne mogu baš ovo ocjeniti jer nije cijeli meč, ali ono makar sad znam kako koja od njih izgleda.
N/A

Solidan prvi show za odgledati.
7/10

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Stardome

PostPostao/la Maki » 25 tra 2020, 14:41

Mayu Iwatani vs Saki Kashima - Lumberjack Match
U lumberjack mečevima uvijek su najzanimljiviji dijelovi sa lumberjackovima. Tako je i ovdje bilo. Najpamtljiviji dijelovi su bili kad je Oedo Tai zamotao Mayu u apron skirt i onda su je izudarali kišobranom i kad su je ponijeli među prazna sjedišta. Bilo je dobro i kad je Saki šutnula Mayu sa polovine arene niz stepenice, no iskritikovaću tu trenutak kad se Mayu bukvalno zaustavila, pogledala nazad i nastavila se kotrljati. Što se tiče same in-ring akcije bilo je dobrih stvari. Mayu je imala lijepe Dragon Suplexe i pokazala je svoj high flying sa Frog Splashom i Moonsaultom. Bilo je fino i kad je Crucifix Bombala Saki na lumberjackova na ringsideu. Imali smo i ref bump što je naravno dovelo do toga da Oedo Tai uleti i nastavi napadati Mayu. Kraj je bio sjajan, mada je meni čudno vidjeti Piledriver kao potez koji nije finisher. Moonsault i kraj. E da i bilo je tona stiff kickova i Dropkicka. Vrlo dobar meč.
9/10

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Stardome

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 25 tra 2020, 15:10

Maki je napisao/la:Source of the post mada je meni čudno vidjeti Piledriver kao potez koji nije finisher.

Drago mi je da nisam jedini, generalno mi to smeta, čak i kad Okade kad koristi tombstone ko setup za rainmaker :?
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Stardome

PostPostao/la Maki » 25 tra 2020, 18:37

We are Stardom #12

Arisa Hoshiki vs Bea Priestley
Veoma dobro. Odmah na početku smo imali lijep Backstabber od Priestley, a onda se fokusirala na Arisinu nogu no ne mogu baš reći da je Hoshiki to sellala u nastavku meča. Lol i Arisa Hoshiki ima bolje Yes Kickove od Bryana. Meč je progresivno išao sve jače i jače. Bilo je tona stiff kickova, pogotovo onaj kad je Hoshiki iz zaleta skočila i bacila se na Priestley Double Knee Dropom. Sravnila ju je sa zemljom. Onda smo vidjeli najjaču stvar u meču kad je Hoshiki skočila na Springboard, a Priestley se u sekundi stvorila kraj nje na middle ropeu i bacila je sa prelijepim German Suplexom. Hoshiki joj je kasnije vratila. Hoshiki je imala i lijep Springboard Cutter, ali mi se ne sviđa što joj je pri kraju skoro sav offense bio leg based a kao što sam već rekao Priestley se fokusirala na tu nogu. Ako se Priestley ikad pojavi opet u AEWu gledaću je malo drugačijim očima. Eh, a Sasha Banks i Bayley trunu u WWEu. Odličan meč sve u svemu.
9/10

Leo Onozaki vs Itsuki Hoshino
Ovo je bilo dosta kratko, no u tih par minuta su napakovali dobrih stvari. Hoshino je krenula sa serijom Dropkickovima, Onozaki je vratila Elbow Strikeovima i imala je stvarno lijep Cutter. Kraj mi je bio abruptan ali kontam da je to bila poenta. Kratko ali zabavno.
5/10

Okej, jedan dobar i jedan onako meč, no moram imati u vidu da je ovo clip show a ne regularni weekly te baš nema smisla da ocjenjujem ovo kao epizodu We are Stardom jer ovo nije zamišljeno kao epizoda We are Stardom, ovo su mečevi koji su se dogodili na nekom eventu i sad ih random stavljaju.

Rio146
Rank 11
Rank 11

Stardome

PostPostao/la Rio146 » 25 tra 2020, 18:44

Maki je napisao/la:Source of the post Leo Onozaki

Šta nije ona završila karijeru?
Yes Sir!

slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Stardome

PostPostao/la Maki » 25 tra 2020, 18:45

Rio146 je napisao/la:Source of the post
Maki je napisao/la:Source of the post Leo Onozaki

Šta nije ona završila karijeru?

To je bio meč iz februara ove godine, penzionisala je koji dan poslije.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Stardome

PostPostao/la Maki » 26 tra 2020, 11:21

We are Stardom #13

Bea Priestley/Jamie Hayter vs Utami Hayashishita/Momo Watanabe
Ovo nije bio cijeli meč, već zadnjih 5 minuta, ali se i u tim periodu dogodilo lijepih stvari. Super stiff kickovi i super završnica. Utami je bukvalno German Suplexom "dodala" Priestley do Watanabe koja je završila posao lijepim Slamom. Ne mogu baš ocijeniti jer nije čitav meč, ali što sam vidio bilo je zabavno.

Utami Hayashishita vs Saya Kamitani
Vrlo lijep meč. Većinu meča je Kamitani dominirala i fokusirala se na Utaminu nogu. Imala je lijep Submission koji ne znam kako bih opisao, kao neka Leg Lock-Crossface kombinacija sa bridgeom. Kasnije je uhvatila Utami u Half Crab i zamalo je dobila meč sa tim potezom. Što se tiče high flyinga vidjeli smo Kamitaninu Planchu sa top ropea na ringside. Meč je bio dinamičan tu se nema šta sporiti, no možda bih volio da je finalni potez bio malo upečatljiviji. Torture Rack Bomb nije za baciti, ali možda bih volio da je Kamitani primila neki malo jači potez prije nego što je pinana. No sve u svemu sasvim dobar meč.
8/10

Koliko sam natucao iz promoa koji je btw bio na japanskom i imao japanske subtitlove (koji vrag?) Utami je ponudila Kamitani da se priključi Queen's Questu na što je ova valjda pristala i onda probala ubijediti ove svoje na ringsideu da se one priključe no koliko sam skontao ove su rekle "ne, mi smo za STARS". Okej, valjda to znači da je Kamitani sad u QQ? To bi objasnilo zašto će sa Utami ići na tag titule.

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Stardome

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 26 tra 2020, 13:18

Maki je napisao/la:Source of the post Koliko sam natucao iz promoa koji je btw bio na japanskom i imao japanske subtitlove (koji vrag?)

We are stardom se ne prevodi (pise ti to i u FAQ-u :mrgreen: )
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Stardome

PostPostao/la Maki » 26 tra 2020, 13:34

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post
Maki je napisao/la:Source of the post Koliko sam natucao iz promoa koji je btw bio na japanskom i imao japanske subtitlove (koji vrag?)

We are stardom se ne prevodi (pise ti to i u FAQ-u :mrgreen: )

Znam to, ali mi nikad nije bilo jasno koja je svrha subtitlova na istom jeziku.

Trenutno mi ni nije cilj da nešto sad pratim priče već više da se upoznam ko je zapravo ko da ih mogu prepoznati kad ih vidim.

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Stardome

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 26 tra 2020, 14:02

Maki je napisao/la:Source of the post Znam to, ali mi nikad nije bilo jasno koja je svrha subtitlova na istom jeziku.

Ako je netko gluh ili teže čuje možda. Primjetia sam da u Japanu redovito na sve stavljaju titlove, možda je i neki kulturološki faktor :think: Može bit i stvar navike, primjerice ja perfektno razumim engleski al mi je nezamislivno gledat film ili seriju bez subova na engleskom, i u igrama uvik upalim subove, tako da možda im je država puna ljudi ko ja :mrgreen: :lol:
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Stardome

PostPostao/la Maki » 26 tra 2020, 14:04

A da, nije mi palo na pamet, ali mi je idalje čudno pošto to stvarno nigdje drugo nisam vidio.

crocop97
Rank 10
Rank 10

Stardome

PostPostao/la crocop97 » 26 tra 2020, 14:11

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post primjerice ja perfektno razumim engleski al mi je nezamislivno gledat film ili seriju bez subova na engleskom

Isto, pogotovo ako likovi govore nekim lokalnim dijalektom, čisto da bolje pohvatam cijelu sliku likova i govora.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Stardome

PostPostao/la Maki » 26 tra 2020, 15:04

EDIT: Review premješten.
Zadnja izmjena: Maki, dana/u 26 tra 2020, 19:53, ukupno mijenjano 1 put.

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Stardome

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 26 tra 2020, 15:06

Maki je napisao/la:Source of the post Stardom Cinderella Tournament 2020

Gleda čovek :clap: :clap: :clap:

Maki je napisao/la:Source of the post jer prema FAQ Konami je samo jedan level iznad Azumi

Računaj da taj ranking niti je služben niti je neka svetinja, osobno da sam ga ja sastavlja npr stavia bi Giuliu rank poviše jer od kad se pojavila stvarno ima jak push
slika

Natrag na “Japan i Meksiko”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.