Forum slavi 4 godine postojanja!!!

Giulia

Puro i Lucha na jednom mjestu
Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Giulia

PostPostao/la Sherpa » 28 lis 2020, 23:50

Prvo pitanje za @
Maki
& @
Eumaus The Swineherd

dajte recite nešto malo o ovoj ženi, pošto je nisam imao puno gledati, a izgleda jako impresivno (slika ispod) te mi vjerojatno izgleda kao najbolja zapadnjakinja koja je radila za stardome nakon Toni Storm (za koju bi rekao da joj karijera nije u uzlaznoj putanji).

► Prikaži “Spoiler”

PS: rođena u engleskoj od talijansko japanskog roditeljskog para ^^
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Status: Online

Giulia

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 29 lis 2020, 00:14

Ako želiš znat više o njoj imaš jednostavno rješenje, evo upravo ti ide Stardom ekvivalent WTL-a :mrgreen:

Ne znam baš da je moš računat ko strankinju, odrasla u Japanu. U smislu in-ring stvari nije na toj razini, ali stvar je i da ima relativno malo iskustva u ringu u usporedbi s 11 koje ima Toni, debitirala je tek 2017. Možda dosegne Toni, možda ne, ali ako je želiš gledat ko strankinju onda je bar u top 3 :D

Šta se tiče svega drugog mislim da je već pri vrhu kompanije, ima it faktor isto ko i pokojna Hana i nije slučajno šta joj je prvi program kad se pojavila u Stardomu bia s njom i da su njih dvi bile u onom dark meču prije WK-a. Neko ko ima potencijal i bit donekle mainstream zvijezda, ala Hogan/Austin/Rock ako želiš usporedbu. Ako se poboljša još u ringu, postala bi neko oko koga se može gradit kompanija. Ako ne imaš uvik relevantnu main event level zvijezdu.
slika

Maki
Rank 12
Rank 12

Giulia

PostPostao/la Maki » 29 lis 2020, 06:49

Kad sam tek počeo gledati izgleda mi je iritantno, ali zapravo je sjajna. Koliko sam vidio neki se bune jer je kao overpushaju ali po meni je to pretjerivanje. U ringu je sasvim dobra, ima dobar izgled (mada mi je donekle previše konvencionalno atraktivna), ima harizmu. Ne bih je računao kao strankinju kao što je Eumaus rekao, odrasla je u Japanu. Meni je bolja od Toni Storm ali sam istina ovu gledao samo u WWEu.

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Giulia

PostPostao/la Sherpa » 10 sij 2021, 02:50

Daj čitav meč napravit :)

slika

Natrag na “Japan i Meksiko”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.