Forum slavi 4 godine postojanja!!!

Stardom

Puro i Lucha na jednom mjestu
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Status: Offline

Stardom

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 04 stu 2020, 14:23

Valjda bi sad kroz 11 misec tribali debitirat Lady C i ZZ, za Lady C (koje će bit ring name) se nagađa da je možda i protege od Mayu al nema ni potvrde ni negiranja. Osobno sumnjam da je.

ZZ je placeholder, saznat će se ko je kad debitira, vidim da su nagađanja da je ex-TJPW hrvačica Himawari Unagi. Ako je ona to su 3 TJPW zvijezde koje su u realno jako kratkom razmaku iz TJPW-a prišle u STARDOM.
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Stardom

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 20 stu 2020, 12:27

Potvrđeno da je Unagi prešla u Stardom, od sad će bit Sayaku Unagi.
slika

Maki
Rank 12
Rank 12

Stardom

PostPostao/la Maki » 20 stu 2020, 12:45

Izašla je Sendai Cinderella pa ću sljedeće sedmice pogledati.

Rio146
Rank 11
Rank 11

Stardom

PostPostao/la Rio146 » 20 stu 2020, 15:32

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Potvrđeno da je Unagi prešla u Stardom, od sad će bit Sayaku Unagi.

Yes Sir!

slika

Maki
Rank 12
Rank 12

Stardom

PostPostao/la Maki » 23 stu 2020, 14:13

slika
STARDOM SENDAI CINDERELLA - 15.11.2020.

slika
Maika vs Saya IIda
Bezveze. Eto vidjeli smo lijep Superplex, Iida je imala solidan Missile Dropkick, opet smo imali lijep 2,99 nearfall od Maike ali ovo je valjda trebao biti nekakav hard hitting meč. Čudan dio kad se Maika zatrčala, Iida je digla i bacila Powerbombom ali su obje pale i čini mi se da se Iida udarila glavom. Imali smo sekvencu gdje su izmjenjivale Chopove i udarce, ali problem je što apsolutno nijedan udarac nije izgledao ni blizu uvjerljivog, samo se se gurkale i milovale i to su kao trebali biti udarci. Loše.
3/10

slika
Riho vs Hanan vs Starlight Kid vs Hina vs Saya Kamitani
Osjetno poboljšanje u odnosu na opener, ali prekratko za 5 Way. No meč je bio pun hilarioznih trenutaka. Na početku je QQ dvojac nastradao jer su se okomile na njih, spičile ih Dropkickovima i onda ih gazile. Onda smo imali dio gdje su se sve sem Saye zaključale u submission niz tako da je svaka držala jednoj noge oko glave a onda je Saya došla, okrenula prvu od njih u Boston Crab što je valjda tranizitivnim osobinama submission holdova okrenulo i 3 ostale. Zakoni fizike nevera. Isto tako presmiješan dio kad su QQ bile 3 vs 2 u klinču za Suplex pa su privukle sudiju da bude 3 vs 3 i tako su i suplexale ove 3 ostale. Na kraju je Kid dobila Moonsaultom, ali je meč bio presmiješan pa mi je bilo svejendo ko će dobiti.
6/10

slika
Oedo Tai vs Tam Nakano/Mina Shirakawa/Sayaka Unagi
E ovo je već bilo dosta dobro. Oedo Tai je imao prednost na početku jer je Natsuko sa ringsideu oborila Unagi u ringu. To je trajalo dok Tam nije ušla i krenula razvaljivat. Pukla je Natsuko prelijepim Cutterom a riješila Saki i RInu Standard - Reverse DDT kombinacijom. No vrlo brzo je Oedo Tai opet izdvojio Unagi koja je primila Cannonball u corneru od Natsuko. Opet su faceovi preuzeli inicijativu kad su se sve 3 okomile na Natsuko no ni to nije dugo trajalo jer je Natsuko opet razbila Unagi Samoan Drop - Senton kombinacijom i zamalo uzela pobjedu sa Frog Splashom. Na kraju su Rina i Shirakawa odlučile meč i faceovi su uzeli pobjedu.
8/10

slika
AZM vs Gokigen Desu
Joj kako mi je drago što je AZM ubila ovu novu ali ništa manje iritantnu Desu. Šteta što nije bio totalni squash. Orgazmičan trenutak kad se ova krenula dernjati DESU ali je Azumi roknula Dropkickom prije nego je stigla završiti zadnji uzvik. AZM joj je onda lomila ruku, bacila se lijepim Double Foot Stompom sa top ropea, i ova je kao imala nekakav roll up koji je doveo blizu pobjede, ali sva sreća AZM je to lijepo privela kraju.
10/10

slika
Momo Watanabe vs Himeka
Solidno. Očekivana postavka gdje je Momo išla na high flying a Himeka na snagu, mada je i Momo ima nekoliko jakih Kickova kojima je obarala protivnicu. Watanabe je otvorila meč prelijepim Dropkickom preko maltene pola ringa kojim se preuzela inicijativu ali se Himeka vratila serijom Backbreaker - Single Leg Crab, Knee Strike kod konopaca. No opet se našla na udaru prelijepih Corner Dropkickova od Momo. Himeka je ipak kasnije imala još jednu seriju koju je krunisala Torture Rack Facebusterom. Momo je nastavila sa eksplozivnim potezima, lupala je lijepe Meteore, očekivano i dobila na kraju, ali mi je zasmetalo što je morala no sellati Himekin potez prije pobjede.
7/10

slika
Bea Priestley vs Syuri
Vrlo dobro. Syuri je jako otvorila Meteorom kojom je izbacila Bea iz ringa a onda je sa aprona skočila na nju Knee Strikeom. No pri povratku u ring je Bea izvrnula nogu Dragon Screwom i veći dio meča se Bea i fokusirala na nogu. Imali smo lijepu sekvencu kad je okačila Syuri od middle rope a onda skočila na nju Double Foot Stompom. Kasnije smo dobili i jake izmjene Kickova gdje je Syuri okrenula u Backstabber i uzela prednost. Meč je postajao sve bolji i bolji i iako se @
Eumaus The Swineherd
ne bi složio Priestley je ovdje bila vrlo dobra. Imali smo lijepu seriju gdje je roknula Syuri Powerbombom i Superkickom a Syuri je vratila German Suplexom. Bea je odgovorila svojim Germanom i Fishermanom, ali se zeznula na kraju jer je prerano otišla na Ocean Cyclone Suplex i nije uspjela što je omogućilo Syuri da je zaguši za pobjedu. Potpuno neočekivan rezultat.
9/10

Lijepo su se izvukli iz stipulacije da se SWA pojas brani samo protiv pripadnika drugih nacija.

slika
Giulia vs Konami
Solidan meč, ali daleko od očekivanog. Najveći problem ovog meča je što je bio nekako...običan. Ništa se nije pamtljivo desilo. Falilo je nekih holy shit poteza, epskih nearfallova. No fokusiraću se prvo na dobre stvari. Opet smo dobili dosta dobre akcije. Na početku lijep dio kad je Giulia fluidnim Low Dropkickom potkopala Konami nogu, ali je onda Konami objesila Giulii ruku od konopce i tu se sve preokrenulo jer se do kraja meča Konami fokusirala na ruku. Nabijala je od ringpost, gnječila stolicom, radila submissione. Nije to bilo dosadno da su samo bili restholdovi ali nije ni bilo pretjerano zanimljivo. Giulia se vratila kad se raspizdila što ju je Konami ošamarila po glavi i vratila joj je Big Bootom. Onda smo imali i izmjene Suplexe i izmjene udaraca gdje Giulia nije najbolje sellala ruku. Msm 5-6 udaraca pa je kao malo protrese pa nastavi. Koliko je falilo sočnijih poteza govori i to što je u jednom trenutku Bodyslam obični tretiran kao potez koji može završiti meč. U jednom trenutku su obe probale završiti meč gušenjem ali bez uspjeha. Doduše Giulia jeste pred kraj imala lijep Running Jumping Knee Strike. Sam kraj je bio abruptan. Konami je zaključala Armbar i Giulia je samo vratila onim svojim Piledriverom i kraj.
7/10

slika
Mayu Iwatani vs Utami Hayashishita
Vrlo dobar meč. Na početku sam se bojao da će ići kao i prošli jer smo opet imali fokus na ruku: ovdje se Mayu fokusirala na ruku od Utami. No Utami je to sasjekla Dropkickom, onda nastavila Single Leg Dropkickom i krenula zaključavati Crossfaceove. Iwatani se ipak uspjela vratiti i krunisala je svoju prednost Piledriverom na apronu, onda se bacila Suicide Diveom na ringside i sve je dovršila Missle Dropkickom no nije bilo dovoljno. Utami se vratila prejebenim Release Germanom nakon kojeg je sama roknula Iwatani od apron i zaključala je u Sleeper no nije bilo dovoljno. U sredini meča je Utami više imala prednost. Stretch je bio fenomenalan. Započelo je tako što se Iwatani konačno vratila u meč. Crucifix Pin, German Suplex, Moonsault no ništa nije bilo dovoljno. No onda je i Utami osjetila šta znači kad nije dovoljno. Zaključala je Guillotine, pa je pogodila Iwatani Torture Rack Bombom i ništa, Mayu je onda iz ničeg izvukla roll up za near fall no onda je Utami klinički završila sa Torture Rack - Crucifix Bomb kombinacijom. Ovo je bio THE meč za Utami i eto, nova Red Belt šampionka.
9/10

Post match segment je bio čudan. Giulia, Syuri i Momo su došle, Utami je izabrala Momo kao prvu odbranu, onda se fokus sa Utami prebacio na Giuliu i Syuri koje su ugovorile svoj meč za dva pojasa, no na kraju su ipak QQ zatvorili show.

Slabije od Yokohame osjetno, neki mečevi su baš podbacili, a rekao bih da nije bilo ništa vanserijski dobro.
7/10

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Stardom

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 23 stu 2020, 15:04

@
Maki
di si pogleda uopće?
slika

Maki
Rank 12
Rank 12

Stardom

PostPostao/la Maki » 23 stu 2020, 15:32

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post @
Maki
di si pogleda uopće?

Probao sam na youku ali mi nije dalo jer mi je iz "sigurnosnih razloga" tražilo log in a ne dam mejl adresu Komunističkoj Partiji Kine. Tako da sam pogledao na watchwrestling.mobi.

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Stardom

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 23 stu 2020, 19:47

Maki je napisao/la:Source of the post
Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post @
Maki
di si pogleda uopće?

Probao sam na youku ali mi nije dalo jer mi je iz "sigurnosnih razloga" tražilo log in a ne dam mejl adresu Komunističkoj Partiji Kine. Tako da sam pogledao na watchwrestling.mobi.

Tenks, proba sam i ja youku ali isti problem :D Morat ću apdejtat malo OP na temi al to može iza nove godine
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Stardom

PostPostao/la Sherpa » 27 stu 2020, 20:51

navodno će ovo olakšati kupnju mercha izvan japana

slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Stardom

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » Jučer, 00:39

tribaju olakšat ilegalan pristup njihovim showovima :lol:

Drago mi je za njih, sve šta pumpa lovu u Stardom je i više nego poželjno za mene.
slika

Maki
Rank 12
Rank 12

Stardom

PostPostao/la Maki » Jučer, 11:10

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Stardom

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » Jučer, 11:31

Jesu stvarno ubacili card u google translate i to kopirali u clanak :lol:
slika

Rio146
Rank 11
Rank 11

Stardom

PostPostao/la Rio146 » Jučer, 12:56

Oedo Corps :lol: :lol: :lol:
Yes Sir!

slika

Maki
Rank 12
Rank 12

Stardom

PostPostao/la Maki » Jučer, 13:45

Shimi Hayashishita. Hahah tek sad vidim.

Natrag na “Japan i Meksiko”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.