Austin Aries

Zabaljači masa bio da je na nastupu deset ili deset tisuća ljudi
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Austin Aries

Post Postao/la emirates »

wtf?? Ovo je doslo niotkuda. Frajer je bio u programu za CW titulu, i dobio otkaz cim je zavrsio taj feud. Ovo nije cisto nikako. Neki kurac se desio u backstageu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Austin Aries

Post Postao/la Sherpa »

Molim te, molim te odi u NJPW.

Kada Vince nemre prepoznati talent, osim ako nije netko iz AE.

Moje mišljenje je ovako: WWE ga nije vidio kao top zvijezdu, čak niti kao nekoga tko će dobiti pojas, pošto će ubrzo 40. Ostati u 205 paklu ili otići sovjim putem? Ja bih izabrao ovo drugo.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Austin Aries

Post Postao/la emirates »

Kako pisu na netu, izgleda da je sam trazio otkaz jer nije bio zadovoljan pozicijom na rosteru, sto su glasine jos od kada su pomjereni na preshow na Maniji. Razumijem odluku, ali mi je fakat zao. Jos od NXTa se vidi da ne vide njega kao neku vecu figuru, ali sam se nadao da ce bar imati koji IC title reign ili nesta. Razocaravajuci run. Nije iskoristen ni priblizno svojim mogucnostima. Nadam se da ce bar otici u NJPW, a ne u GFW.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Austin Aries

Post Postao/la Melloo »

Imao je na programu veceras mec protiv Nevilla u MSG live eventu i odjednom je bio zamjenjen sa CEdricom Alexanerom i plasirana ova vijest
Moralo je bit neko sr.anje danas

edit: ipak sad citam da je sam trazio, mozda je i bolje ako ga ne postuju
Vide ljudi da Codyu ide dobro vani pa mozda se ovih slucajeva jos desi u buducnosti
Zadnja izmjena: Melloo, dana/u 08 srp 2017, 01:18, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Austin Aries

Post Postao/la Sherpa »

Tema prebacena u indy dvoranu

Meni je zapravo drago. Želim da ljudi odlaze kada se njihov potencijal ne koristi. Prezirem što WWE ima 30 pisaca, a ne mogu napisati niti poštenu priču za main event scenu, az koju jedinu mare.

Čovjek je imao tri odlična meča s Nevillom. Pokazao je kako ima budućnost kao komentator, bio je perfektan.

No volio bih da ode u -NJPW. Neki meč sa ZSJ, ili mladim lavovima kao Ospreay i Ricochet. Ili pak program s Tanahashijem za IC titulu, ako je mogao Billy Gun, zašto ne bi mogao i on. Tamo ima toliko potencijala. Može i RoH. Samo ne GFW
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Austin Aries

Post Postao/la Wulf7X »

Pre neki dan sam pročitao rekao je da želi da radi kao komentator nakon završetka karijere, možda će se upravo time baviti :)
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Austin Aries

Post Postao/la TheViper »

Zao mi je Ariesa, meni je stvarno gotivan lik. Nisu ga bookirali kako treba.

Odlican je u ringu i na micu, jos kad se setim kako mu je publika chantala pre nego sto je izveo face turn na Nevillu, ali Vince se ne obazire na to.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Austin Aries

Post Postao/la Rio146 »

Sad mi je zao, sto nije osvojio CW titulu.
Yes Sir!
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Austin Aries

Post Postao/la AlenB »

Jako sam iznenađen, ali njegova odluka i super odluka. Zato što shvaća da ako će ostati u CW diviziji, bit će mrtav. Jer da su ga vratili, sigurno ga ne bi vratili u feud za CW titulu. A ako nisu u toj poziciji, onda te nema nigdje. Gdje je ostala CW divizija? 205 Live je nebitan i nitko ga ne gleda. Aries je naravno zaslužio više od toga.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Austin Aries

Post Postao/la AlenB »

– During a recent edition of The Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer discussed the recent release of Austin Aries from the WWE (via WrestlingInc.com). According to Meltzer on the radio show, Aries did not actually asked for his release. However, even though Aries did not allegedly ask to be released from WWE, he was apparently thrilled when he was handed down the release.

Aries previously signed a three-year deal with the company in 2016, and if he had quit on his own, the WWE might’ve held him to that deal and Aries would not have been able to wrestle again until early 2019. As previous reports had indicated, Aries was unhappy backstage, and he was also upset that his WrestleMania pre-show match with Neville was not included on the DVD/Blu-ray release. As a result, neither wrestler received royalties from it. Additionally, Aries had heat backstage, and a lot of people, the writing team included, did not like him.

Aries currently has a standard 90-day non-compete clause, and he’s set to receive his downside during that period. He will still be allowed to work independent shows during that period that WWE gives approval for. In early October, he will be eligible to wrestle elsewhere, including NJPW or GFW.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Austin Aries

Post Postao/la AlenB »

Daj presmijesno izgleda sad :lol:

slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Austin Aries

Post Postao/la TheViper »

Kakav kralj :D
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13771
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Austin Aries

Post Postao/la AleksaVP »

Baš šteta što Vince ne prepoznaje talenat i kvalitet u nekim ljudima, AA je bio materijal dug niz reignova sa midcard titulama i par puta sa glavnom titulom, za nepoverovati da nisu iskoristili ovo, baš šteta.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Austin Aries

Post Postao/la AlenB »

Mora se priznati da je burnan :D

slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Austin Aries

Post Postao/la Sake »

au, ja sam da Aries izbrisao bi Twitter. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
slika
Odgovori