CM Punk

Zabava ponedjeljkom
Odgovori
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la HunterDX »

Lepo bi bilo da povedemo polemiku o coveku koji je bar po mom misljenje najkompletniji wrestler(najbolji paket) koji se ikada pojavio u wrestlingu. Covek je bukvalno sve posedovao- Harizma, Ring-skill, Mic-skill, Izgled= Sve! Njega su te 2011 i zvanicno pretvorili u top zvezdu... A svesni smo svi koliko je njemu to lezalo,ali tako je uvek kada to dozvolis coveku koji je rodjen za tako nesto. Mislim da niko nije ni blizu znao da i Cenu pokopa na mic-u kao on, sve je to jako dobro izgledalo. Onda ta 2012 godina, kada Cena osvaja MITB ugovor i svi ocekujemo heel turn Cene posle 10 godina, ocekujemo i zato jer je rodjeno i novo lice kompanije, koje u tom trenutko prevazilazi Cenu kao Face(nije bio cist face) ali se tako vodio. Da bi na RAW-1000 epizodi videli heel turn CM Pink-a. U redu je taj turn izveden na tehnicki nacin, ali koja logika da to bude Punk, zar mozda Cena nije trebao biti taj, trebao je tada da pobedi Cenu, pa da onda Cena napravi turn nad njim i nad Rockom, koji ga je ranije te godine i pobedio. Ali ne, Vince je imao plan da Rock i Cena budu glavne zvezde na iducoj WM, za koju je vec imao planove. Onda Punk gubi titulu od Rocka(bravo). Covek koji je oborio rekord nove ere u drzanju titule gubi od Rocka koji je odradio 3 meca u poslednjih 10 godina. Razumem ja WWE, Rock je legenda, velika zvezda, vole ga stari fanovi... Ali mu titula nije bila potrebna, da ne pricam o mecevima koje su imali, bili su ocajni i na ocajan nacin mu je uzeo titulu. A u nekoj lepsoj realnosti bi Heel Cena i The Rock isli na WM- bez borbe za titulu, dok bi Face CM Punk isao na Undertakera, koji je tada imao 20:0. Pa to bi zasenilo sve ostale meceve, Punk sa titulom blizu 500 dana i Taker kao tada nepobedivi na WM, posle onih Takerovih pobeda protiv HHH-a i HBK-a, pa upravo bi takva borba mogla da nas baci u razmisljanje, da li ce sada izgubiti mec na WM. Kada bi u tom mecu Punk pibedio, dodatno bi ga ojacalo kao velikig sampiona, kada bi pobedio Taker, sta je cudno, to je Taker, njemu se moze... I tako se niko ne bi bunio, cak bi mnogi bili neutralni u takvom mecu. Ali je realnost bila totalno drugacija, Rock i Cena su radili mec za Titulu, dobili heat nakon meca, a Punk je sa unistenim momentumom isao na Takera, trebalo je Punka shvatiti ozbiljno= NE! Jedino sto je bilo 20:0 za Takera, pa mozda kao i izgubi, ali je Punk kod mene imao 10%, naspram Takerovih 90% za pobedu. I tako je na neki nacin ubijen momentum jedne velike zvezde. A nadam se da cemo ga jednog dana opet videti u rungu. Best In The World!
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la TheViper »

Da @Wulf7X nije otisao sad bi svasta napisao :D
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Da @Wulf7X nije otisao sad bi svasta napisao :D
Za ili protiv mog opisa? :D
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la emirates »

Punk vs Rock vs Cena za titulu bi bilo idealno imo, cak i da Cena pobijedi u takvom scenariju. Moglo je onda biti Cena vs Punk revans na Extreme Rules u nekom Iron Man matchu ili nesta, ako bi Punk ostao citav do tad
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la HunterDX »

Moglo je. Ali su oni tada odradili na jako glup nacin. Nema ja nista protiv Rocka, cak ga i gotivim, lik jeste smeker, pa ni protiv Cene. Ali je to trebalo da bude Punkovo vreme.
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la Sake »

Dobar je Punk, jako dobar, odličan, ali mrzim kad ga ljudi počnu uzdizati kao da je Bog wrestlinga, a nije Best In The World.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la Melloo »

Sake je napisao/la:Dobar je Punk, jako dobar, odličan, ali mrzim kad ga ljudi počnu uzdizati kao da je Bog wrestlinga, a nije Best In The World.
Jeste on bio odlican ali mislim da je zbog ovog svega i njegovog odlaska se stvorio veci hype nego sto je ustvari trebao biti
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la HunterDX »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Dobar je Punk, jako dobar, odličan, ali mrzim kad ga ljudi počnu uzdizati kao da je Bog wrestlinga, a nije Best In The World.
Nije to uzdizanje, radi se samo o wrestleru koji je prosto sve cinio zanimljivijim, radio PPV meceve sa povredama. To je neko postovanje, koje je kao wrestler zasluzio. Meni npr Punk nije u top5 omiljenih wrestlera, kao i AJ, ali takvi ljudi zasluzuju veliko postovanje svih fanova wrestlinga.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Meni najviše smeta šta svake godine vraća se Punk/triba se vratit Punk, a nema ga već koliko godina.
Move on i gledajte šta je tu, a ne plakat za nekim ko se neće vratit.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la AleksaVP »

Pomerio sam temu ovde jer ipak se još nije vratio ako se ikada i vrati u WWE :)
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la TheViper »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Da @Wulf7X nije otisao sad bi svasta napisao :D
Za ili protiv mog opisa? :D
Protiv, jer mu je Punk uz Lesnara najomrazeniji wrestler :D
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Da @Wulf7X nije otisao sad bi svasta napisao :D
Za ili protiv mog opisa? :D
Protiv, jer mu je Punk uz Lesnara najomrazeniji wrestler :D
Haha. Postujem, u svakom slucaju. :D
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la emirates »

Gledao sam nesta segmente i promoe iz Cena v Punk feuda 2011., i mogu reci da i iz danasnje perspektive je ovo bilo genijalno. Preporucio bih i ovaj video:



Maloprije sam ga pogledao, i nahypeao sam se za taj match. U zadnje vrijeme imam dilemu oko toga da li je taj match bio 5* ili 4.75. Izgleda da cemo to rijesiti vec veceras!
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la Melloo »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Gledao sam nesta segmente i promoe iz Cena v Punk feuda 2011., i mogu reci da i iz danasnje perspektive je ovo bilo genijalno. Preporucio bih i ovaj video:



Maloprije sam ga pogledao, i nahypeao sam se za taj match. U zadnje vrijeme imam dilemu oko toga da li je taj match bio 5* ili 4.75. Izgleda da cemo to rijesiti vec veceras!
ja sam ga pogledao neki dan
po meni wrestling nije bio za 5* ali publika atmosfera pa onda sav storyline kad se spoji jeste 5
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la HunterDX »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Gledao sam nesta segmente i promoe iz Cena v Punk feuda 2011., i mogu reci da i iz danasnje perspektive je ovo bilo genijalno. Preporucio bih i ovaj video:



Maloprije sam ga pogledao, i nahypeao sam se za taj match. U zadnje vrijeme imam dilemu oko toga da li je taj match bio 5* ili 4.75. Izgleda da cemo to rijesiti vec veceras!
ja sam ga pogledao neki dan
po meni wrestling nije bio za 5* ali publika atmosfera pa onda sav storyline kad se spoji jeste 5
Ako gledamo mec: on nije bio za cistu 5*. Prica im je bila vrh, kao i promo-i u celoj prici. Ali citav feud i onako kvalitetan mec zaista daju 5*.
Odgovori