All in

September 1st

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

All in

Post Postao/la ~MandyRose~ »

kaj to show koji ima sve najveće indy promocije u Americi? vidim da je bilo TNA, ROH, NJPW zvijezda
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All in

Post Postao/la Sherpa »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST kaj to show koji ima sve najveće indy promocije u Americi? vidim da je bilo TNA, ROH, NJPW zvijezda
evo pa čitaj

http://prohrvanje.com/all-in-rasprodan- ... e-granice/
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

All in

Post Postao/la raptor1989 »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST Svaka čast bas sam uzivao u showu mislim da ce uz WK biti konkurent za show godine...
Kod mene je sasvim suprotno, prijatelju. Trenutno imam pet nominacija za show godine. PWG Threemendous V, PROGRESS Chapter 61, NJPW Wrestle Kingdom 12, NJPW Dominion 6.11 i WWE NXT TakeOver: Chicago II. All In zasigurno neću uzeti u obzir.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All in

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ovo ne treba gledat ko WK ili Maniu ili nešto. Ti eventovi su (ili bi trebali bit) kulminacija long term storylinea i bookinga, mjesta di će se održat najbolji mečevi koje roster može pružit. Ovo je ECW One Night Stand samo bez mrtve kompanije iza sebe. Show za ljude koji su tu došli gledat uživo i zahvala tim istima, a ne za nas koji ćemo raspravljat o kvaliteti mečeva i zvjezdicama i MOTYima. Bilo je par upitnih odluka ovako izvana gledano, al reakcije publike same sve govore.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Zato što moraš gledati malo s poslovne strane. Pentagon je AAA, dok NJPW surađuje s CMLLom. Ne žele da se protiv nekoga takvoga branit titula, pa makar bio i skvoš meč.
Svejedno, non title meč je, a on nije neki midcard prvak nego lice kompanije.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All in

Post Postao/la Sherpa »

slika
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All in

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Eh, i da jesu Scurll/Okada i Janela/Page produžili bilo je stvari koje su se mogle maknit sa main showa da se uštedi tih 15 minuti.
https://www.sescoops.com/all-in-main-ev ... t-off-air/
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

All in

Post Postao/la Sake »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST bilo je stvari koje su se mogle maknit sa main showa da se uštedi tih 15 minuti.
MJF vs. Matt Cross. Bukvalno zašto?

Prvih 10 minuta Okade i Martyja su bile nepotrebne takođe.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All in

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

MJF vs Matt Cross je moga bit na pre showu. Ja bi maka onaj cili segment s Ryanom. Uglavnom imalo se di uštedit, ako budu pravili još koji ovakav show mislim da će izbjeć takve probleme.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

All in

Post Postao/la Sake »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST MJF vs Matt Cross je moga bit na pre showu.
nipošto, oduzelo bi vrijeme od dva druga fantastična meča.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All in

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ma osobno ne bi ni ima taj meč nego bi stavia obojicu na pre show rumble, možda i pomaka opening tag na main card. Ali meni najdraža solucija bi bila ne dat Amellu meč jer je to trajalo ~15 minuti.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All in

Post Postao/la Sherpa »

najviše ih je zajebalo to što je okada išao 12 minuta dulje od planiranog

jebiga, zajebali su, i sami znaju.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

All in

Post Postao/la AlenB »

tag meč - ***1/2
puno bolje od očekivanog, Kazarian pokidao

battle royal - ***1/2
valjda najbolji battle royal ikad, jako zabavan meč i odličan trenutak na kraju

Cross vs MJF - **3/4
bilo je i dobrih poteza, ali i dosadnih trenutaka, no Cross je odradio dobar performans

Daniels vs Amell - **3/4
Svaka čast Amellu na ovom performansu, nije ni blizu nekog savršenstva al barem ovo shvaća ozbiljno i posvećuje se tome koliko god može

ženski f4w - ***
trudile su se, totalno su osvojile publiku, zabavna akcija, malo flat kraj, ali okej

Cody vs Aldis - ***1/4
vrlo dobar meč zapravo, da je bilo one gluposti s Brandi što mi je bilo malo nepotrebno bilo bi još i bolje, ali Codyjevi mečevi za mene puno bolje funkcioniraju ovako kad je u face ulozi i publika je bila totalno luda kad je pobijedio

Janela vs Page - ***3/4
pojedinačno je bilo stvarno dobrih spotova, u globalu je falilo malo više povezanosti i da malo popune praznine između tih spotove da bude odlično, uz to malo previše uplitanja Fordice, no jako dobro

Lethal vs Gordon - **1/2
Meni je ovo bilo većim dijelom nezanimljivo, publiku su tek uspjeli dobiti kada je Flip krenuo imitirati Hogana i tu su pred kraj tek postali solidni

Omega vs Pentagon - ****
odlična im je bila završnica stvarno, prije toga mi je meč bio onako dosta klasičan i ništa posebno zapravo, al sve skupa prvi odličan meč na showu ako pribrojimo tu završnicu gdje su se po meni spasili, dolazak Jericha izvrsno odrađen

Okada vs Scurll - ***3/4
malo je predugo trajalo, ali završnica je bila predobra i spot s kišobranom je bio fora, iako je ideja već prenesena par dana prije tak da se nisam iznenadio, nearfall na Scurllov rainmaker je bio top, Okadini shotgun dropkickovi su i dalje hajlajti njegovih mečeva

six man tag - ***1/2
predobar meč koji da je trajao duže bio bi odličan samo tako

zabavan show s raznolikim mečevima, produkcija profesionalna i kvalitetna, komentiranje je bilo okej, kvaliteta mečeva nije fantastična, no bilo je i dobrih mečeva i dobrih trenutaka
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All in

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST najviše ih je zajebalo to što je okada išao 12 minuta dulje od planiranog
Čovik nije u stanju ne imat meč od ~30 minuti :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

All in

Post Postao/la TheBesir »

Eto odgledah i ja cijeli All In.Bilo je zanimljivo,većina mečeva je bila solidna ali nisam puno ni očekivao,mozda sam znao za par mečeva,ništa više.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

All in

Post Postao/la Rio146 »

SCU - Briscoe Brothers
Solidan meč. Kraj jako dobro odrađen.

Battle Royal
Jako, ali jako zabavan meč. Kada sam vidio da Flip nema meč, odmah sam znao da on ovo osvaja. My girl Jordynne Grace izbacila Briana Cage-a.

Matt Cross - MJF
Loše. Vjerovatno najlošiji meč na showu. Cross je imao par dobrih poteza, ali MJF-u ovdje nije bilo mjesto.

Daniels - Amell
Ako ćemo uzet u obzir da Amell nije hrvač, onda je meč bio vrlo dobar. Vidjelo se kako je Daniels odradio Carry job, ali i logično je. Amell je prikazao neke dobre poteze kao što Coast to Coast.

Fatal 4 way meč
Solidan meč do samoga kraja. Botchan kraj je pokvario dojam.

Cody - Nick Aldis
Ulasci su mi bili vrh. Hrvanje vrlo dobro. Malo je bilo overbookinga, ali taman da meč malo začini, a da ne bude previše.

Janela - Page
Kao da su bile rupe između spotova. Bilo je stvarno dobrih poteza, ali povezanost istih nije bila na nivou. Kraj mi je brutalan bio.

Jay Lethal - Flip Gordon
Iskreno, malo predugačak meč. Mogli su ga barem 5 minuta skratiti. Jedino zanimljivo je bio Miss Elizabeth spot.

Kenny Omega - Penta 0M
Moj dream meč, me malo razočarao. Prvi dio meča mi se nije svidio. Bilo je akcije, ali sve je bilo nekako prazno. Ništa pamtljivo. Package Piledriver na apron je bio brutalan, kao i druga dva Package Piledrivera. Sva tri puta hrvači su završavali na glavama. Ludilo. Kraj je bio jako dobar, ali ne mogu dati neku dobru ocjenu meču, radi prvog djela.

Marty Scurll - Kazuchika Okada
Još jedan duži meč, koji je mogao malo kraće trajati. Kao i u prethodnom meču, početak malo slabiji, ali su zato kraj odlično odradili. Kontra s kišobranom na Rainmaker je bila fenomenalna.

Main Event
Kratko. Da su neki mečevi ranije završavali, ovaj bi dobio više vremena i automaski bi bio bolji. Imao je potencijala biti najbolji meč na cardu.
Yes Sir!
slika
Odgovori