Lucha Underground

Dario Cueto i njegov hram

Dario Cueto i njegovo podzemlje
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la FilipS »

Mene jako zanima prica sa Dragom, Dagom i Kobrom

Sta sto nema vise Reya, prica sa Matanzom i njim je bila vrh

Cuerno/Mil ce biti predobro
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Melloo »

Hocel odma sutra bit na torentu. Nesto nemam prevelikog hajpa kad sam vidio a su signali Jacka Sweagera i tommy dreamera :mrgreen:
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la ejdzejp1 »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Hocel odma sutra bit na torentu. Nesto nemam prevelikog hajpa kad sam vidio a su signali Jacka Sweagera i tommy dreamera :mrgreen:
bit će i na torrentu i na watchwrestlingu sigurno
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la ejdzejp1 »

► Prikaži “Spoiler”
hype.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Wow sezona počinje s tim? Jedva čekam da se vratim s posla. #HypeBros
Yes Sir!
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Sake »

Holy shit. :o

Gledam uživo zasigurno.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Znaci epizodu gledam kad se vratim s posla, a ovo je moja prognoza...
► Prikaži “Spoiler”
Yes Sir!
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la azo »

Evo i moja
► Prikaži “Spoiler”
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la AlenB »

Pogledao zajedno s @FilipS u školi

Meč mi je bio dosta dobar, ne bih baš rekao da je bio odličan (ne znam kakvi su prije mečevi ovi bili, ali čuo sam dosta pohvala). Pentagon prilično jako bookiran tijekom čitavog meča i to je dalo sumnju da možda neće ovo osvojiti. Najviše me se dojmilo ono što je Fenix radio u meču, lud je bio. Kraj je po meni mogao biti malo uzbudljiviji i napetiji, nekako mi se činilo da Marty nije bio idealna osoba za to, ali dobio je priliku, imao par super near fallova i dobro su ga predstavili. Muertes je na moje iznenađenje bio vrlo kratko u meču, nisam to očekivao. E sad, zanimljivo je što rade s Trios titulama, stavili su Havoca kao zamjenu za Foxa i dali mu titulu, a ovdje je Killshot eliminirao Macka i onda Havoc Killshota. Tak da ćemo vidjeti kak će to funkcionirati.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la azo »

Kad izadje neko javi ovdne (torenti,watchwrestling,dalymotion...)
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Sake »

R.I.P. El Jefe.

Dosta dobar Aztec Warfare, postavio je nekolicinu feudova i storylinea (Mundo-Reptile Tribe, Chavo-Cuerno, raspad Mila i Catrine, moguće nesuglasice između Trios šampiona, Ricky Mundovu opsesiju sa onom lutkom itd.) Pentagon je veoma jako izgledao, što pomaže jer sada izgleda kao kredibilan protivnik Matanzi sledeće sedmice. I završni stretch sa Martyjem i Pentagonom je bio izvrstan. I nakon svega, moram priznati da sam očekivao malo više, znajući kvalitet prošlih Aztec Warfarea.

Ono što me nije razočaralo je opening segment. Mnoštvo fenomalnih camera shotova ovdje. Kako predivan character trenutak kad niko nije došao Dariu na sahranu, jer je cijeli život samo pravio neprijatelje. Sviđa mi se kako Antonio ne zna da je Daria ubio crnac, i da mu ovaj laže da su to učinili neki gangsteri (mislim da je Antonio sledeći). Također otkrivamo da je wrestling promocija samo cover za neku veću šemu čovjeka sa gauntletom. Divan trenutak kada Dario traži pomoć od oca na samrti, čovjeka krivog za njegovu smrt. Odličan tease na kraju za skori dolazak gauntlet čovjeka. Hype.

Veoma dobra epizoda, character i storyline building je bio više u fokusu i kvalitetniji od samog wrestlinga, a i wrestling je bio sasvim dobar. Na kraju krajeva, LU i jeste serija prije wrestling showa.

:clap:
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la ejdzejp1 »

Kada sam vidio Antonia, pao mi je kamen sa srca. Znači nastavljaju tu priču sa onim mega šefom koji je dao Dariu gauntlet. To mi je bila jedna od najzanimljivijih stvari u 3. sezoni. Sada me jako zanima za šta je to LU cover. Takođe mi se jako svidjelo to što nitko nije došao na sahranu osim njegovog oca i ironično, čovjeka koji ga je ubio. Super camera work i overall super odrađen segment. R.I.P. Dario Cueto.

Aztec Warfare meč je realno bio najlošiji Aztec Warfare ikada. Međutim, lagao bih kada bih rekao da nisam zadovoljan jer nisam ni očekivao odličan meč. Meč je svejedno bio jako dobar i ispunio je svoju svrhu. Skoro svi su izašli iz meča sa nekom pričom i Pentagon je prikazan kao nepobjedivi šampion. Stariji Cueto se pokazao istim kao i svoj sin na početku kada je stavio trios šampione jedan protiv drugog. Pohvalio bih i završni stretch sa Martinezom i Pentagonom, onih par nearfallova su bili jako uvjerljivi i pomislio sam da će Marty možda i dobiti. Ako moram naći neku negativnu stvar, onda bi to bila brzina eliminacija koje su išle malo prebrzo jer nisu imali vremena. Pentagon-Matanza bi moglo biti super, imam zbog čega iščekivati i iduću sedmicu. ***1/2

Vrlo dobra epizoda za otvaranje nove sezone. Nisam razočaran.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la azo »

R.I.P Penta,kako sam uzivao I Chantal sa publikon,jedva ceka sljedecu sedmicu
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Pogledao i ja (al u najlošijoj rezoluciji ikad). Odlična prva scena. Na sprodvod Daria došao samo njegov otac i agent Winters. Drago mi je da se priča nastavlja. Drago mi je što su u priču ubacili, kako moraju mjenjati temple, a isto tako smo saznali da je LU samo paravan za nešto veće. Meč kao meč nije bio nešto posebno, ali bilo je jako jako dobro. U prvi plan su upale priče, i to mi se jako svidjelo. Mundo vs Reptile Tribe, Chavo vs Cuerno, turn Rickya, ponovno poljuljani trios prvaci, Dreamer bi mogao biti dobar HC dodatak. Ali žao mi je što nema više Dante Foxa, a i što u ovoj epizodi nije bilo Drage, Cagea i Matanze. Pobjednik očekivan, iako sam se jako dobro scimo, kad je bio onaj near fall na kraju. Kako sam se ismijao kada je Antonio htjeo najavit meč za sljedeći tjedan, a publika odmah počela sa "Who?" chantovima :lol: sve u svemu ja sam zadovoljan.
Yes Sir!
slika
Odgovori