Lucha Underground

Dario Cueto i njegov hram

Dario Cueto i njegovo podzemlje
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Lucha Underground S1 E4
Show započinje Sexy Star s promo-om. Govori Chavu da će ga prebit kad ga vidi. Izlazi Ivelisse i kaže da Sexy Star nema šanse ni protiv žene, a kamoli muškarca. Imale su zanimljiv i kratak meč, u kojem Sexy Star pobjeđuje. Drugi meč je bio između Pentagon Jr.-a i Fenixa. Fenix pobjeđuje drugi put zaredom Pentagon Jr.-a. Nakon meča, imali smo kratki promotivni video o King Cuernu, koji ima meč sa Dragom. Debitant, King Cuerno gubi, nakon što ga je Drago pinovao. Drago izlazi iz ringa, a King Cuerno bjesni. Prince Puma trenira u teretani. Dolazi Konnan i savjetuje mu da Johnny Mundo-va posla nisu njegova, i da se treba maknut iz tog feuda s Big Ryck-om, Cortez-om i Cisco-m. Kao što je bilo najavljeno prošlu epizodu ME će biti između Johnny Mund-a i Big Ryck-a. Cijeli meč je bio ujednačen. Pred kraj meča, Johnny Mundo dobiva malo ofenzive. Za to vrijeme Cisco i Cortez, u WC-u prebijaju Prince Pumu, i spašavaju Big Ryck-a. Johnny Mundo se pokušava izvući ali, ga Big Ryck udara Clothesline-om. Cortez i Cisco uzimaju stol, te ga postavljaju na sred ringa. Big Ryck radi Chokeslam Mundu kroz stol.

Dobre stvari:
1. Nastavljaju se neke priče, a neke tek nastaju.
2. Pentagon Jr. je heel.
3. Meč između Pentagon Jr.-a i Fenixa, je bio odličan. Dosta highflying tehnika, i zanimljiva završnica.
4. Kraj showa je bio fantastično bookiran. Prince Puma ne može pomoći Johnny Mundu, a ovi ga udaraju u ringu.

Loše stvari:
-

Lucha Underground S1 E5
Konnan i Dario Cueto u ne prijateljskim odnosima, dogovaraju ME. ME će biti Street Fight, između Prince Pume i Big Ryck-a. Prvi meč je bio Drago vs Mil Muertes. Catrina je bila, u Muertes-ovom kutu. U sred meča, na platformi se pojavljuje King Cuerno. Uz malu pomoć Catrine, Mil Muertes s lakoćom svladava Dragu. Kada su Catrina i Mil Muertes izašli, ušao je King Cuerno, i napravio Blue Thunder Driver. Promo video o Johnny Mundu. Drugi meč je bio između Mascarita Sagrada i Son of Havoca, kojeg je pratila Ivelisse. Ivelisse je dosta ometala Mascarita Sagrada, pa je on njoj napravio Suicide Dive. U sred meča se pojavila neka žena na stepenicama, ali je i ubrzo otišla. Mascarita Sagrada pobjeđuje sa Sit out pinom. Dario Cueto je imao promo s Catrinom (nisam baš najbolje razumio radnju), ali mislim da je oko nekakvog ključa riječ. Sljedeći meč je Chavo Guerrero i Sexy Star. U jednom trenutku meča Chavo je poljubio Sexy Star, i ona je dobila tu momentum. Izbacila ga je van ringa, i uzela stolicu. Ušli su u ring oboje. Udara sudca nogom u prepone, i tako gubi meč. Ali ona nije tu gotova. Hoće vratiti Guerreru istom mjerom. Taman kada ga je trebala udariti, dolazi Pentagon Jr. i uzima joj stolicu. Chavo i Pentagon Jr. su se okrenuli protiv nje. Fenix dolazi i spašava Sexy Star. Počinje ME. Prince Puma dolazi u prednost, stoga Cortez i Cisco priskaču u pomoć Big Ryck-u. Prince Puma ih sve izbacuje van, i radi neki potez preko top ropea. Big Ryck ima dominaciju. Prvo mu bacaju kantu za smeće u ring. Big Ryck je postavlja u kut, i gura Prince Pumu u kantu. Zatim mu bacaju stolicu u ring. Cisco i Cortez tuku Prince Pumu, dok Big Ryck sjedi i odmara. Prince Puma kontrira i uzima kendo stick. Udara Cisca i Corteza, međutim Big Ryck radi Clothesline i dolazi ponovno u prednost. Cortez i Cisco postavljaju ljestve u kut. Dok se Big Ryck priprema da udari Prince Pumu s kendo stickom, s platforme skače Johnny Mundo i spašava Princ Pumu. Uzima stolicu i ide udariti Big Ryck-a. Big Ryck se saginje, i Johnny Mundo udara Prince Pumu, koji je bio iza Big Ryck-a. Cortez i Cisco izbacuju Johnny Munda iz ringa, i postavljaju stol. Big Ryck radi Chokeslam Princ Pumi i ide na pin. Big Ryck je pobjedio.

Dobre stvari:
1. Dobar promo Konnan-a i Dario Cueta.
2. Mil Muertesa grade opako.
3. Meč između Sexy Star i Chavo Guerrera, te post fight scena.
4. Fantastičan ME.

Loše stvari:
1. Promo video o Johnny Mundu. Kao i par epizoda prije s Mil Muertesom. 2 minute ne potrebnog predstavljanja.
2. Jako mi se svidio meč i post meč segment, ali nije mi jasno, zašto mješaju te dvije priče. (Sexy Star i Chavo Guerrero te Pentagon Jr. i Fenix)
3. I ovako su u manjini Prince Puma i Johnny Mundo, ali dolazi do ne sporazuma. Nadam se da neće doći do feuda između njih. Bar ne sad.

Lucha Underground S1 E6
Big Ryck i Dario Cueto vrše pregovore oko novog Big Ryck-ovog ugovora. Ivelesse i Son of Havoc imaju promo u kojem traže borca, a da nije ni žena, a ni da izgleda kao djete. Izlazi Pimpinela Escarlata (tranvestit). Iako je Ivelisse dosta pomagala Son of Havoc-u, ipak je Son of Havoc izgubio, na distrakciju Mascarita Sagrada. Johnny Mundo je zaprijetio Cuetu da mu mora vratiti 100k $, a do tada će Johnny Mundo uzeti nekakve ključeve. Drugi meč je bio squash, između Mil Muertesa sa Catrinom, protiv debitanta Famous B-a. Zanimljiv prilog o Dragi. Drago ima revanš protiv King Cuerno. Meč je bio ne predvidljiv. Stalno su se izmjenjivali u vodstvu. Tokom meča opet je bila neka žena u publici, ali nakon kratkog vremena i otišla. King Cuerno dobiva sa Blue Thunder Driver. Johnny Mundo ima promo, u kojem zove Daria Cuetu, da mu vrati novac. Izlazi Big Ryck. Johnny Mundo ga brzo ušutkava, jednim Suicide Dive-om. Vraća se u ring, međutim ovoga puta ga prekida Konnan. Kaže da mu Prince Puma više neće pomagati. Big Ryck se pridiže i udara Johnny Munda. Prince Puma dolazi i spašava ga. Rade zajedno drop kick na Big Ryck-u. Ostaju sami u ringu. Izbija brawl. Izlazi Cueto, i govori da će sljedeći tjedan biti triple threat ladder meč, između Prince Pume, Johnny Munda i Big Ryck-a. Za Big Ryck-ov ugovor, od 100k $. Slijedi ME kojeg sačinjavaju, Pentagon Jr. i Chavo Guerrero u jednom kutu, te Sexy Star i Fenix u drugom. Meč je bio fenomenalan. Dosta brz meč, bez praznog hoda, s dosta highflying tehnika, i dobrom ispričanom pričom u ringu. Na kraju Sexy Star pinuje Pentagon Jr.-a.

Dobre stvari:
1. Dobar heel promo Ivelisse i Son of Havoc-a.
2. Zanimljiv promotivni video o Dragi.
3. King Cuerno vs Drago feud se nastavlja + jedva čekam saznati, tko je ta žena iz publike.
4. Odličan promo Johnny Munda, Big Ryck-a, Konnan-a, Prince Pume i Daria Cueta.
5. ME je najbolji meč do sada u LU. Jako mi se svidio. Kao što sam već rekao, dosta brz meč, bez praznog hoda, s lijepim highflying tehnikama, i dobrom ispričanom pričom u ringu.

Loše stvari:
1. Son of Havoc-a su preloše izgradili. Čak ni uz pomoć Ivelisse, ne može nikoga pobediti. Ako ne može ovakve protivnike pobjediti, koga može?
2. Mil Muertesa fantastično grade. Catrina još dodatno doprinosi. Ali nema neke priče, samo squash mečevi.
3. Nije mi drago što su se do kraja posvađali, Johnny Mundo i Prince Puma, ali očekujem zabavan triple threat ladder meč, u idućoj epizodi.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST 1. Son of Havoc-a su preloše izgradili. Čak ni uz pomoć Ivelisse, ne može nikoga pobediti. Ako ne može ovakve protivnike pobjediti, koga može?
2. Mil Muertesa fantastično grade. Catrina još dodatno doprinosi. Ali nema neke priče, samo squash mečevi.
sve ima svoje zašto ;)
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Vidjet cemo :) nego jedno pitanje. Jel imaju neki posebni eventi ili su samo regularne epizode?
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Kao posebnu epizodu imaš aztec warfare (recimo), i ultima lucha na kraju sezone sto je opet rastrgano na epizode, al u teoriji bi to bio kao veliki event
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

E pa to me zanimalo. Onako da feudovi mogu završit nekim velikim mečom.
Yes Sir!
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Lucha Underground S1 E7
Prvi meč je bio između King Cuerna i još jednog debitanta, Superfly-a. U sred meča, na platformi se pojavljuje Drago. Superfly je imao nekoliko dobrih poteza, ali ipak ga je King Cuerno savladao, s Blue Thunder Driverom. Nakon toga je bio kratki staredown između Drage i King Cuerna. Solidan promotivni video o, Pentagon Jr.-u. Drugi meč je bio između Chavo Guerrera i Fenix-a. Sexy star je bila uz Fenix-a, dok je Pentagon Jr. bio uz Chava. Dobar rada Chava, na nozi Fenix-a. Chavo pobjeđuje nakon Frog Splash-a, uz pomoć Pentagon Jr.-a. Promotivni video o novom debitantu Cage-u. Kreće ME. Bilo je puno fantastičnih spotova u meču. Evo nekih od njih: Prince Puma radi Suicide Dive kroz ljestve, na Big Ryck-a, Cortez-a i Cisca. Prince Pumin neckbreaker na Johnny Mundu, s vrha ljestvi. Johnny Mundo baca Cisca kroz dva stola. Prince Puma baca Cortez-a, kroz stol. Big Ryck baca Prince Pumu na ljestve, koje se slamaju...Vani su Price Puma i Johnny Mundo. Big Ryck stavlja dvoje ljestve na sred ringa, i kreće prema 100k $. Ulazi Johnny Mundo, i zaustavlja Big Ryck-a, na pola puta. Udara mu lowblow. Big Ryck pada, i Johnny Mundo ostaje sam. Taman što će uzeti kovčeg, ulazi neki novi hrvač u ring. Njih dvojica izlaze van i nakon kratkog brawla, Johnny Mundo se pokušava vratiti u ring. Big Ryck za to vrijeme ustaje, i naređuje Ciscu i Cortez-u da postave ljestve. Postavili su dvoje ljestve. Johnny Mundo savladava Big Ryck-a, skače na top rope, a zatim i na ljestve. Gura nogom druge ljestve, na kojima su bili Cortez i Cisco. Ostaje sam u ringu, i uzima kovčeg. Nakon toga izlazi Dario Cueto. Čestita mu na pobjedi, ali traži od njega da mu vrati ključeve. Johnny Mundo ga udara, a potom i vraća ključeve.

Dobre stvari:
1. Lijepo se nastavlja feud između Drage i King Cuerna
2. Dobar meč između Chava i Fenix-a. Odličan Chavo-v rad na Fenix-ovoj nozi, i dobar Frog Splash za pobjedu.
3. Solidni promotivni videi Pentagon Jr.-a i novog člana rostera Cage-a.
4. Fantastičan ME. Prepun izvanrednih spotova, udaraca, bacanja, poteza, tehnika...Jednom riječju, fantastično.

Loše stvari:
-

Lucha Underground S1 E8
Show započinjemo s 10 hrvača u ringu. Izlazi Dario Cueto i govori kako ćemo imati 2, 10 way meča. Pobjednici ti mečeva, će dobiti nešto puno vrijednije od novca. Prvi meč započinje. Meč je bio, opet moram reći fantastičan. Svaki hrvač je dobio svoju porciju ofenzive. Puno predobrih poteza. Na kraju Fenix pinuje Prince Pumu, za pobjedu prvog 10 way meča. Još jedan kratki promotivni video o Cage-u. Konnan se dere na Prince Pumu, i govori mu da je nedopustivo, ovako gubiti prilike. Drugi meč će biti Battle Royal. Prvo je Pimpinela Escarlata eliminirala Famous B-a. Opet se u publici pojavljuje neka žena. Nakon toga Cisco i Cortez, eliminiraju Ricky Mandel-a. Treća eliminacija je bila Mil Muertes-ova. On je eliminirao Pimpinela Escarlatu. Nakon kratke borbe Sexy Star i Chavo Guerrera, Chavo baca Sexy Star preko top ropea. Cisco, Cortez i Bael pokušavaju eliminirati Johnny Munda, ali ipak on eliminira Cisca. Chavo na brzinu eliminira Bael-a, i Mil Muertes eliminira Cortez-a. Ostaju Mil Muertes, Johnny Mundo i Chavo Guerrero. Nakon par minuta borbe, Johnny Mundo eliminira Chavo Guerrera. Ostaju Johnny Mundo i Mil Muertes. Ona žena stoji na platformi i gleda meč. Mil Muertes izbacuje Johnny Munda iz ringa, te tako postaje pobjednik Battle Royal-a. Nakon toga Fenix i Mil Muertes stoje u ringu, i izlazi Dario Cueto. Dario Cueto predstavlja Lucha Underground championship titulu i najavljuje meč za sljedeću epizodu. Meč se zove Aztec Warfare. Meč traje tri tjedna, i tko pobjedi, postaje Lucha Underground prvak. Još najavljuje i ME za večeras. ME je između dva pobjednika mečeva, Fenix-a i Mil Muertes-a. Pobjednik ovoga meča, ulazi u Aztec Warfare kao zadnji, a gubitnik ulazi kao prvi. Meč je krenuo, dosta brzo. Mil Muertes uzima pobjedu nakon Flatliner-a.

Dobre stvari:
1. Prvi 10 way meč je bio čudesan, predobar, prelijep, fantastičan, fenomenalan, super, izvanredan...ponestaje mi riječi. Do sada, jedan od najboljih mečeva u Lucha Underground-u.
2. Dobar promo Konnan-a. Očekujem da se Prince Puma okrene protiv njega.
3. Ona žena koja se pojavljuje svako malo, me jako interesira. To fali WWE-u trenutno, doza misterije i želje da saznaš nešto i da s nestrpljenjem čekaš novu epizodu.
4. Mil Muertes pobjednik drugog 10 way meča, i pobjednik ME. Napokon bi mogao u neku priču.
5. Fantastičan promo Dario Cueta.

Loše stvari:
1. Već viđen i najavljen, promotivni video Cage-a.
Yes Sir!
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Dario Cueto predstavlja Lucha Underground championship titulu i najavljuje meč za sljedeću epizodu. Meč se zove Aztec Warfare. Meč traje tri tjedna, i tko pobjedi, postaje Lucha Underground prvak. Još najavljuje i ME za večeras. ME je između dva pobjednika mečeva, Fenix-a i Mil Muertes-a. Pobjednik ovoga meča, ulazi u Aztec Warfare kao zadnji, a gubitnik ulazi kao prvi.
@Sherpa samo mi reci jesam li razumio dobro.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Nije trajanje tri tjedna nego za tri tjedna - meč će trajati cijelu epizodu i dobit ćemo prvog prvaka. Ja znam koga, ti tek moraš saznati :)
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Hvala! Malo me je to zbunilo.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Taj meč je po meni točka kada stvari zaista kreću

što misliš tko bi mogao osvojiti naslov? neću ti ni potvrditi niti negirati (da ne spojlam), samo me zanima
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Uh, stvarno ne znam. Nekako najviše mislim da bi to mogao biti Mil Muertes. Em ulazi zadnji, em bi mogao dobit neku konkretnu priču. Al sam siguran, da neće, prema ovoj mojoj logici, nego će biti neki Mindblow. Samo da ne bude Pipminela Esaclrata hahaha :)
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Ok, komentiramo ovaj post nakon što je odgledaš.

Al zbilja mi je drago da ti se sviđa LU, baš kao što mi je bilo drago što ti se svidio WK11 main event. Svi oni koji vole iny scenu vole i WWE, i zapravo na indy sceni vide sve ono što WWE nije, a mogao bi da bude. A nije zbog toga što je previše korporativan.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Ne znam jesi li pročitao, što sam napisao za ovu ženu što se svako malo pojavljuje u publici. To fali WWE-u, nešto što će te natjerati da jedva čekaš novu epizodu. Znači malo misterije, i želja da saznaš. Tako jednostavno, a tako dobro. Ne mogu čekati da saznam ko je ona.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Jesam, pretpostavljam tko je, pošto se više ne sjećam (a i zdravom logikom idem)
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Lucha Underground S1 E9
U ringu je Dario Cueto, najavljuje Aztec Warfare meč i govori pravila. Prvi izlazi Fenix, a drugi je Johnny Mundo. Treći ulazi Cisco. Nije dugo niti bio u ringu, izbacuje ga Johnny Mundo. King Cuerno izlazi kao četvrti, i radi Suicide Dive, na Johnny Mundu. Peti je Son of Havoc. Šesti ulazi Pimpinela Escarlata, dobija momentum i ljubi Fenix-a. Kao sedmi izlazi Prince Puma. Osma je bila Ivelisse, i odmah radi Hurricana i DDT. Son of Havoc radi Shoting Star Press, i pinuje Pimpinela Escarlatu. Opet se ona žena pojavljuje u publici. Deveti je bio Drago. King Cuerno radi Blue Thunder Driver na Ivelisse, i pinuje ju. Na pola smo puta. Deseti ulazi Bael. Nakon par dobrih udaraca, Prince Puma pinuje Son of Havoc-a. Jedanaesti je ušao Cortez. On se odmah udružio s Bael-om. Kao dvanaesti ulazi Ricky Mandel. Prince Puma i Johnny Mundo, skupa tuku Bael-a i Cortez-a. Prince Puma pinuje Bael-a, dok Johnny Mundo pinuje Cortez-a. Trinaesti je ušao Big Ryck i odmah pinovao Ricky Mandel-a. Big Ryck diže Dragu na ramena i baca ga na King Cuerna. King Cuerno ga hvata, i radi Blue Thunder Driver. Nakon toga, King Cuerno pinuje Dragu. Na brzinu i Johnny Mundo pinuje King Cuerna. Kao četrnaesti ulazi Pentagon Jr.. Dobija veliku ofenzivu, i odmah radi dva Powerbomb-a. Petnaesti je Superfly. Šesnaesti je Chavo Guerrero. Ulazi sa stolicom, udara Superfly-a, i odmah ga pinuje. Pentagon Jr. mu čestita, okreće se, kad i njega Chavo Guerrero udara sa stolicom. Ide na pin, i Pentagon Jr. je eliminiran. Sedamnaesti je Mascarita Sagrada, a osamnaesta je Sexy Star. Big Ryck radi jaki Cloteshline na Mascarita Sagradi, i pinuje ga. Devetnaesti je El Mariachi Loco. Dobija solidnu ofenzivu, ali Big Ryck mu radi Cloteshline, i ide na pin, međutim El Mariachi Loco kickout-a. Kao što je već najavljeno, kao dvadeseti ulazi Mil Muertes s Catrinom. Mil Muertes radi Flatliner, na El Mariachi Locu i pinuje ga. Nakon Johnny Mundo-vog Starship Pain-a i Prince Puminog Shoting Star Press-a, Chavo Guerrero pokušava savladati Big Ryck-a. Ne uspijeva mu. Fenix se penje na top turnbuckle i radi 450° splash. Chavo i Fenix, zajedno pinuju Big Ryck-a. Chavo Guerrero uzima stolicu i udara Johnny Munda, koji se otkotrlja van ringa. Chavo udara i Fenix-a, a zatim ga i pinuje. U ringu su Chavo i Sexy Star. Chavo ima stolicu, ali Sexy Star radi Dropkick. Chavu ispada stolica, ali opet dolazi u prednost. Baca Sexy Star na pod, stavlja stolicu na nju, i penje se na kut. U tom trenutku, izlazi Blue Demon Jr.. Gura Chavo Guerrera, Sexy Star uzima stolicu. Chavo se diže, i Sexy Star ga udara. Sexy Star ide na pin, i pobjeđuje ga. U ringu ostaju Prince Puma, Johnny Mundo, Sexy Star i Mil Muertes. Sexy Star ima momentum i razbija sve. Mil Muertes radi Spear njoj, i pinuje ju. Prince Puma i Johnny Mundo skupa rade Suplex na Mil Muertes-u. Catrina se penje na ring, Mil Muertes je zamalo udara. Johnny Mundo radi Springboard kick, Mil Muertes se saginje, i Johnny Mundo udara Catrinu. Prince Puma radi Springboard i ruši Mil Muertesa. Prvo Johnny Mundo, a zatim i Prince Puma rade 450° splash, i skupa pinuju Mil Muertesa. Johnny Mundo radi Starship Pain i ide na pin, ali Prince Puma kickout-a. Prince Puma radi 630° splash, i pinuje Johnny Munda. Prince Puma je novi Lucha Underground prvak. Nakon toga Johnny Mundo mu pruža ruku, i Prince Puma je prihvaća. Ulazi Konnan i slavi s Prince Pumom u ringu.

Dobre stvari:
1. King Cuerno vs Drago feud se nastavlja i ovdje. King Cuerno je opet pinovao Dragu.
2. Chavo Guerrero udara Pentagon Jr.-a. Sviđa mi se kako se Chavo okrenuo protiv svih.
3. Chavo i Fenix, zajedno pinuju Big Ryck-a.
4. Sexy Star je udarila stolicom Chavo Guerrera, i pinovala ga. Vratio se i Blue Demon Jr.
5. Double 450° splash, Johnny Munda i Prince Pume na Mil Muertes-u.
6. 630° splash Prince Pume i osvajanje Lucha Underground titule.

Loše stvari:
-

Lucha Underground S1 E10
Fenix i Dario Cueto u njegovom uredu, dogovaraju ME za Lucha Underground titulu, protiv Prince Pume. Opet se pojavila ona žena. Pratila je ovu konverzaciju kroz prozor. Prvi je bio eliminacijski Fatal 4 way meč, između četiri debitanta. Angelico, Aero Star, Argenis i Cage. Bilo je nekoliko lijepih spotova, ali na kraju Cage eliminira svu trojicu i pobjeđuje. Chavo Guerrero sjedi u ringu, i zove Blue Demon Jr.-a da izađe, da mu se može ispričati. Blue Demon Jr. ulazi u ring. Chavo mu govori da mu je žao, vadi boxer, pokušava ga udariti. Blue Demon Jr. kontrira, uzima stolicu i udara ga. Drugi meč večeri je između Drage i King Cuerna. King Cuerno postavlja stol izvan ringa. Uzima stolicu i hoće udariti Dragu. Drago se izmiče i radi Superkick. King Cuerno je na stolu. Drago se penje na platformu i skače na King Cuerna. Meč završava double count out-om. ME između Prince Pume i Fenix-a je imao puno dobrih highfly poteza. Fenix je imao odličan neckbreaker, a Prince Puma Shoting Star Press, Piledriver i pobjedu je uzeo s 630° splash-om. Nakon meča, Prince Puma slavi. Izlazi Cage i napada ga. Radi Clothesline i Powerbomb.

Dobre stvari:
1. Hoću više saznat, tko je ona žena.
2. Dobar meč King Cuerna i Drage.
3. Chavo Guerrero je imao dobar promo, ali Blue Demon Jr. mu je vratio.
4. Fantastičan spot Drage, s platforme. Očekujem uskoro neki, No holds barred meč, ili tako nešto.
5. Odličan ME.

Loše stvari:
1. Zašto je Fenix dobio priliku za titulu?
2. Očekivano Cage pobjeđuje, u prosječnom meču.
3. Zašto debitant Cage, napada Prince Pumu? Mislim da je bilo boljih opcija.


Lucha Underground S1 E11
Show otvara Tag Team meč između Cisca i Corteza na jednoj strani, te Pipminela Escarlate i Mascarita Sagrade. Bael je bio u kutu, Cisca i Cortez-a. Meč je trajao kratko. Cisco i Cortez pobjeđuju s Codebreakerom. Nakon toga Big Ryck ulazi u ring, daje cigaru Ciscu ,i ima promo. Kaže da on ide u lov na titulu, i tko god je bude imao, on ide na njega. Cisco, Cortez i Bael turnaju, i počinju udarati Big Ryck-a. Cortez uzima kendo stick i guši Big Ryck-a. Cisco uzima onu cigaru, i gasi je na čelu Big Ryck-a. Izlaze iz ringa, i odlaze u ured Dario Cueta. Dario Cueto im daje novce, a zauzvrat traži njihovu zaštitu. Sljedi odličan intervju, Vampira s Cage-om. Drugi meč je bio između Superfly-a, i Pentagon Jr.-a. Solidan meč s par dobrih poteza. U sred meča se opet pojavljuje ona žena. Pentagon Jr. pobjeđuje s Package Piledriver-om. Nakon toga Pentagon Jr. ima promo, u kojem kaže da je mislio, da je Chavo Guerrero legenda koja će mu pomoći, međutim on je obična varalica, ali je siguran da ima netko, tko bi mu htio pomoći. Treći meč je, između Sexy Star i El Mariachi Loco. Dobar meč, Sexy Star pobjeđuje sa Small Package-om. Slijedi ME kojeg čine, Drago i King Cuerno, u Last man standing meču. Drago je dominirao prvim djelom meča, a King Cuerno ostatkom. King Cuerno je postavio stol van ringa, i s aprona napravio Blue Thunder Driver Dragi. King Cuerno je odvukao Dragu do stupa, i zavezao ga. Sudac je odbrojio do 10, i King Cuerno je pobjedio.

Dobre stvari:
1. Prvi meč je trebao biti squash, da stavi Cisca i Corteza na listu ozbiljnih igrača.
2. Kakav turn Cisca, Corteza i Bael-a. Mark outo sam.
3. Solidan promo Dario Cueta.
4. Dobar intervju Vampira s Cage-om.
5. Dobar meč i još bolji promo Pentagon Jr.-a.
6. Opet ona žena. Ako se uskoro ne otkrije tko je ona, ovo ide na "loše stvari" listu.
7. Blue Thunder Driver s aprona na stol.
8. Odličan ME.

Loše stvari:
1. Pimpinela Escarlata je bio zanimljiv prvih par tjedana, a sad mi je već bezveze.
2. Sexy Star je gotova s Chavom Guerrerom?
3. King Cuerno stalno pobjeđuje Dragu, a tako je bilo i ovaj put. Ovaj feud je jednosmjeran.
Yes Sir!
slika
Odgovori