Lucha Underground

Dario Cueto i njegov hram

Dario Cueto i njegovo podzemlje
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

@Sherpa Nakon sto si mi jučer otvorio oči onim higlightom, volio bih više istražit LU. Koja je najbolja stranica za gledanje LU? Po mogućnosti da bude legalna, jer u Njemačkoj je to malo problem. Hvala!
Yes Sir!
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la AlenB »

http://www.bollyrulez.me/lucha-underground/

Ja bih ti preporučio ovu stranicu, sad ne znam što se tu kod vas smatra legalnim. :D
Skidanje preko XWT-a je isto opcija, tamo možda imaš i sezone ukomponirane u jedan package, ali to sigurno nije legalno.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Pogledat ću malo na internetu o toj stranici, ali skidanje definitivno nije opcija. Rađe bih gledao online.
Yes Sir!
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la AlenB »

Pogledao sam Death meč s ove epizode inače i meč mi je inače bio prilično solidan, možda ne tako brutalan kako bih očekivao od jednog Death meča, ali je završni spot kada je Matanza napravio Dragonu Chokeslam kroz one daske na tribinama je bio stvarno super. I post match brawl između Reya i Matanze je isto bio jako zabavan, ondje je pak Matanza proletio kroz krov one prostorije.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la AleksaVP »

@Rio146 watchwrestling.bid
slika
Avatar
SenkaKojaLuta
Rank 6
Rank 6
Postovi: 496
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:11
7
Lokacija: Wrong Side of Heaven
It’s my birthday
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la SenkaKojaLuta »

Izvanredno mid-season finale, brutalan deathmatch kao i post-match spot sa Matanzom i Reyem, ocekujeme da njihov feud kulminira na Ultima Lucha 3 sa nekom ludackom stipulacijom gdje ce Matanza samljeti Mysteria.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la AleksaVP »

Sada ide pauza posle ove epizode?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57702
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Ovo bi bilo jako dobro za popularnost

Melissa Santos was just live streaming on Instagram a few minutes ago and commented that Lucha Underground is very close to making a deal with Netflix and it should be finalized "soon"
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Nakon što me je Sherpa prije par dana prosvijetlio, počeo sam gledat i ja Lucha Underground. Upravo sam pogledao prvu epizodu, prve sezone. I mogu reći da me je oduševilo. Da vas podsjetim, u prvoj epizodi su bila tri meča. Blue Demon Jr. vs Chavo Guerrero, Son of Havoc vs Sexy Star i ME Johnny Mundo vs Prince Puma. Najbolji performans dobija 100k $. ME je bio najbolji od svih mečeva, a pošto je Mundo pobjedio, on je trebao dobiti taj iznos. Međutim tjekom primo predaje, šef Cueto odbija mu dati iznos. Dolaze tri hrvača (još ih moram upoznat) i razbijaju Princ Pumu i Johnny Munda.

Dobre stvari:
1.Odmah u prvoj epizodi, nekoliko poznatih imena (Matt Striker, Johnny Mundo i Chavo Guerrero).
2.Za sada mi se sviđa priča. (Jedva čekam kako će Prince Puma i Johnny Mudo vratit ovoj trojici).
3.Dario Cueto je kralj, odličan heel.
4. Mečevi su bili dobri, međutim ME je bio fantastičan.
5. Sviđa mi se što je ring dosta udaljen od pubike.

Loše stvari:
1.Moje slabo razumjevanje španjolskog naglaska (moram počet hablo espanol) :D
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57702
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

1. Da
2. Ovo je ništa, fanovi smatraju kako je početak sezone bio prilično slab (mnoge meksičke zvijezde nisu uspjele doći na prvi taping zbog problema na granici / radnih dozvola, nisam siguran što točno)
3. Šutim ko zaliven :P
4, Nisi još ništa vidio - za mene sezona kreće od AW
5. Da

1. Cero Miedo

Molim te, nastavi nas obavještavati o progresu i svojim viđenjima. Mene osobno jako zanima, ne znam za druge.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Definitivno nastavljam gledat i pisat ću report svake 2-3 epizode.
Yes Sir!
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la crocop97 »

Prava stvar tek počinje nakon 3. ili 4. epizode kad im stignu svi kečeri koji su bili zapeli na granici
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Lucha Underground - S1 E2
Show započinjemo sa Cortez-om, Cisco-m i Big Ryck-om u ringu. Imaju promo u kojem se predstavljaju. Izlaze Johnny Mundo i Price Puma, te nastaje brawl. Izlazi Dario Cueto i dogovara tag team meč. Meč je bio za mene MOTN. Fantastična završnica, sa double 450° splash-om. Drugi meč je bio mixed tag team meč, između Son of Havoc & Ivelisse i Chavo Guerrero Jr. & Sexy Star. Chavo i Sexy Star pobjeđuju. Treći meč je bio ME. Borili su se Blue Demon Jr. i Mil Muertes, koji je u svom kutu imao Catrinu. Meč je bio više nego dobar. Catrina je malo pripomogla Muertesu da savlada Blue Demon Jr.-a. Nakon meča Muertes nastavlja tući Blue Demon Jr.-a, međutim izlazi Chavo Guerrero i spašava ga. Nakon što su Muertes i Catrina pobjegli iz ringa, Chavo Guerrero stolicom udara Blue Demon Jr.-a. Izlaze sudci, ali i oni dobivaju stolicom. Izlazi Sexy Star, i pokušava ga smiriti, međutim i ona dobiva stolicom u glavu.

Dobre stvari:
1. Priča između Johnny Munda i Princa Pume s ovom trojicom ide u dobrom smjeru, a i meč im je bio dobar.
2. Catrina je prezgodna.
3. Chavo Guerrero-v heel turn, je ispao premoćno. Mark outao sam.

Loše stvari:
-

Lucha Underground S1 E3
Konnan i Cueto, sređuju triple threat za ME. Prvi meč večeri je bio između Mascarita Sagrada, i El Marachi Loco. Meč je bio prosječan. Mascarita Sargada pobjeđuje, i dok je slavio, Chavo Guerrero je napao i njega. Nakon toga Chavo ima intervju sa Vipero-m. Pričaju o Blue Demon Jr. Nakon toga je Catrina imala promo sa Chavo-m. Sljedeći meč je između Ricky Mandel-a i Mil Muertes-a, s Catrinom. Kratki squash Muertes-a. Johnny Mundo dolazi do Cueta, i traži meč sa Big Ryck-om, na što Cueto pristaje. Cueto daje novce Big Ryck-u, samo da Johnny Munda pošalje u bolnicu. Drago, Pentagon Jr. i Fenix su bili u ME meču. Fenix pobjeđuje, nakon što je pinao Pentagon Jr.-a.

Dobre stvari:
1. Sviđa mi se, kako Guerrera grade kao heel-a.
2. Odličan intervju Chava i Vampira.
3. Zanimljiv video o Prince Pumi
4. Muertesov squash. Očekujem da bi mogao imat neki meč s Guerrerom, jer je Catrina imala promo s Chavom.
5. Zanimljiv promo Munda i Cueta, kao i Cueta s Big Ryck-om
6. ME je bio fenomenalan
7. Fenixov spot s vrha platforme

Loše stvari:
1. Video o Mil Muertesu. Kako je on prežio potres, koji je zadesio Meksiko 85. Ne potrebne 3 minute, kako bi smanjili epizodu.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57702
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Malo ti zavidim što gledaš to kao nešto novo, pošto je ovo baš kao i serija - prvo gledanje je najbolje
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Lucha Underground

Post Postao/la Rio146 »

Hahaha. Prvo gledanje je najbolje, s tim se apsolutno slažem. Pisat ću ovako, recap epizode, da se vi sjetite, i moje utiske iste. Dobre i loše stvari. Evo četiri su sata u jutro, a ja bi mogao pogledat još koju epizodu :D ali nastavljamo sutra
Yes Sir!
slika
Odgovori