Diskusije o New Japanu

Nasumične misli o NJPW-u

Svijet New Japan Pro Wrestlinga
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10301
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Markovic619 »

Nije smece sigurno ali ne cudi me da bas ti to mislis.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Sherpa »

Naravno da je smeće, koliko su kvalitetnih hrvača oni iz svog pogona izbacili? A koliko je to napravio njpw dojo? Cijela main event scena njpw je produkt tog pogona.

Čak iako želiš jednog dana biti wwe main event zvijezda, puno bolje ti je trenirati bilo gdje drugdje.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10301
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Markovic619 »

Izbacili su oni njih dosta koji su otisi na main roster a nisu uspjeli. I to ne njihovom krivicom nego necijom drugom :vince:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST a nisu uspjeli.
Ni ne mislim na to, jedina osoba koja mi pada na pamet da nije hrvala prije WWE-a i da je onda prošla NXT i nekog vraga vridi je Charlotte, a i za nju bi bilo bolje da je prošla neki drugi sustav. Skoro svi drugi su ili već došli s indiesa i nisu se niti malo razvili u NXT-u ili su došli bez imalo iskustva i nisu posebno dobri. To nema veze s tim kakav im je booking na main rosteru.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Sherpa »

Pa vidimo kolilo su dobri, na corbinu koji je i dalje dno u ringu, ili na bliss koja nema pojma osnove kao bumpanje. :).

Ima i dobrih primjera, roman, čarlot.ali to je puno premalo. Nxt te samo uči uči i uči. Mjesto da im da priliku raditi mečeve. Netko s pet godina nxt iskustva (a da nema ništa prije tog) je na razini godinu dana indy scene po pitanju rada u ringu.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST roman
FCW, ne NXT.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Sherpa »

Koji je već tada bio wwe razbojni teritorij, koji je postao nxt. Zato ga brojim u toj kategoriji. Ali u pravu si, ako želim striktno, nije nxt
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Mjesto da im da priliku raditi mečeve.
Jebiga, kako će imat vrimena za one kojima je potrebno kad ljudi s 10+ godina iskustva moraju imat svoje 20minutne mečeve :lol:
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Maridius98 »

NEW JAPAN ROAD 21.02.2020

Iako nije bilo onakvih mečeva kao prošlog dana (s jednim katastrofalnim), skroz simpatičan event. Mnogo mi se više sviđa ovaj nazvaćemo ga sportski pristup koji ima NJPW, za razliku od svih ostalih promocija koje sam do sada gledao. Jedva čekam Cup. S obzirom da je to skoro ceo mart, ili ću da zajebem da idem na fax ili neću da spavam celu noć. Ono mora da se gleda. Ajmo lagano.

Gabriel Kidd and Tiger Mask vs Yuya Uemura and Yota Tsuji

Imali smo prošlog dana jako solidan početni meč YL, ali kada sam video ko je u ovom meču bio sam šokiran. Rekoh šta će Tiger Mask u YL meču, ali su kasnije objasnili da Tiger Mask ima određene probleme sa celom divizijom. Meč je bio solidan, u jednom trenutku sam čak mislio da će mlađani da pobede, ali nije to bio slučaj. Odličan je bio ovaj meč, čak i bolji nego prošlog dana. Tiger Mask mu je dao neku vrstu kredibiliteta, pa mi se činilo da ne gledam klasičan YL meč.

SHO, YOH, David Finlay, Juice Robinson vs Yoshinobu Kanemaru, El Desperado, Taichi, Minoru Suzuki

Nije mi bio ovo toliko zabavan meč kao prošli sa YLom koji dominira Suzukija. Već sam rekao u jednom trenutku da mi je Suzuki jedan of favorita kompletne NJPW divizije. Odličan je bio meč Suzuki-gun se lepo pokazao, dok je face kombinacija bila standardno dobra. Sviđa mi se što je svaki meč sa Suzukijem ili Suzuki-gunom pretvori u neki hardcore meč jer postane opšte rasulo u jednom trenutku i to daje neki šmek ne samo Suzukijevom liku nego celom njegovom timu.

Toa Henare, Tomoaki Honma, Togi Makabe vs YOSHI-HASHI, Hirooki Goto, Tomohoro Ishii

Solidan meč i ništa više od toga. Honma mi polako postaje jedan od onih simpatično/sumanutih likova kojih imamo svuda. Onaj njegov potez glavom je zaista zanimljiv. Ishii je skočio u mojim očima neverovatno jer je učestvovao u za sada top 2 meča koja sam odgledao ove godine. Oba tima su se fino pokazala i kao što već rekoh ništa više od solidnog meča.

Yuji Ngata, Satoshi Kojima, Hiroyoshi Tenzan, Manabu Nakanishi vs Jado, Gedo, Bad Luck Fale, Jay White

Ovo je onaj meč za kog mogu da kažem da je bio katastrofalan i da ni najmanje nije dorastao NJPW standardima koje sam video (barem za sada). Imali smo jako dobar meč prošle noći gde je treća generacija išla protiv LIdJ. Koliko je LIdJ znao da zaštiti i sebe i treću generaciju, toliko je ovde Bullet Club zasrao sve što je mogao da zasere. U celom meču se jedino Jay White trudio da nešto napravi, ostali 0. Imali smo neke kardinalne greške, kao što je bio previše promašen kick od strane Gado-a i Bad Luck Fale (mogu sad slobodno da ga nazovem Fejl) koji je uspeo u sred ringa kada je trebao da uradi splash da se saplete i da zamalo povredi nekog. Malo su imali i heel stvari kao što je bilo čak i uključenje boksera u jednom trenutku, ali ništa od toga. Ovde je treća generacija mnogo bila bolja nego BC. Nije samo ni činjenica što su uspeli da pobede, BC se ovde strašno izblamirao.

Rocky Romero, Will Ospreay, Kazuchika Okada vs Hiromu Takahashi, SANADA, Tetsuya Naito

Evo ga moj MOTN. Žalio sam se prošli put kako nisu dovoljan akcenat bacili na interakciju između Naita i Takahashija. Ovde je to bila glavna karakteristika meča i ujedno i najbolja. Nemoguće je između ovih rvača da bude loš meč. Rocky mi je bio jedini random lik u ovom meču, ali on se pokazao jako kvalitetno i čak me je oduševio. Mnogo je bio bolji nego u svom prethodnom meču sa Taguchijem. Odličan odnos su u meču imali Ospreay i Naito, čak su u jednom trenutku rekli da će Ospreay da pređe u tešku kategoriju (nisam to znao). Imali smo odlične situacije kao što je bilo kotrljanje između Ospreaya i SANADA-e. Čak je u jednom trenutku uspeo da izvede svoj genijalni paradise lock. Tek bi trebalo da se piše o odnosu Takahashija i Naita. Od hard tagova u meču, pa do kraja gde zamalo nije došlo do konflikta, lepo grade ovaj meč nema šta. Dva zaista velikana u trenutnom sastavu NJPW i jedva čakam da ih vidim trećeg marta.

Ryusuke Taguchi, Colt Cabana, Toru Yano vs BUSHi, Evil, Shingo Takagi(c)

Mnogo mi je delova random kombinacija Taguchi, Cabana i Yano, to se na kraju ispostavlio tačno. Jako nezanimljiv meč da budem iskren, iako mu ništa konkretno nije falilo. Imali smo čak i nekoliko odličnih scena kao što je nestanak pojasa da bi se na kraju ispostavilo da su ih ukrali, imali su udaranje zaštitama i još neke zanimljive stvari. Sem toga tog meča mi je bio jako spor, jedino se malo popravilo na kraju kad je Taguchi uhvatio u Angle lock (jbg ne znam kako se zove ovako). Nakon toga smo imali BUSHI-jev mist i to je to. Komotno je mogao da se preskoči meč.

Kota Ibushi and Hiroshi Tanahashi vs Tanga Loa and Tama Tonga(c)

Pored već spomenutog meča, ovo je drugi najbolji meč na cardu. Neverovatna je bila ta saradnja, da je tako nazovem, u ringu tokom celog meča. Kao da su već imali 300 identičnih mečeva pre toga pa su znali šta rade. Verovatno je to uticaj tog dojoa japanskog, o kojim zapad predstavu nema. Meč koji ni jednog trenutka nije bio nezanimljiv čak naprotiv. Imali smo odlične poteze GoD, isto tako i kombinacije Ibushi/Tanahashi. Ibushi je u jednom trenutku uspeo čak da rabije arkadu (čini mi se). Odlična sinergija kao što sam već rekao i zaslužena pobeda Ibushija i Tanahashija. To govori o tome da iako ovo jeste house show, opet se neke stvari dešavaju i vredi da se odgleda da bi se upotpunila cela priča i feud. Nakon meča sam mislio da će sledeći kandidati za titulu biti FinJuice, ali ništa od toga. Napad je sledio od strane Taichija i ZSJ. Već sam napomenuo da je ZSJ neverovatan heel i da me davno ovako neko nije iznervirao. Sada očigledno ima pik i na US i na tag titule. Jedva čekam kard za treći mart kao što sam već rekao.

Za sada je najavljen samo Takagi za Cup. Rekoše da će neke najave verovatno da budu u utorak, baš me interesuje kako će turnir da funkcioniše. Ako budem imao vremena, odgledaću i Nakanishijev penziono event. Baš me interesuje kako će da se odjavi jer je bio odličan prethodnih nekoliko puta.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la ejdzejp1 »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST baš me interesuje kako će turnir da funkcioniše
prethodnih godina je to bio eliminacijski turnir od 1/16 pa do finala, a pobjednik dobiva meč za titulu na Sakura Genesisu. vjerovatno će tako biti i ove godine.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Maridius98 »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST baš me interesuje kako će turnir da funkcioniše
prethodnih godina je to bio eliminacijski turnir od 1/16 pa do finala, a pobjednik dobiva meč za titulu na Sakura Genesisu. vjerovatno će tako biti i ove godine.
Naravski, to sam razumeo iz najava, nego su spominjali kako možda bude veći broj učesnika nego prošle godine.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6629
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la SwitchBlade »

Izašao bracket za New Japan Cup 2020.

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10301
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Markovic619 »

The Coronavirus has caused NJPW to change up its schedule.

The company announced that they have canceled events from March 1 through March 15 due to the virus. That includes the Anniversary event on March 3 and New Japan Cup events, which was scheduled to begin on March 4.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

:cry: :cry: :cry:
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la ejdzejp1 »

šta gripa uradi...
slika
Odgovori