Diskusije o New Japanu

Nasumične misli o NJPW-u

Svijet New Japan Pro Wrestlinga
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ako je već plan imat za sebe ogranak NJPW u SAD-u onda jebiga, sigurno su već previše uložili. Svakako se veselim eventu, ovaj put ih neće sputavat ROH.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Učinite si uslugu, prekinite šta god radili i ajte gledat Shingo vs Ishii od danas :D
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la AlenB »

uuuuuuuu nisam znao za taj meč, jedva čekam pogledati
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la AlenB »

kakva mečina! stiff as fuck. gledajte ovo, laganih ****3/4
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Šta sam ti reka. Mislim da je tokom meča Ishii izvea svega 2 poteza koji nisu udarci :lol: :lol:
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Markovic619 »

Dave

Mega Coaches vs. Roppongi 3K: 3.75
Ishii vs. Takagi: 4.5
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la SwitchBlade »

► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST
► Prikaži “Spoiler”
:rant: :rant: :rant:
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Markovic619 »

vatafak kad prije G.O.D osvoji ponovo titule...
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Maridius98 »

NEW JAPAN ROAD 20.02

Vrlo zabavnih tri sata moram priznati, s obzirom da je ovo maltene kao WWE live show event, odlično sam se proveo.

Yota Tsuji vs Gabriel Kidd

Uvek su mi zabavni YL i odlični za početak bilo kog showa. Kratak i jako zabavan meč između dva dodžoa. Simatično.

Yuya Uemura, Will Ospreay, YOSHI-HASHI, Hirooki Goto vs Yoshinobu Kanemaru, El Desperado, Taichi, Minoru Suzuki

Evo jednog meča od koga nisam očekivao ništa, a zabavan je bio za sve pare. Meč pod nazivom Lionsi uzvraćaju udarac. Uvek mi je bilo čudno što Suzuki šiba Lionse kad ulazi, ali eto i za to smo sad imali odgovor. Uemura se neverovatno dobro uklopio u ovaj meč sa već da kažem veteranima. Kad je uleteo i odmah se fokusirao na Suzukija, opet je bila scena fudbalske utakmice. Mnogo mi se svideo meč zaista, i naravno povratak mračnog Suzukija. Mnogo dobar meč.

Colt Cabana, Toru Yano, Kazuchika Okada vs Toa Henare, Tomoaki Honma, Togi Makabe

Meč koji je imao prostu svrhu da najavi meč sledećeg dana. Uspeo je u nameri nema šta. Drago mi je da vidim Cabanu, nisam ga video još od kad sam gledao ROH. Mislio sam da će Okada da ima malo veću ulogu u ovom meču, ali je akcenat bio na Yano i Cabana. Neverovatno hemiju imaju njih dvojica kad smo već kod toga. Mnogo simpatične face. Posle meča se Henare žalio kako je bio neki low blow koji iskreno nisam ni ja video. Navijam za Cabanu danas.

Tiger Mask, Yuji Nagata, Satoshi Kojima, Hiroyoshi Tenzan, Manabu Nakanishi vs BUSHI, Hiromu Takahashi, SANADA, Evil, Tetsuya Naito

Kako ih nazivaju već treća generacija dominira. Odličan način da se Nakanishi penzioniše nema šta. Win streak je jako dobra fora, iako mislim da će na poslednjem eventu da padne. Nije on imao presudnu ulogu o ovom meču već njegovi tag partneri pre svega Nagata i Kojima. Odlični su bili. Iskreno sam mislio da će LIdJ da nešto drugo predstave u ovom meču, što nije bio slučaj. Spominajli su disfunkcionalnost i ljubomoru Evila u odnosu sa SANADAom i očekivao sam tako nešto. Pored toga Naito/Takahasni barem neka interakcija, ali ništa od toga. Sve u svemu jako solidan meč, iako sam očekivao malo više od juniora u ovom slučaju.

David Finlay, Juice Robinson, Kota Ibushi, Hiroshi Tanahashi vs Bad Luck Fale, Jay White, Tanga Loa, Tama Tonga

Mnogo drugo sam bio ubeđen da se Bad Luck Fale izgovara (bed lak fejl), tek sam u toku meča provalio koliko bi to bilo strašno za jednog rvača i mnogo mi je bio smešno ceo meč. Skoro pa identičan meč kao sa prošlog PPV s tim da imamo ovde Fejla i Whitea. Opet meč je služio malo da najavi meč za titulu i logično mi je bilo da će GoD da pobede. Solidno i jedva čekam danas da nastavim sa gledanjem.

SHO, YOH(c) vs Rocky Romero, Ryusuke Taguchi

Mnogo mi je bilo simpatično kad su ovo najavili na kraju prošlog PPVa i mislio sam da će da bude jako simpatično, ono ispade odlično. Nikad nisam gledao Taguchija u nekom meču i ne da je čovek razgiban za svoje godine. Romero je istrpeo nesvakidašnje tepanje, ali sve u svemu imali su lepu sinergiju. Svideo mi se meč, iako sam mislio da je malo bio duži nego što je trebao.

Tomohoro Ishii vs Shingo Takagi(c)

Jebati, eto šale ni od kuda. Kakav meč jbt. Bukvalno ništa nisam mislio, čak sam u jednom trenutku mislio da i ne gledam jer nisam pratio NEVER titulu uopšte. Mnogo bih se zajebo. MOTN bez razmišljanja. Ovo je bilo toliko hard hitting da sam u jednom trenutku mislio da će stvarno da se pobiju. Neverovatno zaista. Kad je Takagi uradio clothesline, rekoh gotovo otkinu mu glavu (uradio je full flip). Čak sam posle eventa odgledao još jednom ovaj meč, da vidim da li sam lud ili je ovo zaista ovoliko dobro. Stvarno preporuka, ako neko nije planirao da gleda ove road stvari, ovo vredi bez razmišljanja da se odgleda.
Zadnja izmjena: Maridius98, dana/u 24 vel 2020, 04:52, ukupno mijenjano 2 puta.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Sherpa »

@Maridius98 slobodno glasaš i u nominacijama, recimo za main event showa ;)
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Maridius98 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST @Maridius98 slobodno glasaš i u nominacijama, recimo za main event showa ;)
Ne kapiram te.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Markovic619 »

viewforum.php?f=25

Glasaš sa DA ili NE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Sherpa »

Joe bailey, sin od will regala, krenuo je s treninzima u njpw doju.

Ovo je zapravo jako zanimljiva odluka, s obzirom na poziciju koju mu otac ima u razvojnom brandu.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Diskusije o New Japanu

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nije, bas nikidan smo raspravljali kako je WWR developmental smece :mrgreen:
slika
Odgovori