G1 Climax 30

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

G1 Climax 30

Post Postao/la Sherpa »

Koji je emd game priče da je okada u planu? Mislim, meni se to kao ideja sviđa, sam kud bi vi s tom pričom?
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

G1 Climax 30

Post Postao/la ejdzejp1 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Koji je emd game priče da je okada u planu? Mislim, meni se to kao ideja sviđa, sam kud bi vi s tom pričom?
Iskreno, nemam neki interes što se Okade tiče jer nemaju hrabrosti dati mu pet-šest poraza da bi stvarno ispričali tu priču kako je izgubljen. Short term će vjerovatno izgubiti i od Yujira, a onda pobijediti sve do meča s Ospreayem (vjerovatno vratiti i Rainmaker) da bi bio u igri na zadnjem danu. Tu može ili otići u finale pa pobijediti EVILa da se osveti za poraz u Cupu, ili drawati pa da White prođe u finale sa Sanadom. Ako ne osvoji G1 ne znam šta će raditi dalje, možda ići na tag titule ili nešto. End game je svakako njegova pobjeda nad Naitom u Domeu, bilo ove (lošija opcija) ili sljedeće godine (bolja opcija).
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

G1 Climax 30

Post Postao/la Sherpa »

Ja mislim da mu ne trebaju dati pet šest poraza - u smisli da ga ono gurnu pod bus. Čisto iz razloga što je on olilo dobar da je samoj toj činjenici teško povjerovati ako je napraviš iznenada. Nije on odjednom toliko pao u formi (ajde da je popraćeno s padom njegovog fizičkog izgleda,recimo da je nabio 20 kila u koroni)
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

G1 Climax 30

Post Postao/la ejdzejp1 »

da, možda mu ne bih baš dao toliko poraza ali mogao bi izgubiti od recimo Suzukija ili Whitea koji su mu zadavali probleme u prošlosti. na kraju će imati dva poraza kao i prošle godine pa se postavlja pitanje u čemu je razlika između ovog Okade i onog od prošle godine, a to nije dobro ako već pričaju takvu priču
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

G1 Climax 30

Post Postao/la Sherpa »

Okej donekle si u pravu. Ali je pitanje i kako postave te pobjede. Kao neke koje je jedva izborio ili dominantne.

Ajmo ovak reć - ak ne odradi niti jedan 4*+ meč beć imaš pitanje di je onaj okada kojeg gledamo godinama. Pošto je i to način da ispričaš priču, da je više sretno nego ikako drugačije ostao u igri do zadnjeg dana
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

G1 Climax 30

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Uz uvjet da to je priča jel :mrgreen: Moguće je da je čovik samo ulinia se iako sumnjam. Ovako je za mene idealna situacija, daš mu pobjede nad Cobbom, Shingom, Yujirom i Taichijem i eventualno Ishiiem, dok od ostalih gubi. I ne minjaš uopće strukturu meča od onakvog kakvog je ima s Kotom. Znači bazično, čak i dosadno, i tako protiv svih. Lako pokažeš da je ovo Okada koji ide na sigurno i izgubija je "ono nešto." I dalje je dovoljno dobar da dobije neke ljude čisto zato jer je i dalje Okada, al protiv onih top ljudi nema šanse.

Dan drugi mišljenja ne stavljam odi, čekajte recenziju :mrgreen:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24455
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

G1 Climax 30

Post Postao/la Maki »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOSTEnd game je svakako njegova pobjeda nad Naitom u Domeu, bilo ove (lošija opcija) ili sljedeće godine (bolja opcija).
:cry:
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

G1 Climax 30

Post Postao/la Maridius98 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Koji je emd game priče da je okada u planu? Mislim, meni se to kao ideja sviđa, sam kud bi vi s tom pričom?
Ili da pobedi G1 (gora opcija) ili heel turn (bolja opcija).
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

G1 Climax 30

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST ili heel turn (bolja opcija).
Dat mu Okada-gun :vince:
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

G1 Climax 30

Post Postao/la Maridius98 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST ili heel turn (bolja opcija).
Dat mu Okada-gun :vince:
Okada se pridruži Suzuki-gun-u, bude sukob oko toga ko će da bude lider sa Suzuki-jem. Na Okada-inu stranu stanu ZSJ i Taichi (jer je Taichi pobedio Suzuki-ja na G1), ostatak stane uz Suzuki-ja . Okada pobedi Suzuki-ja, uzme mu Never titulu i proglasi Okada-gun. Razvio sam priču za sve pare. :D
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

G1 Climax 30

Post Postao/la Markovic619 »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST ili heel turn (bolja opcija).
Dat mu Okada-gun :vince:
Okada se pridruži Suzuki-gun-u, bude sukob oko toga ko će da bude lider sa Suzuki-jem. Na Okada-inu stranu stanu ZSJ i Taichi (jer je Taichi pobedio Suzuki-ja na G1), ostatak stane uz Suzuki-ja . Okada pobedi Suzuki-ja, uzme mu Never titulu i proglasi Okada-gun. Razvio sam priču za sve pare. :D
I Taichi turna
Squasha Okadu
Proglasi Taichi-gun :mrgreen:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

G1 Climax 30

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST ili heel turn (bolja opcija).
Dat mu Okada-gun :vince:
Okada se pridruži Suzuki-gun-u, bude sukob oko toga ko će da bude lider sa Suzuki-jem. Na Okada-inu stranu stanu ZSJ i Taichi (jer je Taichi pobedio Suzuki-ja na G1), ostatak stane uz Suzuki-ja . Okada pobedi Suzuki-ja, uzme mu Never titulu i proglasi Okada-gun. Razvio sam priču za sve pare. :D
I Taichi turna
Squasha Okadu
Proglasi Taichi-gun :mrgreen:
I onda nešto neviđeno
► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NJPW G1 Climax 30 - dan 1 recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6660
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

G1 Climax 30

Post Postao/la SwitchBlade »

Juice Robinson vs. YOSHI-HASHI - ovo je bilo iznenađujuće solidno za YOSHI-HASHI meč, dobili su puno vremena i uspjeli su do kraja stvoriti dobru dramu. Nisam zapravo očekivao da će Juice izgubiti svoj povratnički meč, posebno protiv HASHIA-a, ali pred kraj su postojali neki spotovi zbog kojih sam pomislio da bi možda mogao. ***

SANADA vs. Toru Yano - znate što dobivate od Yanoa u G1 Climaxu, kratak meč s humorističnim preokretima. Prilično zabavno. **1/4

KENTA vs. Hirooki Goto - sasvim solidno hrvanje, iznenađujuće malo makljaže između njih. Pratili su priču gdje je KENTA većinu vremena ciljao Gotovu ruku, dobro je ispričali i imala je utjecaja na završnicu meča. ***1/4

EVIL vs. ZSJ – čudno je bilo vidjeti ZSJ u maniru pravog babyface. On i EVIL zajedno imaju dobru kemiju, ali osjećalo se nekako sporije od njihovih prethodnih susreta. Solidan meč, pogotovo kad je ZSJ uzvraćao, a publika je čvrsto stala uz njega, ali ref bump i uplitanje na kraju naštetili meču. Ipak, završnica je bila veliki šok i lijepo iznenađenje. ***

Tetsuya Naito vs. Hiroshi Tanahashi – za razliku od jučer, ovaj Main Event je ispunio očekivanja. Tana uvijek dostavi u ovako velikim mečevima, zato je Ace s razlogom. Sjajan meč. ****1/2
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

G1 Climax 30

Post Postao/la ejdzejp1 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Moguće je da je čovik samo ulinia se
i to je opcija, ima ovakve mečeve već godinu i više ne računajući WK ili iznimke kao Suzuki meč
slika
Odgovori