Dominion 2020

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Dominion 2020

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Nie važno dal je on sport na papiru il ne. U japanu je tretiran kao takav pogotovo u pojedinim kompanijama. I zato ga se treba tretirati kao takav kada ga se analizira.
Nek ga tretiraju kako žele, wrestling nije sport. Fundamentalno je različit od sporta. Analizirati ga kao sport bi nas zapravo onemogućilo da raspravljamo i kritikujemo booking odluke jer se sve može opravdati sportom i činjenicom da je u sportu sve moguće. Primjer: recimo da Evil eto drži pojas do 2029. godine bez prestanka. Ako bi wrestling gledali kao sport, to ne bismo mogli kritikovati jer je jednostavno Evil toliko bolji od svih ostalih što je u sportu apsolutno prisutna pojava (5 titula LŠ Reala, silne triple krune, 10 uzastopnih liga itd).
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOSTTvoja poredba s slabim izazivačem nema smisla, kada govorimo o nekome tko je dva puta već osvojio titulu.
U razmaku od 4 godine gdje je oba puta izgubio titulu veoma brzo i sa vrlo slabim rekordom.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Dominion 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Hrvanje je i jedno i drugo, dva lica iste kovanice.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Dominion 2020

Post Postao/la Sherpa »

Ali imao to u wrestlingu kroz brunu. I teško ćem kada imati u modernim vremenima. Analiziramo kao sport ako je to napravljeno tako. Evil nije dobio hrpu jobbera kako bi postao prvi izazaivač, kao jinder. Dobio je prestižni turnir i dobio meč. Trenutno je u super formi. Možda u 9/10 drugih slučaja bi on izgubio meč od naita, al sada je u naletu. Naito je nešto kao lazio u seria a - pauza mu je ubila formu, a bio je na putu prema tituli. Realno opravdano, nešto što se u svijetu događa.

Ja se slažem da bi u wwe okvirima ovo značilo da je naito mrtav. Al ovo nije wwe. On je dvostruki prvak. Prvi koji je osvojio duplu krunu. Ovo su stvari koje njega čine jedinim od velikih u ovoj njpw eri. U zadnjih 10 godina 4 osobe su uzele titulu više od jednom. Hej. 4 osobe, a on je jedan od njih. Jedini s duplom. On je pozicioniran ka jedan od najboljih. Kažu da je tešk zadržat se na vrhu. To ga čini koplje slabijim od tane il okade. I to je ok. Lošiji si od najboljih u povijesti? Ja bih potpisao takvu karijeru odmah

Ps: real nema niti jedan treble.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Dominion 2020

Post Postao/la Maki »

Nisam ni mislio samo na Real, već sam pisao što mi je palo na pamet. Nema ni 10 uzastopnih liga lol.

Što se tiče Naita, moj problem je što uvijek imam osjećaj da je Naito uvijek u toj nekoj "ne ide ga" poziciji. Kad je izgubio pojas prvi put, pa kad je izgubio od Okade drugi put u Domeu, pa kad se vukao oko IC titule a cilj mu je bila HW titula, pa sad i ovo. Nekako svako malo je on u nekakvoj krizi, uvijek ima nekakve setbackove, nekakve prepreke koje mora preći.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Dominion 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Da, Evil je dobio 5 likova kroz turnir i onda još jednog za titule

Ali dobio ih je zato što mu je neko rekao u backstageu i svi iz turnira su to znali

Sport je takmičenje gdje ne zna niko ko će osvojit npr. LŠ ove godine
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Dominion 2020

Post Postao/la Sherpa »

Ergo sum možwš bookirati kao sport. Što. Rade sve normalne kompanije. Ili kao klasterfuck
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Dominion 2020

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ergo sum možwš bookirati kao sport. Što. Rade sve normalne kompanije. Ili kao klasterfuck
Ne možeš. Wrestling bi onda bio jedini sport u kom je varanje dozvoljeno i u kojem možeš napasti protivnika prije meča a da meč idalje važi.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Dominion 2020

Post Postao/la Melloo »

Ugh.Nisam ovo ocekivo nista.Vjerujem da je plan bio da Jay White skine na dominiounu titule al sjebala ih korona.Opet plan nije bio da drze naita prvakom duze od 6 mj i to me iznenadilo.
O evilovom singles runu i izlasku iz LIJ se pricalo ima godina dana samo su cekali pravi trenutak.
Postigli su wow efekat mada ne znam koliko je pametno to sve.Evil nije neki kvalitet i zato me to sve cudi jer ne moze svak drzat titule.On je vjerovatnmo jedan od najlosijih iwgp pravaka bar u zadnjih 3-4g koliko pratim.Takagi bi bio bolja opcija

Vidjecmo sta dalje
Ja nisam Naitov neki fan tako da meni sejedno al vjerujem da su ljudi ljudi koji jesu
Naito must suffer :mrgreen:
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Dominion 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST On je vjerovatnmo jedan od najlosijih iwgp pravaka bar u zadnjih 3-4g koliko pratim.
Čekaj bolan, nije ni krenuo reign :mrgreen:

Više sam za Evila kao prvaka nego Whitea
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Dominion 2020

Post Postao/la Melloo »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST On je vjerovatnmo jedan od najlosijih iwgp pravaka bar u zadnjih 3-4g koliko pratim.
Čekaj bolan, nije ni krenuo reign :mrgreen:

Više sam za Evila kao prvaka nego Whitea
Po kvalitetu sto je do sada pokazao nije nigdje ni blizu zadnjih nekoliko prvaka :mrgreen:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Dominion 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Evil nije neki kvalitet
Itekako krivo.
slika
Avatar
Storm
Rank 4
Rank 4
Postovi: 92
Pridružen/a: 01 pro 2016, 16:12
7
Lokacija: Split
Kontakt:
Status: Offline

Dominion 2020

Post Postao/la Storm »

Idalje pokušavam razumjeti sve i iskreno nemam pojma kako bi se trebao osjećati. Jako mi je žao Naita i pogotovo nakon svega što je prošao i po prvi put ikad sam počeo sumnjati u New Japan. Kad sam pogledao ponovo situaciju shvatio sam da iskreno Naito nebi imao protiv koga braniti titulu, skoro pa cijeli Bullet Club nije tu a glavni ljudi u Suzuki Gunu su u tag diviziji. EVIL im daje puno više opcija ali iskreno nije mi uopće drago što su napravili Naitu i jako sam skeptičan u vezi budućnosti. Također su dali push Taichiu i Despy pa mi se čini da smo dobili new beginning u formi Dominiona, vidjet ćemo još kojim putem će NJPW ići.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Dominion 2020

Post Postao/la Maki »

Storm je napisao/la:QR_BBPOST Idalje pokušavam razumjeti sve i iskreno nemam pojma kako bi se trebao osjećati. Jako mi je žao Naita i pogotovo nakon svega što je prošao i po prvi put ikad sam počeo sumnjati u New Japan. Kad sam pogledao ponovo situaciju shvatio sam da iskreno Naito nebi imao protiv koga braniti titulu, skoro pa cijeli Bullet Club nije tu a glavni ljudi u Suzuki Gunu su u tag diviziji. EVIL im daje puno više opcija ali iskreno nije mi uopće drago što su napravili Naitu i jako sam skeptičan u vezi budućnosti. Također su dali push Taichiu i Despy pa mi se čini da smo dobili new beginning u formi Dominiona, vidjet ćemo još kojim putem će NJPW ići.
Ovo. Skeptičan sam po pitanju Naita jer mi sve više miriše na to da HW pojas ide nazad na default tj. kod Okade.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Dominion 2020

Post Postao/la Sherpa »

Pa da je obranio postoje samo dvije opcije braniti - okada. I never win a big one goto.

Tana i kota su trenutno tag, ospreay i white nedostupni...
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Dominion 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Mogu se iskoristit i Ishii i Suzuki
Odgovori