Kota Ibushi

All Elite Wrestling
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kota Ibushi

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne moraju svi bit na cardu, nije ovo WWE. Ne znam jel više freelancer, zar nije bila neka priča da je potpisa sa NJPW-om?
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Kota Ibushi

Post Postao/la Melloo »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ne moraju svi bit na cardu, nije ovo WWE. Ne znam jel više freelancer, zar nije bila neka priča da je potpisa sa NJPW-om?
ne moraju al on se sam pita eto :mrgreen: I pita se tamo negdje 2015-2016 bio je miljama ispred Omege a sad obrnuta razlika :mrgreen: On je po meni daavno trebao potpisati full time sa njpw
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kota Ibushi

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kota Ibushi

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nacionalno blago.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kota Ibushi

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema tjedna: Ibushi kao idući NJPW ace?

Post Postao/la Sherpa »

Evo jedne teme za raspravu

Prilično je jasno kako su dva glavna lika u NJPW (od japanaca) Okada i Tanahashi. Uz prilično jasnu činjenicu kako potonji se sve više bliži kraju svog puta. Nameće se pitanje tko će mjesto njega, Naito je jedna opcija, no on trenutno jako dobro odrađuje svoju ulogu, a postavlja se pitanje može li to, treba li to biti Kota Ibushi?

Kota je itekako popularan, kako u japanu tako i van njega. No isto tako, Kota je poznat po tome što nije baš lak kada treba potpisati ugovor, zato i dalje je freelancer. Također, tu je već 36 godina na leđima. Može li i treba li njegovu popularnost iskoristiti za ace status idućih otprilike pet godina (možda i više)?
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema tjedna: Ibushi kao idući NJPW ace?

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ibushi je u zadnja dva popularity polla u Japanu uvik bia debelo iza Naita (koji je bia prvi oba puta), LIJ najviše mercha prodaje koliko znam i još Naito ima isto godina ko i Ibushi (čak je Ibushi misec dana stariji ako se ne varam). E sad, s druge strane NJPW (ili bar Gedo) djeluje nesiguran da makne Naita iz te broj 2 (ili 3, ovisno kako gledaš) pozicije dok Ibushi, iako nije pod ugovorom redovito ima pusheve i velike mečeve. U slučaju da potpiše vako na prvu mislim da bi se Ibushi prije naša u poziciji Tanine zamjene nego Naito.

Al bitno je i pogledat nešto drugo, niko neće reć da je Tana loš u ringu niti da je Okada dosadan i bez karizme, al jedan je karizmatičniji, a drugi je tehnički barem "bolji" u ringu. Naito meni spada u tu verziju di i Tana, itekako nije ni blizu lošeg u ringu al definitivno može više s manje i umisto velikog poteza napravit onu svoju gestu s okom ili leć u ringu i izvuć reakcije ko Tana sa svojom gitarom. Ako NJPW to gleda na način da imaju dva acea, jedan koji će izvlačit 7* mečeve i drugi koji će bit karizma onda mislim da će Naito dobit tu ulogu.

Najvažnije će odi bit koliko je Kota spreman potpisat dugoročan ugovor s NJPW-om i koliko ozbiljno NJPW vidi Naita jer ako ne dođe do glavne titule ubrzo mislim da će se fanovi brzo okrenit protiv njega. Ne možeš vječito gubit od top likova (koliko god ti gubici bili sjajni i smisleni i dobro bookani i sve to).
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema tjedna: Ibushi kao idući NJPW ace?

Post Postao/la Sherpa »

Meni Naito nije baš za tu 'ace' poziciju, koliko je puno bolji kao neki antijunak. Netko s kime se možeš poistovjetiti, ali istovremeno ti se ne sviđa način na koji on radi stvari. Ako uspiju to održati, mislim da je Naito u prilično dobroj poziciji.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema tjedna: Ibushi kao idući NJPW ace?

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Da, nagađam da zato i jesu nesigurni oko njega u ace poziciji kad je toliko dobar di je trenutno, al i dalje držim da mora dobit nešto brzo. Čini mi se da ga uvik vide ko nekog prijelaznog u kojoj god ulozi se nalazi.

Moguće je da gledaju šta je već bilo, novog Naita smo dobili tako šta je Tanahashi lite Naito bia katastrofalan, ako sad mora minjat Tanu možda se boje novog backlasha.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Tema tjedna: Ibushi kao idući NJPW ace?

Post Postao/la Melloo »

Ja mislim da je on tu poziciju izgubio prije par godfina dok je odbijao potpisati.SAd mu je mozda vec i kasno ne znam.
Kota Ibushi je najtalentovaniji wrestler na svijetu. Mogao je biti broj #1 samo tako, tu gdje su sad omega i okada on je trebao biti.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema tjedna: Ibushi kao idući NJPW ace?

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne mora značit da je kasno, al istina je da neće dobit ni 10+ godina iz njega kao acea kad bi ga stavili u tu ulogu. Uvik postoji opcija da naprave nešto neočekivano, šta je donekle i čar svega. Niko nije moga predvidit da će Okada postat ace kompanije.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema tjedna: Ibushi kao idući NJPW ace?

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST da će Okada postat ace kompanije
I to je vjerojatno jedna od najboljih odluka u povijesti kompanije.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kota Ibushi

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kota Ibushi

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kota Ibushi

Post Postao/la Sherpa »

neke glasine kažu da je potpisao na dvije godine

slika
Odgovori