King of Pro-Wrestling 2018

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

King of Pro-Wrestling 2018

Post Postao/la Melloo »

AlenB je napisao/la:jedan od slabijih većih new japan showova ove godine po kvaliteti meča (nijednom meču nisam dao ****+), ali jedan od boljih, pa ako ne i najbolji show po količini toga što se dogodilo, svakako neizbježan show i poprilično eventful
Ovaj.show je bio sve sto wwe show bi trebao biti
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

King of Pro-Wrestling 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Ovaj.show je bio sve sto wwe show bi trebao biti
U neku ruku da.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

King of Pro-Wrestling 2018

Post Postao/la AlenB »

Ja se s time većinom ne slažem. Mislim da WWE ima dovoljno tjednog sadržaja gdje mogu staviti fokus na storyline i booking da bi žrtvovali kvalitetu mečeva na PPVu u korist razvoja priča. To je ono čemu tjedni showovi služe. To što NJPW s vremena na vrijeme napravi takav show je razumno jer oni nemaju 5-6 sati tjednog programa, ja nisam osudio ih za to, meni je ovo bio dobar show.

A to što WWE ni na PPVu a bome ni na tjednom showu ne stavlja fokus ni na booking ni na mečeve to je već drugi par cipela :mrgreen: :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

King of Pro-Wrestling 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Usudim se reć da je ovo šta se očekuje od WWE B PPV-a, puno manji fokus na 5* mečeve al puno veći na nabijanje hypea za nadolazeće veće stvari. Tjedni show mi je više tu da se razrađuje al velike stvari bi se tribale događat na ovakvim showovima da bi na još većim napravia taj još jedan iskorak dalje i završia storylineove/započea nove. Tu je ono di WWE sjebe po meni, ne vide dalje od prvog najbližeg (eventualno drugog ako je malo veći) showa plus svi općeniti problemi s bookingom/rosterom/mečevima.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NJPW King of Pro-Wrestling 2018 recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

King of Pro-Wrestling 2018

Post Postao/la TheBesir »

Odgledo sam nekih 5 mečeva i da ne pišem puno,složit ću se sa Eumausom kad je rekao
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST puno manji fokus na 5* mečeve al puno veći na nabijanje hypea za nadolazeće veće stvari.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

King of Pro-Wrestling 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

Suzuki-gun vs Dads - u najboljem slučaju prosječan meč, odavno su mi dosadili Suzuki-gun juniori. **1/4
GBH vs Juice & Henare - ovo je već bilo bolje. Bilo je dobrog hossfighta između Makabea i Henarea, te par lijepih kontri u završnici. **3/4
BC Elite vs BC OG - dobar meč sa zabavnom akcijom, Ishimori/Eagles tim mi se čini jako zanimljivim za Super Jr. Tag League. ***1/4
CHAOS vs Suzuki-gun - Ishiijeva reakcija na Ospreayev pin je sve. Nadam se da Ospreay uzima titulu i ide na Ibushija. **1/2
LIJ vs CHAOS - dosta dobar sprint, lijepo predstavljanje za Shinga. ***1/4
EVIL vs ZSJ - mislim da nije moglo biti bolje odrađeno. Jerichovo pojavljivanje je bilo jako dobro odrađeno iako i nije baš bilo iznenađenje, a Naito-ZSJ bi mogao biti jako dobar meč.
KUSHIDA vs Scurll - baš mi je sjelo ovo, nekako je bilo drugačije od ostatka showa i bilo je prilično čisto odrađeno. ***3/4
Tana vs White - bolovalo je od iste bolesti kao i većina Whiteovih mečeva, ali moram im priznati da su stvorili sjajnu napetost na kraju. Post match angle je long term booking u svom pravom sjaju. ***1/4
Omega vs Ibushi vs Cody - jako čudan meč. Nemam primjedbi na samu in-ring akciju koliko na neki čudan osjećaj, premalo heata i publiku na ne baš pravom nivou. Storytelling je bio za pohvalu. ***3/4

Prosječan show po kvaliteti mečeva, ali su segmenti bili jako dobri. Sve skupa bilo je jako zabavno.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

King of Pro-Wrestling 2018

Post Postao/la Sherpa »

dave

El Desperado & Kanemaru vs. Liger & Tiger Mask: 3
GBH vs. Henare & Robinson: 2.75
BCOGs vs. BC Elite: 3.25
Suzuki, Taichi & Iizuka vs. Goto, Ishii & Ospreay: 3.5
LIJ vs. Okada, Roppongi 3K & Yano: 3.25
KUSHIDA vs. Scurll: 4.25
Tanahashi vs. White: 4.5
Cody vs. Ibushi vs. Omega: 4.25
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

King of Pro-Wrestling 2018

Post Postao/la azo »

El Desperado & Kanemaru vs. Liger & Tiger Mask **
GBH vs. Henare & Robinson: **1/4
BCOGs vs. BC Elite: ***
Suzuki, Taichi & Iizuka vs. Goto, Ishii & Ospreay: **3/4
LIJ vs. Okada, Roppongi 3K & Yano: ***1/4
KUSHIDA vs. Scurll: ***1/2
Tanahashi vs. White: ***
Cody vs. Ibushi vs. Omega: ***3/4
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Odgovori