G1 Climax 28

2018 izdanje

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Rio146 »

Jbt zapeo na sedmom danu i ne ide. Jednostavno nemam volje gledat A blok.
Yes Sir!
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la raptor1989 »

Danas sam završio s drugim danom. Razlika između A i B bloka => nebo i zemlja. Nisam još napisao recenziju za drugi dan, ali evo usporedbe ukupnih ocjena za oba bloka:
- G1 Climax 28 Day 1 2.6
- G1 Climax 28 Day 2 3.5
Zadnja dva meča u B bloku su dobila 4 i 5 od mene. Samo je drugi meč u B bloku pokupio nižu ocjenu od trice (2).
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NJPW G1 Climax 28 - Dan 16 recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la azo »

Dan 11
Bad Luck Fale vs. Togi Makabe **1/4
Hangman Page vs. Jay White **3/4
EVIL vs. Minoru Suzuki **3/4
Hiroshi Tanahashi vs. YOSHI-HASHI ***
Kazuchika Okada vs. Michael Elgin ***3/4


Dan 12
Tama Tonga vs. Tomohiro Ishii **1/2
Juice Robinson vs. SANADA ***
Tetsuya Naito vs. Toru Yano **3/4
Kenny Omega vs. Zack Sabre Jr. ****
Hirooki Goto vs. Kota Ibushi ***1/2


Dan 13
Bad Luck Fale vs. Michael Elgin **3/4
Hangman Page vs. Togi Makabe ***
Jay White vs. YOSHI-HASHI **
EVIL vs. Hiroshi Tanahashi ***1/2
Kazuchika Okada vs. Minoru Suzuki ***1/4
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Melloo »

Danas okada i tana.Imam vremena pogledat samo zadnja 2 meca
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la raptor1989 »

Nakon vrlo dobrog i zabavnog B bloka, gledati A blok s puno prosječnih mečeva je pravi užas. Trenutno sam na trećem danu i uopće ne uživam. Što će tek biti dalje? :roll:
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la ejdzejp1 »

raptor1989 je napisao/la:QR_BBPOST Nakon vrlo dobrog i zabavnog B bloka, gledati A blok s puno prosječnih mečeva je pravi užas. Trenutno sam na trećem danu i uopće ne uživam. Što će tek biti dalje? :roll:
moja preporuka je da ne gledaš A blok osim mečeva koje smo nahvalili ovdje, osjećat ćeš se umorno nakon showova i ono što bude dobro će ti izgledati lošije
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la TheBesir »

raptor1989 je napisao/la:QR_BBPOST Nakon vrlo dobrog i zabavnog B bloka, gledati A blok s puno prosječnih mečeva je pravi užas. Trenutno sam na trećem danu i uopće ne uživam. Što će tek biti dalje? :roll:
Odgledo sam 4 dana i ne planiram više.Nije stvar u blokovima stvar je u tome da 3 od 5 mečeva na jednom danu većinom završe uz pomoć sudca kojeg pola sata boli neka stvar i onda se tu svašta izdešava dok on ne vidi pa odjednom ustane i odbroji 1,2,3.

Usput moja preporuka ako želiš nešto gledati sa ovog turnira odeš u najbolje godine i vidiš šta je nominirano i to nadješ i odgledaš.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Melloo »

Nek gleda coek citav turnir gledali smo i mi. Ma a block je podosadan do zadnja 2 dana a blocka onda je ok. Mozes samo upratit vidjet ko je pobjednik i nastasvit
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la AlenB »

Dan 17

Makabe vs Elgin
Postalo je dobro kada je Elgin ubacio u veću brzinu, do tada je bilo malo dosadno. ***

Page vs YOSHI-HASHI
Iznenađenje večeri za mene, nisam očekivao ovoliko kvalitetan meč. Imam osjećaj da bi ovaj meč bio prosječan at best da se desio negdje sredinom turnira. Šteta što su se probudili tek sada s ovim midcard mečevima. ***1/2

Fale vs Suzuki
Suzuki se trudio, ali i dalje ne mogu trpjeti ovakve krajeve. Žao mi je Desperada koji je od svih bio pošten i nije htio ući u ring čak i kada je Loa bio tamo i napadao Suzukija. **

White vs EVIL
EVIL je toliko dobar da je uspio Whiteove gluposti ublažiti do jedne podnošljive mjere, ali i dalje je bilo gluposti definitivno. Bez njih bi mi ovaj meč komotno išao na 3.5 jer je u onim neklišejskim trenutcima bio tako dobar i tako uzbudljiv, a uz još malu nadogradnju i više. Ovako ***

Hiroshi Tanahashi vs Kazuchika Okada
Daleko i bez ikakve konkurencije najbolji meč A bloka i jedan od najboljih mečeva ovoga turnira. Treba samo dati Tani i Okadi pola sata da obave posao i to je to. To im je već postala rutina očigledno. Struktura je bila fantastična. Prvi dio meča su proveli u double leg worku. Iako nije baš bio potpuno tako jer je Tanin dio odrađen puno izraženije i puno bolje jer je Okadin selling bio fantastičan a i Tana je imao neke sjajne kombinacije poteza (Dropkick u nogu/Dragon Scew tamo dok je Okada bio u užadima je izvrsno bilo), tako da sve skupa taj dio definitivno nije bio dosadan. Okadini Shotgun Dropkickovi su najbolja stvar koju trenutno ima u svom arsenalu. Zadnjih 10+ minuta proveli su otprilike u građenju te epske završnice koja priliči svim njihovim mečevima. Ali drago mi je da je nisu odradili u klasičnoj maniri gdje uzbudljivost grade na temelju međusobnih finishera i milijun pokušaja istih nego na klasičnim potezima i time što nisu išli na "što brže budemo išli to će bolje biti" nego su svakom potezu davali značaj. Neki će reći da je Okada malo spammao Dropkickove, meni su oni došli u pravo vrijeme i bilo je sa svrhom jer su imali možda i najveću efektivnost od svih njegovih poteza. Atmosfera je isto bila luda, ali to su Tana i Okada, to je uvijek tako u njihovim mečevima. Ovakav završetak nisam baš očekivao jer onog koga grade jako kroz cijeli turnir sreća najčešće ne posluži na kraju i onda u ovakvim mečevima poklekne. Ali mi je drago da su ovo napravili ovako i definitivno podržavam odluku. Premda je apsolutno svejedno kada dobiješ ovakav meč. No, da ne razglabam, gledajte ovo. ****3/4
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Rio146 »

Jbt led, pa već dan 17. Ja tek na osmom. Ima ovo da gledam do Božića.
Yes Sir!
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la AlenB »

New Japan President Harold Meiji has announced that if any members of BCOG interfere in tomorrow's B Block matches, they will be fined and suspended for 3 months.

Otprilike 25 dana prekasno donesena odluka
slika
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la StevoLopata »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST New Japan President Harold Meiji has announced that if any members of BCOG interfere in tomorrow's B Block matches, they will be fined and suspended for 3 months.

Otprilike 25 dana prekasno donesena odluka
U kayfabeu ima smisla, jer prije su se miješali samo u svoje mečeve (gdje bi obično sami najebali), no sad kad se miješaju i u tuđe to postaje veći problem. Usput, zar ne bi ta suspenzija prestala taman negdje oko WTL?
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jeftino vino + G1 je iznadprosječna kombinacija.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Melloo »

Ako planiraju kota vs kenny main event wk o da ce se sutra sigurno.umjesat og bc.Drugacijengrijeh binbio da se umjesaju

Mislim da okada uzima kofer negdje na zimu mozda na kopw i ide u wk main event
Odgovori