Best of the Super Juniors 2018

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la Sake »

Ogroman spoiler za današnji dan:
► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Ogroman spoiler za današnji dan:
► Prikaži “Spoiler”
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Nemoguće.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

Dan 1

Tiger Mask IV vs. Yoshinobu Kanemaru - A blok
Sasvim solidan meč, iako izrazito spor na trenutke. Kanemaru zna biti dobar ako ga se koristi na pravi način, ovdje je to bilo ok ali ako nastave sa istim stvarima do kraja turnira to će postati jako dosadno. Završnica je bila zanimljiva i to je jako podiglo kvalitetu, kao i iznenađujuća roll-up pobjeda Tiger Maska. **1/2

Flip Gordon vs. ACH - A blok
Budući da sam gledao Honor Rising i Flipov nastup na oba showa, bio sam uvjeren kako će ga publika prihvatiti i ovdje odmah u prvom meču. To se i dogodilo. Naravno, i Flip je pripomogao svojim jako dobrim performansom sa dosta atraktivnih poteza. Chopovi ACH-a su isto izgledali brutalno, kao i onaj spot u publici. Sve u svemu jako dobar meč. ***1/2

BUSHI vs. YOH - A blok
Jako čudan meč. Na trenutke spor i dosadan, a na trenutke jako zanimljiv. YOH je imao solidnu izvedbu, dok me BUSHI i nije baš impresionirao ali šta je tu je. Završnica je dosta popravila kvalitet samog meča koji je na kraju bio dobar. **3/4

Will Ospreay vs. Taiji Ishimori - A blok
Po meni najbolji meč prvog dana. Svidjelo mi se kako su odmah od početka krenuli sa brzom akcijom i udarcima, bez ikakvog chain i mat wrestlinga što se perfektno uklopilo u priču budući da se Ospreay želio osvetiti za napad sa Dontakua. Pored toga bilo je malo more dobrih stvari, kao što su bili Ospreayevi standardno atraktivni potezi, ali i selling vrata te heel work Ishimorija koji je bio jako, jako dobar. Trajalo je malo prekratko da bih dao 4 zvjezdice, ali meč je bio vrlo dobar i odabir pobjednika je bio ispravan. ***3/4

Dan 2

Dragon Lee vs. SHO - B blok
Prvi odličan meč na turniru, a i rekao bih breakout performance za SHO-a. Očekivao sam dobar meč naravno jer je ipak Lee u ringu, ali nadmašili su sva moja očekivanja. Dobili su dovoljno vremena i pružili sjajan mix mat wrestlinga, tučnjave i highflying poteza. Spomenuo bih onu German Suplex sekvencu koja me jako podsjetila na Lee-Hiromu klasike. Nemam više ništa puno za reći, sve preporuke za meč. ****

Ryusuke Taguchi vs. El Desperado - B blok
Sličan performans Desperada kao i Kanemaruov na prethodnom showu. Klasične Suzuki-gun stvari i pokušaji varanja svako malo. Ass work (kako ovo samo čudno zvuči) je bio ok s obzirom da je to Taguchijevo glavno oružje. Opet je završnica malo popravila meč, ali samo do solidnog nivoa. **1/2

KUSHIDA vs. Chris Sabin - B blok
Bilo bi bolje da je meč imao Shelley on a pole stipulaciju ali šta je tu je. Van toga jedan dosta dobar meč u kojem je Sabin pored KUSHIDE pokazao šta može kao singles performer. Dosta grapplinga i submissiona što mi se svidjelo jer je bilo drugačije od ostalih mečeva i iznenađujuća pobjeda za Sabina, ali nimalo loša odluka. ***1/4

Hiromu Takahashi vs. Marty Scurll - B blok
Ne znam, nekako mi nije baš odličan meč. Činilo mi se da su dobili previše vremena samo zato da bi meč trajao dugo, bez ikakve druge svrhe, pa mi prvi dio meča nije baš sjeo. Ipak, osim toga nemam neke veće zamjerke. Jako mi se svidjela priča meča i kako je Scurll kontrirao sve što je Hiromu pokušavao i bio bolji performer u meču, ali je Hiromua do pobjede doveo rizik i njegova sposobnost prilagođavanja. Kraj je pogotovo bio odličan jer Scurll nije tapkao tako da su obojica izašli jaki iz meča. Kao što sam već rekao, nije mi odličan meč i sigurno nije najbolje što njih dvojica mogu ponuditi ali svejedno nećete pogriješiti ako ga pogledate. ***3/4
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la TheBesir »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST 2. dan

Takahashi vs Scurll
Falilo mi je malo začina na sve ovo, činilo mi se i da su malo previše kupovali vrijeme, i da su dali samo svoj maksimum u zadnje 2 minute. Ali svakako jako dobar meč. ***3/4
Ne da su malo krali vrijeme,30 minuta meča od toga 15 se vuku po ringu ko prebijene mačke al su svejedno ovo ostalo vremena bili dobri.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la TheBesir »

Taguchi i Desperado su odradili isto dobar posao pogotovo Desperado kad je pokušo da mu zabije ono u ono :D
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Taguchi i Desperado su odradili isto dobar posao pogotovo Desperado kad je pokušo da mu zabije ono u ono :D
Taguchi da unaprid sprema izgovore :lol:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NJPW Best of Super Juniors 25 - Dan 2 recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

http://xtremewrestlingtorrents.net/deta ... ?id=174469

evo izašao je torrent ako koga zanima
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la Melloo »

Tesko ovo ovako gledat. Zasto njpw radi ovakve evente?
Pogledao samo zavrsne sekvence svakog meca
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Tesko ovo ovako gledat.
Na ovkvim se pravi fanovi raspoznaju.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la azo »

Dragon Lee vs SHO
Najbolji meč dosada.Jako dobra broba,pogotovo zato jer je SHO dosta impresionirao,mislim da bi mogao biti otkriće ovog eventa.Lee je također imao jako dobre poluge pogotovo na rukama.Selling u ovom meču je bio izvrstan,nisu puno odugovlačili,sellali su kada,gdje i koliko je potrebno.

Ocjena:***3/4

Ryusuke Taguchi vs El Desperado
Meni je ovo sasvim bilo ok,nisu mi bili dosadni ni sekund.Jako dobar comedy match za par dobrih poteza.Naročito mi se svidio momenat kada sudac udara Desparda i oni ass kickovi,Taguchija.Sasvim sam zadovoljan sa pobjednikom,nadam se da će Taguchi imati dobar BOSJ.

Ocjena:***1/4


KUSHIDA vs Chris Sabin
Uh,pa ovo je bilo sasvim pristojno ne nesto savršeno,ali sasvim ok za jedan turnirski mec.Malo mi je teko palo sto nisam imao nikakv osjecaj da ce KUSHIDA pobijedniti.Što se meča tiče svidjela mi se tranzicija sa submissiona na brzu akciju.Intersantan odabir pobijednika,mada idalje mislim da Sabin nece imati nesto pretjarn dobar BOSJ,više bih volio da je Alexu tu.

Ocjena:***1/2

Hiromu Takahashi vs Marty Scurll
Koliko god da je trajalo,trajalo je predugo,šetnja prvih par minuta oko ringa i bacanje u publiku mi nije prijalo.Pogotovo što su i u ringu nastavili umrtljavati meč.Ona kombinacija prie pokušaja unosa kišobrana isto nije bila losa,skok Takahashija bio lijep.I to je to manje više to sto se desilo do kraja meca,koji je dobro odrađen od rada na prstu pa sve do pina.Ne bash dobar mec,zapravo los mec i dosadan.Nijedan borac me nije impresionirao.

Ocjena:**1/2
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la Melloo »

Upravo sam saznao da ce i Hiromu vs Dragon Lee biti jedna kamera
Minuta sutnje.
Avatar
El Ingobernable
Rank 4
Rank 4
Postovi: 60
Pridružen/a: 26 stu 2017, 19:30
6
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la El Ingobernable »

Ok 3.dan

Tiger Mask IV vs YOH - **3/4
Flip Gordon vs Yoshinobu Kanemaru - ***
BUSHI vs Taiji Ishimori - ***1/4
Will Ospreay vs ACH - ***1/2
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sutra će bit veselo, gledat treći četvrti dan. Mislim da bi moga priskočit undercard mečeve trećeg dana.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Best of the Super Juniors 2018

Post Postao/la Sake »

ja samo našao turnir mečeve trećeg dana, četvrtog ni na vidiku.
slika
Odgovori