Honor Rising 2018

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Honor Rising 2018

Post Postao/la StevoLopata »

Young Bucksi konačno u HW. Young Bucks vs Golden lovers na SSE?
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Honor Rising 2018

Post Postao/la Melloo »

Jap povecava se Team Cody
Odlican mec i odlican post match segment
I da pohvalim @StevoLopata za link :clap: :clap: ovo ide u bookmarkse
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Honor Rising 2018

Post Postao/la Sherpa »

Vidio sam samo kraj, kakav je bio ostatak eventa? Isplati li se gledati?
slika
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Honor Rising 2018

Post Postao/la StevoLopata »

@Melloo original link s NJPW Worlda, tu će ti biti svaki stream u budućnosti i DVR streama sve dok neki drugi ne dođe. Replay eventa je već tamo. Sam održavam taj link.

@ Sherpa Hung Bucks v Switchblade, Yoshi-Hashi & Chuckie T te main event obavezno, Castle v Trent v Beer City Bruiser je bio poprilično zabavan meč, 6-man tag je bio bolji od očekivanog. Jedino što bih ti preporučio da zaobiđeš su prva dva meča, budući da su najobičniji filler.
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Honor Rising 2018

Post Postao/la Sherpa »

Hvala, ako nađem vremena pogledat ću u ponedjeljak. No kad već gledam, odgledat ću i ove fillere, ono, jednim okom dok zujim po netu
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Honor Rising 2018

Post Postao/la Melloo »

Kazu ljudi na redditu na soba 710 u bte ustvari znaci 7-10 sto je u bowlingu split

Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Honor Rising 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

Dobar show.

Prva polovica nije bila pretjerano zanimljiva, sve su to bili ok mečevi ali ništa više. Izdvojio bih eventualno LIJ Juniors - Gordon & Taguchi kao dobar meč. Gordon je dobro iskoristio ova dva showa i povezao se s publikom, volio bih ga gledati u BOSJ turniru. Meč za Six-Man titule je bio malo duži squash, što je dobro kada se uzme u obzir ko su bili izazivači.

Six man tag sa Hung Bucksima i Chaos timom je bio vrlo dobar. Standardno dobar performans Bucksa i članova Chaosa, ali ovdje bih posebno pohvalio Pagea, koji je kao i na prethodnom showu odradio odličan posao. Page-White će biti dobar meč, nadam se da će Pagea nastaviti ozbiljnije bookirati i nakon toga. ***1/2

Meč za ROH titulu je mogao biti totalni mess, ali na kraju je ispalo bolje nego što sam očekivao. Bilo je nekoliko praznih i dosadnih dijelova, ali završnica je bila jako dobra sa nekoliko prilično uvjerljivih nearfallova. Trent je bio sjajan u ulozi underdoga. ***

Main event mi je bio odličan. Odličan tag team wrestling, odlično ispričana priča i odličan character work. Cody je sjajno predstavljen kao manipulator, sada je uspio pridobiti i Martya na svoju stranu iako je on bio nesiguran i nije se htio boriti protiv Kennya noć prije. Kenny i Ibushi su odlično odradili face ulogu i naravno, bili su sjajni u ringu. Cody-Kenny interakcije su ponovo bile jako dobre i stretch je bio odličan. Kada se na sve to doda odlična atmosfera Korakuen Halla ne može se dobiti ništa manje od odličnog meča. ****
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Honor Rising 2018

Post Postao/la azo »

DAN 1
BULLET CLUB (Bad Luck Fale & Yujiro Takahashi) vs. Katsuya Kitamura & Toa Henare
Dobar opening,bilo je zanimljihn stvari,meč mi niti u jednom trenutnku nije bio dosadan tako da sasvim solidno su svi ovdje odradili svoj posao.Kitamura mi se sve vise i vise svidja ima neko karizmu koja ga krasi.Nadam se da ce biti nesto od njega,mozda u Suzuki-gunu...

Ocjena:**1/2

BULLET CLUB (Hikuleo, Tama Tonga & Tanga Loa) vs. Cheeseburger, Delirious & Jushin Thunder Liger
Odličan meč,svidja mi se ovaj ludi trojac,malo mi Cheesebrugerovi potezi su izgledali lose,tacnije je bio previse spor u ringu.Delirious je sjajan,drago mi je sto su dobili pobjedu podigli su arenu na noge a BC ovaj poraze nece stetiti puno,i da ovaj Hikuleo mi se nikako ne svidja,previse mi se cini statican u ringu,ali je bilo dobro u skevenci kada Delirious trci kao lud,isto tako pocetak je bio jako dobar.

Ocjena:***

David Finlay & Juice Robinson vs. Young Bucks (Matt Jackson & Nick Jackson)
Ne znam sta puno da pricam,jako dobar mec.Bucksi sjajni kao i uvijek Juice je bio odlican,nadam se da ce dobiti push pa mozda do kraja godine i pobijediti Gotoa ili Suzukija za titulu.Finlay manje vise dobro

Ocjena:**3/4

Flip Gordon vs. Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA
Pa i nije bilo bash pretjerano dobro koliko sam ocekivao.Velika pobjeda za Gordona,sad koga god da je pinao ne bi bilo lose.Mislim da je ovo bila proba za Gordona pred NJPW koju je vjerovatno prosao,meni je mec bio poprilicno meh,uzimajuci u obizir ono sto sam ocekivao

Ocjena:***

Best Friends (Beretta & Chuckie T) & Jay White vs. Dalton Castle, Jay Lethal & Ryusuke Taguchi
Zanimljivo,bilo je par dobrih komedi segmenata,Beretta i Chuckie T mi postaju sve drazi,Whita bash puno nisam vidio,ali ono sto sam vidio je bilo ok.Leathel je bio odlican comedy lik,Taguchi mi je defintinvno u top 5 NJPW boraca,fakat mi svaki mecom pustaje sve drazi,a Castle se fino uklupio nu ovaj tim.Mec kao mec je bio dobar,par sjajnih spotova...

Ocjena:***1/4

Hirooki Goto (c) vs. Beer City Bruiser
Nije bilo bash najbolji,niti nesto radi cega cu ostati bez teksta.Goto je dosta izvuko iz ovog "borca",sellao mu je poteze perfektno i sjajno.Dok mu ovaj nije bash uzvratio istom mjerom.Previse se oslanjao na sirovu snagu,ne znam ko je ovaj lik,a i nije mi se svidio...

Ocjena:**1/2

BULLET CLUB (Cody, Hangman Page & Marty Scurll) vs. Golden Lovers (Kenny Omega & Kota Ibushi) & Chase Owens
Odlican mec da zatvori prvi dan,sjajan storytelling kombinovan sa sjajnim spotovima.Page je tako,tako dobar nadam se da ce uzet kormilo Bullet Cluba u svoje ruke,Cody nije bio los,a Marty je jednostavno bio Marty.Pravo otkirce za mene je Chase Owens odlican wrestler,razuvjerio me u svoje kvalitete.Omega je dokazao da je pravi draw indy scene.Sve u svemo jako,jako dobar mec,fino me je pripremio za drugi dan

Ocjena:***3/4
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Odgovori