NJPW 46th Anniversary Show

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NJPW 46th Anniversary Show

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Pogledat ću ovo nadam se do petka. Gledat ću cijeli event čisto eto tako, premda će pola biti fillera.
Po meni su filler bili samo otvarajući tag mečevi, al to je uvik tako. Doduše puno sam blaži prema NJPW nego šta bi treba bit :lol:
slika
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

NJPW 46th Anniversary Show

Post Postao/la StevoLopata »

Solidan event od početka do kraja, @AlenB isplatit će ti se odgledat sve
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NJPW 46th Anniversary Show

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Da dodam, jesam ja lud i krivo se sićam ili je publika bila dobar dio meča za Taichia?

Također dobivam dojam da je YOSHI-HASHI ultimativni "I know this guy isn't winning but he might" lik.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

The New Beginning 2018

Post Postao/la Sherpa »

Big dave

Jushin Liger & Kushida & Tiger Mask & Hiroyoshi Tenzan & Ryusuke Taguchi vs Ren Narita & Tetsuhiro Yagi & Tomoyuki Oka & Shota Umino & Yuji Nagata - ***1/4
Hirooki Goto & Tomohiro Ishii & Toru Yano vs Juice Robinson & David Finlay & Toa Henare - ***
Yoshinobu Kanemaru & Desperado vs Sho & Yoh and Hiromu Takahashi & Bushi - ***1/4
SANADA vs Yoshi-Hashi - ***1/2
Tetsuya Naito vs Taichi - ***3/4
Minoru Suzuki vs Togi Makabe - ****1/4
Kazuchika Okada vs Will Ospreay - ****1/2
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Taichi - ***3/4
:dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la Melloo »

Malo previse za suzuki makabe ali eto yo je njegovo misljenje :D
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NJPW 46th Anniversary Show

Post Postao/la AlenB »

@Sherpa samo mi posla daješ, u krivu temu si stavio ocjene. :mrgreen:

pogledam ovo sutra tek, po ocjenama ne zvuči loše
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NJPW 46th Anniversary Show

Post Postao/la ejdzejp1 »

konačno nešto wrestlinga ove sedmice :D

Hiroyoshi Tenzan, Jushin Thunder Liger, KUSHIDA, Ryusuke Taguchi & Tiger Mask IV vs. Ren Narita, Tetsuhiro Yagi, Tomoyuki Oka, Shota Umino & Yuji Nagata
Dosta solidan opener, nešto iznad prosjeka. Zabavna akcija, svidio mi se rad mladih lavova i svi su dobili dovoljno shinea u meču. **3/4

David Finlay, Juice Robinson & Toa Henare vs. Hirooki Goto, Tomohiro Ishii & Toru Yano
Još jedan solidan meč sa dobrom akcijom i jako dobrim Henare-Ishii izmjenama. **3/4

Roppongi 3K (c) vs. Hiromu Takahashi & BUSHI vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru - IWGP Jr. Heavyweight Tag Team titule
Dobar performans sve šestorice, jako zabavna akcija kroz čitav meč, izrazito kvalitetan stretch i kreativan finish. Ne znam koliko je stavljanje titula na Desperada i Kanemarua dobra odluka, ali nadam se najboljem. U svakom slučaju dosta dobar meč. ***1/4

SANADA vs. YOSHI-HASHI
Imaju jako dobru hemiju i ovdje su to ponovo dokazali. Dosta dobar meč sa dobrim kontrama, te nekoliko jako dobrih submission nearfallova. HASHI je bio odličan babyface, uspio je pridobiti publiku na svoju stranu iako se borio protiv jako popularnog SANADE. Najveća zamjerka koju imam je vjerovatno što je trajalo malo predugo, mislim da bi nešto kraći meč bio bolji. ***1/4

Tetsuya Naito vs. Taichi
Bio sam malo skeptičan po pitanju ovog meča, ali uspjeli su dostaviti jako dobar meč. Pogotovo me iznenadio performans Taichija, bio je jako dobar ovdje i nije pretjerao sa svojim kukavičlukom. Svidjelo mi se kako su izgradili meč, skupa sa pre-match napadom i heat segmentom, te završetkom sa mikrofonom. Naito-Sabre me jako zanima, a i Taichi me ovdje malo zainteresovao za meč sa Tanom. ***1/2

Minoru Suzuki (c) vs. Togi Makabe - IWGP Intercontinental titula
Još jedan meč koji je nadmašio moja očekivanja, meni lično najdraži na showu. Dosta stiff udaraca, šamara i jako dobrog leg worka Suzukija kojim je onesposobio King Kong Knee. Suzuki nastavlja dostavljati dobre mečeve u ovoj godini, a i Makabe je ovdje izgledao dosta dobro i dobro je sellao nogu. Jako me zanima ko će biti sljedeći izazivač za IC titulu. ***1/2

Kazuchika Okada vs. Will Ospreay
Očekivao sam više, ali svejedno drugi najbolji meč na showu po meni. Falio mi je koji nearfall više za Ospreaya (iako je onaj Rainmaker u Powerbomb nearfall bio sjajan) i više napetosti u završnici da bi moglo biti odlično. Svejedno, jako dobra akcija sa nekoliko odličnih sekvenci i uključenom publikom. Dobar meč. ***1/2

Solidan show od početka do kraja. Nije bilo baš nekog odličnog meča koji bi se istakao, ali zadnja četiri meča su bila jako dobra. Zadovoljan sam viđenim.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NJPW 46th Anniversary Show

Post Postao/la AlenB »

Početni meč - **1/4
Goto, Ishii, Yano vs Henare, Finlay, Juice - **3/4
Junior Tag Team titule - ***1/2
SANADA VS YOSHI-HASHI - ***1/4
Naito vs Taichi - ***1/2 (predobru su priču s Taichijem ispričali)
Suzuki vs Makabe - ***3/4 (jedan od najboljih Makabe singles mečeva u dosta dugo)
Ospreay vs Okada - ***3/4

Meni dosta dobar show. Bez odličnog meča, ali je bilo onih koji su bili blizu toga
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NJPW 46th Anniversary recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Odgovori