The New Beginning 2018

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

sada sve ima više smisla, baš zato što je velika većina onih koji prate povjerovala da je on legit nesiguran i nije spreman to je odličan booking
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Mislia sam da je bar dio ovog ocito, bar se da vidit u njegovim post match intervjuima.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

Pogledao sam meč za tag titule, malo je falilo da bude odlično. Završnica je bila sjajna, a Rainmaker SANADE je bio highlight. ***3/4
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jebeni Gedo me uvik worka.
Nisam mislia da bi Sanada moga uzet titulu (još ne mislim ipak je tag prvak).
Al Okadine heelish stvari, njegovo neozbiljno svaćanje Sanade, podsjeća me malo na kad je Tanahashi podcjenia Okadu prvi put i izgubia titulu.
Još šta CHAOS ima sve titule skoro i ono kad tad moraju počet gubit ih.
I want to believe.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST podsjeća me malo na kad je Tanahashi podcjenia Okadu prvi put i izgubia titulu.
to sam upravo i ja pomislio, kako bi bilo da se Okadin reign završi na isti način na koji je počeo njegov uspon
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST podsjeća me malo na kad je Tanahashi podcjenia Okadu prvi put i izgubia titulu.
to sam upravo i ja pomislio, kako bi bilo da se Okadin reign završi na isti način na koji je počeo njegov uspon
10/10 svi prestanu prigovarat šta Naito nije uzea titulu.
Ionako je samo pitanje vremena kad će Sanada bit prvak.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la Sake »

Apsolutno sam za Sanadino osvajanje, ne samo što želim da se Okadin reign konačno završi, ali i zbog toga što bi SANADA instantno postao mega zvijezda i mogli bi imati jako zanimljiv feud SANADA-Naito.

Ja mislim da EVIL više zaslužuje titulu tho.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Veselim se i Gedo vs Bushi meču.
Ko izgubi je ultimate stable jobber.

Baš zato šta je EVIL nekako logičnija opcija,tj druga najlogičnija u LIJ.
Da SANADA uzme bia bi jeben swerve, niko ne očekuje a imalo bi smisla.
Doduše i ako zadrži, sviđa mi se šta je Kelly bia reka, nakon ovoga Okada apsolutno MORA počet gledat unutra jer ima 2-3 potencijalna realistična challengera u CHAOSu, a po meni samo jednog van.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la AlenB »

Ovo je već krenulo, jel? Mah, pogledaj ću cijeli show kad izađe van, pošto sam pogledao vrlo malo od prva dva showa, drugi doduše nisam ni taknuo.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la azo »

► Prikaži “Spoiler”
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la AlenB »

Well shit. I izazvao je Ligera na meč. Wow.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la Sherpa »

rematch od prije 22 godine
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

sjajan meč Okade i Sanade
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la Melloo »

Okada vs Ospreay
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

Katsuya Kitamura vs. Yuji Nagata
Vjerovatno najbolji meč u Kitamurinoj trial seriji, što je u neku ruku bilo i očekivano jer Nagata dosta radi sa young lionima u dojou. Nisu ništa komplikovali, držali su se jednostavnih poteza i stiff udaraca i ispalo je sasvim dobro. ***

Roppongi 3K vs. El Desperado & Yoshinobu Kanemaru
Još jedan dobar meč sa ne baš puno sranja od strane Suzuki-gun juniora i što je iznenađujuće, nitko izvana se nije upleo. Očekivana pobjeda Suzuki-guna čime počinje novi program za junior tag titule. ***

Togi Makabe, Michael Elgin, KUSHIDA & Ryusuke Taguchi vs. Minoru Suzuki, Taichi, Takashi Iizuka & TAKA Michinoku
Solidno, ali ništa pretjerano dobro. Recimo da je ispunjen cilj, a to je nastavak build-upa za Suzuki-Makabe. **1/4

Jay White, Tomohiro Ishii & Toru Yano vs. Juice Robinson, David Finlay & Toa Henare
Jako zabavan sprint sa neprestanom akcijom i još jednom stoppage pobjedom za Whitea. ***

Mysterio je bio odlično iznenađenje, mislim da će meč njega i Ligera biti dobar.

Gedo vs. BUSHI
LIJ-CHAOS serija mečeva počinje sa dvojicom faktički najslabijih članova obje fakcije. Meni je meč bio dosta solidan i svidio mi se, bilo je zabavno gledati njihovo nadmudrivanje i pokušaje varanja. **3/4

YOSHI-HASHI vs. Tetsuya Naito
In-ring akcija je bila dobra sa nekoliko dosta dobrih counter sekvenci, ali falilo je jako puno napetosti i drame. Nitko niti u jednom trenutku nije kupio HASHI-ja kao potencijalnu prijetnju za Naita. Pokušali su ga prikazati takvim, ali nije uspjelo. Šteta, mislim da bi meč bio dosta bolji da je imao publiku. Segment nakon meča nagovještava da Taichi prelazi u heavyweight diviziju, što me ne zanima pretjerano. **3/4

Will Ospreay (c) vs. Hiromu Takahashi - IWGP Jr. Heavyweight titula
Jako mi je drago što nisu radili nikakav work na određenom ekstremitetu, jer Ospreay ima problem da u većini slučajeva zaboravi sellati to. Umjesto toga odradili su poprilično lud meč sa dosta sjajnih spotova i odličnim sekvencama. Imaju odličnu hemiju i to je dodatno pomoglo kvalitetu meča. Završni stretch je bio izvanredan sa odličnim nearfallovima na obje strane i puno napetosti. Iako sam bio prilično siguran da Ospreay retaina uspjeli su me uvjeriti da Hiromu može pobijediti. Sve u svemu, odličan meč. ****1/4

Hirooki Goto (c) vs. EVIL - NEVER Openweight titula
Nije bilo loše, ali bilo je puno ispod mojih očekivanja. Nadao sam se da će odraditi stiff tučnjavu sličnu Goto-Suzuki, a oni su odradili meč koji je trajao puno više nego što je trebao i iako je bilo dobrih stvari, isto tako je bilo i previše ref bumpova i praznih dijelova. **3/4

Kazuchika Okada (c) vs. SANADA - IWGP Heavyweight titula
Meč koji sam najviše iščekivao je definitivno dostavio. Jako mi se svidjela ispričana priča, Okada je debelo podcijenio SANADU i u par navrata je bio previše samouvjeren što je SANADA zamalo iskoristio. Meč je bio odlično izgrađen, sjajno je pripremljen stretch koji je bio izvanredan sa dosta odličnih nearfallova za SANADU, pogotovo na drugi Skull End, Rainmaker i Moonsault. I stvar sa koljenom je isto bila odlična, SANADA je imao Okadu poraženog, ali zbog nemogućnosti da ga pina odmah nije to iskoristio. SANADA jeste main event materijal, ali ovoga puta jednostavno nije imao sreće. Atmosfera u stretchu je takođe bila nerealno dobra. Overall sjajan meč, za mene najbolji na showu. Okada je nakon meča izazvao Ospreaya na meč na Anniversary showu (što bi trebalo biti dobro) i najavio svoje učešće u New Japan Cupu, što bi isto trebalo biti zanimljivo. ****1/4

Po meni najbolji od tri New Beginning showa, svima bih preporučio da pogledaju Okada-SANADA i Ospreay-Hiromu.
Zadnja izmjena: ejdzejp1, dana/u 10 vel 2018, 21:59, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Odgovori