G1 Climax 27

Arhiva prethodnih događaja
Odgovori
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

G1 Climax 27

Post Postao/la emirates »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Dobro napisao sam i signature poteza, meni je to donekle isto
Pa i nije. Signature potezi su Superman punch, Five knuckle shuffle, Hangman DDT, Ushi Goroshi, Blue Thunder Bomb itd. Potezi koji su karakteristicni za jednog hrvaca, ali nije nesto sto obicno dovrsava protivnika.
slika
Avatar
RealNigga
Rank 4
Rank 4
Postovi: 87
Pridružen/a: 27 srp 2017, 21:00
6
Status: Offline

G1 Climax 27

Post Postao/la RealNigga »

Ako nisi mogao shvatiti da je ono sa Omegom zajebancija i sarkazam onda da ga jebem zaobiđi sve moje postove, vidiš sa strane avatar od Edga samo nemoj da čitaš šta pišem jer će dolaziti do zabuna verovatno
Oh duboke isprike gospodine forumski overlordu. U budućnosti ću nastojati više poštovati vaš vrhunski smisao za humor i sarkazam.

Ne znam je li neko stavio:

Postavljaju se temelji za Wrestle Kingdom. Sjećam se njihovog matcha s najvećeg DDT-ovog eventa od prije jedno 5 godina, bio je dosta zabavan, ali mislim da su sada sposobni za duplo bolji match.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6651
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

G1 Climax 27

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Bio je tu svačega, rainmaker, tombstone, rain trigger, suplex...
I koliko od toga je finisher jednog ili drugoga. One winged angel (koji je i dalje prokleto zasticen) te rainmaker (za kojeg se nagadja da ce prestati mu biti finisher te postati samo signiture premda ja mislim da nec) su finisheri.
Ne bi bilo loše da mu promijene finisher, ili barem da ima jedan poseban potez koji će čuvati samo za određene protivnike ako na njima Rainmaker ne upali. Iako se može uzeti u obzir da Okada očigledno nije bio u naponu snage te da je i sam finisher time oslabljen
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

G1 Climax 27

Post Postao/la Wulf7X »

RealNigga je napisao/la:QR_BBPOST Oh duboke isprike gospodine forumski overlordu. U budućnosti ću nastojati više poštovati vaš vrhunski smisao za humor i sarkazam.
Nemaš potrebe da se proseravaš...u budućnosti kao što rekoh jednostavno me zaobiđi
Avatar
RealNigga
Rank 4
Rank 4
Postovi: 87
Pridružen/a: 27 srp 2017, 21:00
6
Status: Offline

G1 Climax 27

Post Postao/la RealNigga »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Bio je tu svačega, rainmaker, tombstone, rain trigger, suplex...
I koliko od toga je finisher jednog ili drugoga. One winged angel (koji je i dalje prokleto zasticen) te rainmaker (za kojeg se nagadja da ce prestati mu biti finisher te postati samo signiture premda ja mislim da nec) su finisheri.
Ne bi bilo loše da mu promijene finisher, ili barem da ima jedan poseban potez koji će čuvati samo za određene protivnike ako na njima Rainmaker ne upali. Iako se može uzeti u obzir da Okada očigledno nije bio u naponu snage te da je i sam finisher time oslabljen
Ne znam, ja nebi baš volio da dobije novi finisher, nekako ne mogu vidjeti Okadu bez Rainmakera kao finishera, previše je vezan uz njegov lik. Možda bi bilo ok da dobije neki super finisher koji bi izvodio tipa jednom godišnje. Nešto kao Kobashiev Burning Hammer. Ali ono, nije da su uništili Rainmaker ili nešto. Mislim da su Tana i Omega još uvijek jedini ljudi koji su kick-outali iz pravog Rainmakera.
Sviđa mi se što koriste ove ''polu-finishere'' u zadnje vrijeme. Npr. polu-Destino, polu-Rainmaker.
Wulf7X je napisao/la:
RealNigga je napisao/la:QR_BBPOST Oh duboke isprike gospodine forumski overlordu. U budućnosti ću nastojati više poštovati vaš vrhunski smisao za humor i sarkazam.
Nemaš potrebe da se proseravaš...u budućnosti kao što rekoh jednostavno me zaobiđi
slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

G1 Climax 27

Post Postao/la Sherpa »

@RealNigga & @Wulf7X smirit tenzije

hvala :)
slika
Odgovori